|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X98 U7-155U |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten Mini PC jest wyposażony w procesor Intel® Core™ Ultra 7 155U. Ten procesor, posiadający 12 MB pamięci podręcznej, może osiągnąć prędkość do 4,80 GHz, z łatwością obsługując wielozadaniowość i złożone zadania.
Zintegrowana karta graficzna Intel, oparta na 4 rdzeniach Xe pracujących z maksymalną częstotliwością dynamiczną 1,95 GHz, oferuje Ray Tracing, zapewniając realistyczne oświetlenie i cienie.
Dzięki kompaktowym i przenośnym rozmiarom, nie zajmuje miejsca, można go umieścić na biurku według uznania, jest wygodny i praktyczny, a także posiada 2 porty Gigabit Ethernet, obsługuje Bluetooth dla szybszych i mocniejszych prędkości transmisji, a także może obsługiwać kompatybilność wsteczną z niższymi wersjami.
| Procesor | Procesor Intel Core Ultra 7-155U 12 rdzeni 14 wątków, maksymalna częstotliwość turbo 4,8 GHz, pamięć podręczna 12 MB, litografia Intel 4 |
| Karta graficzna | Intel® Graphics 4 rdzenie Xe, maksymalna częstotliwość dynamiczna 1,95 GHz |
| Ethernet | 2*RJ45 Realtek 8111H Gigabit Ethernet |
| Wyświetlacz | 1*HDMI 2.0, 1*DP 1.4, 1*USB Type-C, obsługa trzech monitorów |
| Dysk twardy | 2*M.2 NVME SSD (SSD1 obsługuje M.2 SATA) |
| Pamięć | 2*SODIMM DDR5 RAM, maksymalnie do 64 GB |
| Slot rozszerzeń | 1*Slot M.2, obsługuje moduł WiFi |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, Linux itp. |
| Zasilanie | 1*DC 12V-19V |
| Interfejs I/O | 3*USB 3.2 Gen2, 2*USB2.0, 1*USB Type-C, 1*HDMI 2.0, 1*DP 1.4, 1*USB Type-C, 1*Przycisk zasilania, 1*DC 12V-19V, 1*SPK, 1*MIC, 1*Przełącznik zasilania |
| Inne funkcje | Obsługa Wake On LAN, Auto Power On, Timed Boot, PXE Boot. |
| Materiał | Aluminium + ABS |
| Instalacja | Na biurku i na ścianie |
| Wymiary | 135 x 125 x 40 mm |
| Waga | Około 1,0 kg |
| Środowisko pracy | Temperatura przechowywania: -30°C do +70°C, Temperatura pracy: -20°C do +60°C, Wilgotność przechowywania: 10% ~ 90% @30°C (bez kondensacji) |
Zasilany przez Intel Core Ultra 7 - 155U. Z 12 rdzeniami i 14 wątkami. Maksymalna częstotliwość turbo 4,8 GHz zapewnia natychmiastowe przyspieszenie zadań, takich jak renderowanie 3D i transmisje na żywo. Pamięć podręczna 12 MB służy jako szybki bufor, zmniejszając czas dostępu do danych i poprawiając wydajność.
Wykonany w technologii litografii Intel 4, procesor zawiera więcej tranzystorów na mniejszej przestrzeni. Poprawia to efektywność energetyczną i odprowadzanie ciepła, zapewniając cichą i chłodną pracę podczas intensywnego użytkowania. Ten mini PC to kompaktowa potęga, gotowa na wszystkie Twoje potrzeby obliczeniowe.
![]()
Posiada dwa sloty na dyski SSD M.2 NVME. Pierwszy dysk SSD jest wszechstronny, obsługuje zarówno M.2 NVME, jak i M.2 SATA, zapewniając szybki transfer danych i kompatybilność.
Jeśli chodzi o pamięć, dostępne są dwa sloty na pamięć RAM SODIMM DDR5, z możliwością rozszerzenia do 64 GB. DDR5 oferuje wysoką przepustowość i niskie opóźnienia, umożliwiając wielozadaniowość.
![]()
Wyposażony jest w porty 1*HDMI2.0, 1*TYPE-C i 1*DP, umożliwiające konfigurację trzech monitorów. Port HDMI2.0 zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku, obsługując rozdzielczość 4K/60Hz do multimediów i pracy. Wszechstronny port Type-C, z trybem alternatywnym DisplayPort, może być używany do różnych funkcji, w tym do wyjścia wideo.
![]()
W biurach projektowych z łatwością radzi sobie ze złożonym oprogramowaniem, takim jak Adobe Photoshop, AutoCAD i 3ds Max, efektywnie obsługując grafikę w wysokiej rozdzielczości. Do dźwięku i obrazu HD obsługuje najwyższej klasy kodeki audio i wyświetla obraz w rozdzielczości 4K, idealny zarówno do prezentacji w pracy, jak i do konsumpcji multimediów.
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X98 U7-155U |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten Mini PC jest wyposażony w procesor Intel® Core™ Ultra 7 155U. Ten procesor, posiadający 12 MB pamięci podręcznej, może osiągnąć prędkość do 4,80 GHz, z łatwością obsługując wielozadaniowość i złożone zadania.
Zintegrowana karta graficzna Intel, oparta na 4 rdzeniach Xe pracujących z maksymalną częstotliwością dynamiczną 1,95 GHz, oferuje Ray Tracing, zapewniając realistyczne oświetlenie i cienie.
Dzięki kompaktowym i przenośnym rozmiarom, nie zajmuje miejsca, można go umieścić na biurku według uznania, jest wygodny i praktyczny, a także posiada 2 porty Gigabit Ethernet, obsługuje Bluetooth dla szybszych i mocniejszych prędkości transmisji, a także może obsługiwać kompatybilność wsteczną z niższymi wersjami.
| Procesor | Procesor Intel Core Ultra 7-155U 12 rdzeni 14 wątków, maksymalna częstotliwość turbo 4,8 GHz, pamięć podręczna 12 MB, litografia Intel 4 |
| Karta graficzna | Intel® Graphics 4 rdzenie Xe, maksymalna częstotliwość dynamiczna 1,95 GHz |
| Ethernet | 2*RJ45 Realtek 8111H Gigabit Ethernet |
| Wyświetlacz | 1*HDMI 2.0, 1*DP 1.4, 1*USB Type-C, obsługa trzech monitorów |
| Dysk twardy | 2*M.2 NVME SSD (SSD1 obsługuje M.2 SATA) |
| Pamięć | 2*SODIMM DDR5 RAM, maksymalnie do 64 GB |
| Slot rozszerzeń | 1*Slot M.2, obsługuje moduł WiFi |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, Linux itp. |
| Zasilanie | 1*DC 12V-19V |
| Interfejs I/O | 3*USB 3.2 Gen2, 2*USB2.0, 1*USB Type-C, 1*HDMI 2.0, 1*DP 1.4, 1*USB Type-C, 1*Przycisk zasilania, 1*DC 12V-19V, 1*SPK, 1*MIC, 1*Przełącznik zasilania |
| Inne funkcje | Obsługa Wake On LAN, Auto Power On, Timed Boot, PXE Boot. |
| Materiał | Aluminium + ABS |
| Instalacja | Na biurku i na ścianie |
| Wymiary | 135 x 125 x 40 mm |
| Waga | Około 1,0 kg |
| Środowisko pracy | Temperatura przechowywania: -30°C do +70°C, Temperatura pracy: -20°C do +60°C, Wilgotność przechowywania: 10% ~ 90% @30°C (bez kondensacji) |
Zasilany przez Intel Core Ultra 7 - 155U. Z 12 rdzeniami i 14 wątkami. Maksymalna częstotliwość turbo 4,8 GHz zapewnia natychmiastowe przyspieszenie zadań, takich jak renderowanie 3D i transmisje na żywo. Pamięć podręczna 12 MB służy jako szybki bufor, zmniejszając czas dostępu do danych i poprawiając wydajność.
Wykonany w technologii litografii Intel 4, procesor zawiera więcej tranzystorów na mniejszej przestrzeni. Poprawia to efektywność energetyczną i odprowadzanie ciepła, zapewniając cichą i chłodną pracę podczas intensywnego użytkowania. Ten mini PC to kompaktowa potęga, gotowa na wszystkie Twoje potrzeby obliczeniowe.
![]()
Posiada dwa sloty na dyski SSD M.2 NVME. Pierwszy dysk SSD jest wszechstronny, obsługuje zarówno M.2 NVME, jak i M.2 SATA, zapewniając szybki transfer danych i kompatybilność.
Jeśli chodzi o pamięć, dostępne są dwa sloty na pamięć RAM SODIMM DDR5, z możliwością rozszerzenia do 64 GB. DDR5 oferuje wysoką przepustowość i niskie opóźnienia, umożliwiając wielozadaniowość.
![]()
Wyposażony jest w porty 1*HDMI2.0, 1*TYPE-C i 1*DP, umożliwiające konfigurację trzech monitorów. Port HDMI2.0 zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku, obsługując rozdzielczość 4K/60Hz do multimediów i pracy. Wszechstronny port Type-C, z trybem alternatywnym DisplayPort, może być używany do różnych funkcji, w tym do wyjścia wideo.
![]()
W biurach projektowych z łatwością radzi sobie ze złożonym oprogramowaniem, takim jak Adobe Photoshop, AutoCAD i 3ds Max, efektywnie obsługując grafikę w wysokiej rozdzielczości. Do dźwięku i obrazu HD obsługuje najwyższej klasy kodeki audio i wyświetla obraz w rozdzielczości 4K, idealny zarówno do prezentacji w pracy, jak i do konsumpcji multimediów.
![]()