|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X31 N100 4LAN, podwójny COM |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | $119.00 ~ $165.00 / Piece/Pieces |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Minikomputer Windows Intel N100 DDR4 Max.16GB to wysoce wydajny, kompaktowy i przenośny komputer. Jest wyposażony w najnowszy procesor Intel, który zapewnia płynną i szybką pracę. Obsługiwane są dwa dyski twarde, dzięki czemu wielozadaniowość jest łatwiejsza zarówno w pracy, jak i podczas zabawy.Kompaktowy rozmiar tego Mini PC pozwala zaoszczędzić miejsce, ale jest również łatwy do przenoszenia i spełnia wymagania komputera w dowolnym miejscu.
Ponadto ten Mini PC jest również wyposażony w bogactwo interfejsów, w tym USB, HDMI, DP1.4, port Ethernet itp., Można z łatwością podłączyć różne urządzenia. Jego skorupa wykonana jest z wysokiej jakości materiału, mocnego i trwałego i może być używana przez długi czas. Ogólnie rzecz biorąc, ten minikomputer Windows Intel N100 z 4 sieciami LAN i dwoma portami COM to wydajny, przenośny i wygodny komputer, który zapewnia doskonałe wrażenia z pracy niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy w branży przemysłowej.
![]()
| Procesor | Czterordzeniowy procesor Intel N100, czterowątkowy |
| Pamięć | 1*DDR4 SODIMM, do 16 GB |
| Dysk twardy | 1*MSATA SSD, 1*2,5-calowy dysk twardy/SSD SATA3.0 |
| Ethernetu | LAN 4*2,5G (INTEI-I225V/I226V), obsługuje funkcję Wake-on LAN, rozruch PXE |
| Gniazdo rozszerzeń | 1 * gniazdo M2, obsługa modułu WiFi/Bluetooth |
| system operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Moc | DC 12V5A |
| Wymiary | 180*128*55mm, waga: 1kg |
| Temperatura pracy | -10 ℃ do +60 ℃ |
| Temperatura przechowywania | -30℃ do +70℃ |
| Instalacja | Możliwość montażu na biurku i ścianie |
| Port we/wy | 2*USB3.0, 4*USB2.0, 1*HDMI2.0, 1*DP1.4, 1*COM1-4P Phoenix terminal RS485, 1*COM2/ DB9/RS232, 1*PRZYCISK ZASILANIA, 1*DC12V |
![]()
Ten mini komputer jest wyposażony w cztery porty Gigabit Ethernet umożliwiające podłączenie do wielu sieci, co znacznie poprawia działanie sieci i prędkość transmisji, zapewniając szybką transmisję nieskompresowanych danych w czasie rzeczywistym.
![]()
Jest wyposażony w interfejs wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości 1*HDMI i interfejs wyświetlania wideo 1*DP1.4 o jakości obrazu o ultrawysokiej rozdzielczości, obsługujący jednocześnie synchroniczne i asynchroniczne wyjście wyświetlania na dwóch ekranach, przywracający rzeczywistą jakość obrazu, poprawiający wydajność operacyjną oraz obsługujący jednocześnie biuro i rozrywkę.
![]()
Ten przemysłowy minikomputer jest w stanie wytrzymać wysokie i niskie temperatury i może stabilnie pracować w trudnych warunkach, w temperaturach roboczych do 60 stopni Celsjusza i tak niskich jak -10 stopni Celsjusza. Ponadto obsługuje także 7*24-godzinną pracę w każdych warunkach pogodowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na długi czas czuwania i stabilną pracę przemysłowych urządzeń sterujących.
Przemysłowy komputer bez wentylatora ma metalową obudowę z żebrami, która zapewnia bezproblemowe przewodzenie ciepła, zapewniając cichą pracę bez wentylatora i chroniąc elementy wewnętrzne przed kurzem i wilgocią. Poznaj wydajną maszynę, która jest jednocześnie trwała i niezawodna.
![]()
Ten minikomputer może być używany jako komputer recepcyjny w recepcji hotelu lub pensjonatu, w samoobsługowym bankomacie bankowym, w systemach monitorowania, w obiektach przemysłowych i tak dalej. Jest niewielki, ale ma dużą wydajność i może zaspokoić potrzeby różnych dziedzin przemysłu.
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X31 N100 4LAN, podwójny COM |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | $119.00 ~ $165.00 / Piece/Pieces |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Minikomputer Windows Intel N100 DDR4 Max.16GB to wysoce wydajny, kompaktowy i przenośny komputer. Jest wyposażony w najnowszy procesor Intel, który zapewnia płynną i szybką pracę. Obsługiwane są dwa dyski twarde, dzięki czemu wielozadaniowość jest łatwiejsza zarówno w pracy, jak i podczas zabawy.Kompaktowy rozmiar tego Mini PC pozwala zaoszczędzić miejsce, ale jest również łatwy do przenoszenia i spełnia wymagania komputera w dowolnym miejscu.
Ponadto ten Mini PC jest również wyposażony w bogactwo interfejsów, w tym USB, HDMI, DP1.4, port Ethernet itp., Można z łatwością podłączyć różne urządzenia. Jego skorupa wykonana jest z wysokiej jakości materiału, mocnego i trwałego i może być używana przez długi czas. Ogólnie rzecz biorąc, ten minikomputer Windows Intel N100 z 4 sieciami LAN i dwoma portami COM to wydajny, przenośny i wygodny komputer, który zapewnia doskonałe wrażenia z pracy niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze, czy w branży przemysłowej.
![]()
| Procesor | Czterordzeniowy procesor Intel N100, czterowątkowy |
| Pamięć | 1*DDR4 SODIMM, do 16 GB |
| Dysk twardy | 1*MSATA SSD, 1*2,5-calowy dysk twardy/SSD SATA3.0 |
| Ethernetu | LAN 4*2,5G (INTEI-I225V/I226V), obsługuje funkcję Wake-on LAN, rozruch PXE |
| Gniazdo rozszerzeń | 1 * gniazdo M2, obsługa modułu WiFi/Bluetooth |
| system operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Moc | DC 12V5A |
| Wymiary | 180*128*55mm, waga: 1kg |
| Temperatura pracy | -10 ℃ do +60 ℃ |
| Temperatura przechowywania | -30℃ do +70℃ |
| Instalacja | Możliwość montażu na biurku i ścianie |
| Port we/wy | 2*USB3.0, 4*USB2.0, 1*HDMI2.0, 1*DP1.4, 1*COM1-4P Phoenix terminal RS485, 1*COM2/ DB9/RS232, 1*PRZYCISK ZASILANIA, 1*DC12V |
![]()
Ten mini komputer jest wyposażony w cztery porty Gigabit Ethernet umożliwiające podłączenie do wielu sieci, co znacznie poprawia działanie sieci i prędkość transmisji, zapewniając szybką transmisję nieskompresowanych danych w czasie rzeczywistym.
![]()
Jest wyposażony w interfejs wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości 1*HDMI i interfejs wyświetlania wideo 1*DP1.4 o jakości obrazu o ultrawysokiej rozdzielczości, obsługujący jednocześnie synchroniczne i asynchroniczne wyjście wyświetlania na dwóch ekranach, przywracający rzeczywistą jakość obrazu, poprawiający wydajność operacyjną oraz obsługujący jednocześnie biuro i rozrywkę.
![]()
Ten przemysłowy minikomputer jest w stanie wytrzymać wysokie i niskie temperatury i może stabilnie pracować w trudnych warunkach, w temperaturach roboczych do 60 stopni Celsjusza i tak niskich jak -10 stopni Celsjusza. Ponadto obsługuje także 7*24-godzinną pracę w każdych warunkach pogodowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na długi czas czuwania i stabilną pracę przemysłowych urządzeń sterujących.
Przemysłowy komputer bez wentylatora ma metalową obudowę z żebrami, która zapewnia bezproblemowe przewodzenie ciepła, zapewniając cichą pracę bez wentylatora i chroniąc elementy wewnętrzne przed kurzem i wilgocią. Poznaj wydajną maszynę, która jest jednocześnie trwała i niezawodna.
![]()
Ten minikomputer może być używany jako komputer recepcyjny w recepcji hotelu lub pensjonatu, w samoobsługowym bankomacie bankowym, w systemach monitorowania, w obiektach przemysłowych i tak dalej. Jest niewielki, ale ma dużą wydajność i może zaspokoić potrzeby różnych dziedzin przemysłu.
![]()