| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X70 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Wyposażony w procesor Intel N100, ten mini komputer oferuje 8 / 16 GB pamięci RAM DDR4 i 256 GB / 512 GBM.2 NVMe 2280 szybki dysk SSD. Jego szybki czas reakcji sprawia, że praca biurowa jest bardziej wydajna, a obsługa wyświetlacza HD na trzech ekranach (1*DP / 1*port HDMI ) i 2*Gigabitowych portów Ethernet, które obsługują dwuzakresowe WiFi, zapewnia szybkie połączenie internetowe.
Pomimo niewielkich rozmiarów, mniej więcej wielkości dłoni, ten mini komputer jest łatwy w użyciu w każdej chwili. Ten mini komputer obsługuje instalację różnych systemów operacyjnych, takich jak Windows OS, Linux, Ubuntu itp.
Co więcej, inteligentny wentylator z kontrolą prędkości skutecznie odprowadza ciepło, pozostając cichym. Mini komputer stacjonarny może być używany do pracy biurowej, nauki online, codziennej rozrywki, gier online. Idealny do spokojnej pracy.
| Procesor | Intel N100, 4 rdzenie, 4 wątki, do 3,4 GHz, pamięć podręczna 6 MB, TDP 6 W |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics |
| Pamięć | Dwukanałowa DDR4, 2*260-pinowe gniazda SO-DIMM |
| Dysk twardy | 1*Dysk SSD M.2 NVMe 2280 + 1* Dysk SSD / HDD SATA 2,5" |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu itp. |
| Złącza na panelu przednim | 1*Włącznik zasilania, 1*USB 3.0, 3*USB 2.0, 1*AUD |
| Złącza na panelu tylnym | 1*DC IN 12V, 1*HDMI, 1*DP, 2*RJ45 LAN |
| Port Ethernet | 2*RJ45 10 / 100M / 1000M RTL8111H Gigabit Ethernet |
| Zasilanie | Wejście: AC 100-240V / 50-60Hz, Wyjście: DC 12V / 3A |
| System chłodzenia | Wentylator chłodzący i radiator |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Temperatura pracy | -20°C ~ +35°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C ~ +85°C (zalecane 15°C ~ +35°C) |
| Wilgotność względna | 5% ~ 95% (bez kondensacji) |
Ten mini PC z procesorem Intel N100 jest mały i lekki, łatwy do przenoszenia i gotowy na Twoje potrzeby. Rozmiar tego mini PC to tylko rozmiar dłoni (dł. 124,5 mm * szer. 112 mm * wys. 43 mm) a waga to tylko 350 gramów.
![]()
Ten mini PC do domu i biura wyposażony jest w porty 1*DP i 1*HDMI, które mogą obsługiwać trzy monitory jednocześnie i z łatwością realizować trzy wyświetlacze 4K HD.
![]()
Mini PC posiada dwa porty Gigabit Ethernet i wykorzystuje chip nowej generacji do obsługi przełączania dwuzakresowego WiFi, ciesząc się szybką siecią.
![]()
Obsługuje cichą pracę w niskiej temperaturze, pracując z głośnością zaledwie 38 decybeli przy pełnym obciążeniu i tylko około 30 decybeli podczas codziennej pracy biurowej.
![]()
W rzeczywistości mini komputer to mini komputer stacjonarny, który może być używany do pracy w domu i biurze. Ten mini komputer jest mały i łatwy do przenoszenia, ma niskie zużycie energii, jest bardzo energooszczędny.
![]()
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X70 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Wyposażony w procesor Intel N100, ten mini komputer oferuje 8 / 16 GB pamięci RAM DDR4 i 256 GB / 512 GBM.2 NVMe 2280 szybki dysk SSD. Jego szybki czas reakcji sprawia, że praca biurowa jest bardziej wydajna, a obsługa wyświetlacza HD na trzech ekranach (1*DP / 1*port HDMI ) i 2*Gigabitowych portów Ethernet, które obsługują dwuzakresowe WiFi, zapewnia szybkie połączenie internetowe.
Pomimo niewielkich rozmiarów, mniej więcej wielkości dłoni, ten mini komputer jest łatwy w użyciu w każdej chwili. Ten mini komputer obsługuje instalację różnych systemów operacyjnych, takich jak Windows OS, Linux, Ubuntu itp.
Co więcej, inteligentny wentylator z kontrolą prędkości skutecznie odprowadza ciepło, pozostając cichym. Mini komputer stacjonarny może być używany do pracy biurowej, nauki online, codziennej rozrywki, gier online. Idealny do spokojnej pracy.
| Procesor | Intel N100, 4 rdzenie, 4 wątki, do 3,4 GHz, pamięć podręczna 6 MB, TDP 6 W |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics |
| Pamięć | Dwukanałowa DDR4, 2*260-pinowe gniazda SO-DIMM |
| Dysk twardy | 1*Dysk SSD M.2 NVMe 2280 + 1* Dysk SSD / HDD SATA 2,5" |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu itp. |
| Złącza na panelu przednim | 1*Włącznik zasilania, 1*USB 3.0, 3*USB 2.0, 1*AUD |
| Złącza na panelu tylnym | 1*DC IN 12V, 1*HDMI, 1*DP, 2*RJ45 LAN |
| Port Ethernet | 2*RJ45 10 / 100M / 1000M RTL8111H Gigabit Ethernet |
| Zasilanie | Wejście: AC 100-240V / 50-60Hz, Wyjście: DC 12V / 3A |
| System chłodzenia | Wentylator chłodzący i radiator |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Temperatura pracy | -20°C ~ +35°C |
| Temperatura przechowywania | -20°C ~ +85°C (zalecane 15°C ~ +35°C) |
| Wilgotność względna | 5% ~ 95% (bez kondensacji) |
Ten mini PC z procesorem Intel N100 jest mały i lekki, łatwy do przenoszenia i gotowy na Twoje potrzeby. Rozmiar tego mini PC to tylko rozmiar dłoni (dł. 124,5 mm * szer. 112 mm * wys. 43 mm) a waga to tylko 350 gramów.
![]()
Ten mini PC do domu i biura wyposażony jest w porty 1*DP i 1*HDMI, które mogą obsługiwać trzy monitory jednocześnie i z łatwością realizować trzy wyświetlacze 4K HD.
![]()
Mini PC posiada dwa porty Gigabit Ethernet i wykorzystuje chip nowej generacji do obsługi przełączania dwuzakresowego WiFi, ciesząc się szybką siecią.
![]()
Obsługuje cichą pracę w niskiej temperaturze, pracując z głośnością zaledwie 38 decybeli przy pełnym obciążeniu i tylko około 30 decybeli podczas codziennej pracy biurowej.
![]()
W rzeczywistości mini komputer to mini komputer stacjonarny, który może być używany do pracy w domu i biurze. Ten mini komputer jest mały i łatwy do przenoszenia, ma niskie zużycie energii, jest bardzo energooszczędny.
![]()