|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X61 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Mini PC z procesorem Intel AlderLake N95 to procesor 4-rdzeniowy, 4-wątkowy, co oznacza, że może obsługiwać wiele zadań jednocześnie, a wszystkie działają płynnie, bez zauważalnych opóźnień.
Ten mini PC do domowego biura jest wyposażony w 12 GB pamięci RAM LPDDR5, która zapewnia wysoką przepustowość pamięci i niskie zużycie energii. Jest również wyposażony w 1 dysk SSD NVME PCIE3.0 i 1 interfejs HDD / SSD SATA/NGFF, ta kombinacja pamięci masowej zapewnia wysoką elastyczność przechowywania.
Ogólnie rzecz biorąc, ten Mini PC Intel AlderLake N95 jest idealny do użytku w domowym biurze dzięki swojej potężnej wydajności procesora, dużej ilości pamięci i elastycznym konfiguracjom pamięci masowej, stabilnej łączności sieciowej i doskonałej wydajności wyświetlania. Spełnia podstawowe potrzeby codziennego biura, ale także dobrze radzi sobie z zadaniami wymagającymi pewnego poziomu wydajności.
| CPU | Procesor Intel AlderLake N95, 4 rdzenie, 4 wątki, do 3,4 GHz |
| GPU | Intel UHD Graphics 1,2 GHz |
| Ethernet | 2*RJ45 Gigabit LAN, obsługa bezprzewodowej karty sieciowej Wi-Fi 5 i Bluetooth 4.2 |
| Obsługa wyświetlacza | 2*HDMI2.0 (4K 60 Hz), 1*DP1.4 (4K 60 Hz) |
| Interfejs I/O | 3*USB 3.2, 2*RJ45 LAN, 1*DP1.4, 1*Type-C, 2*HDMI2.0, 1*Gniazdo audio 3,5 mm |
| Pamięć | 1* SODIMM LPDDR5, maksymalnie do 4800 MHz 12 GB |
| Dysk twardy | 1*PCIE3.0 NVME SSD, 1*SATA / NGFF HDD / SSD |
| Zasilanie | AC 100 ~ 240 V, 50 / 60 Hz, 12 V / 3 A / PD30W |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 10 Pro, Windows 11, Ubuntu, Linux itp. |
| Wymiary | 87 mm x 87 mm x 39 mm |
| Waga | Około 240 g |
Instalacja |
VESA |
Mini PC jest wyposażony w czterordzeniowy, czterowątkowy procesor Intel AlderLake N95 o wysokiej wydajności, niskim zużyciu energii i częstotliwości do 3,4 GHz.
![]()
Jako mini PC, posiada 2*HDMI 2.0 (4K 60 Hz) i 1*DP1.4 (4K 60 Hz), obsługuje wyjście wideo 4K HD na pojedynczym lub potrójnym ekranie, podczas pracy i rozrywki zapewnia szersze pole widzenia. Obsługuje wyświetlanie 4K HD, co jest ważne w przypadku zadań domowego biura związanych z przetwarzaniem obrazu, oglądaniem wideo, pracą projektową i innymi zadaniami wymagającymi wysokiej jakości wyświetlania. Rozdzielczość 4K zapewnia ostrzejsze, bardziej szczegółowe obrazy, umożliwiając użytkownikom lepsze przeglądanie i edycję zdjęć, filmów i innych treści.
![]()
Podwójne porty LAN zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić bardziej stabilne połączenie sieciowe dla domowego biura. Niezależnie od tego, czy jest to połączenie sieci przewodowej, czy bezprzewodowej przez router, ten mini PC doskonale się wpasowuje.
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X61 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Mini PC z procesorem Intel AlderLake N95 to procesor 4-rdzeniowy, 4-wątkowy, co oznacza, że może obsługiwać wiele zadań jednocześnie, a wszystkie działają płynnie, bez zauważalnych opóźnień.
Ten mini PC do domowego biura jest wyposażony w 12 GB pamięci RAM LPDDR5, która zapewnia wysoką przepustowość pamięci i niskie zużycie energii. Jest również wyposażony w 1 dysk SSD NVME PCIE3.0 i 1 interfejs HDD / SSD SATA/NGFF, ta kombinacja pamięci masowej zapewnia wysoką elastyczność przechowywania.
Ogólnie rzecz biorąc, ten Mini PC Intel AlderLake N95 jest idealny do użytku w domowym biurze dzięki swojej potężnej wydajności procesora, dużej ilości pamięci i elastycznym konfiguracjom pamięci masowej, stabilnej łączności sieciowej i doskonałej wydajności wyświetlania. Spełnia podstawowe potrzeby codziennego biura, ale także dobrze radzi sobie z zadaniami wymagającymi pewnego poziomu wydajności.
| CPU | Procesor Intel AlderLake N95, 4 rdzenie, 4 wątki, do 3,4 GHz |
| GPU | Intel UHD Graphics 1,2 GHz |
| Ethernet | 2*RJ45 Gigabit LAN, obsługa bezprzewodowej karty sieciowej Wi-Fi 5 i Bluetooth 4.2 |
| Obsługa wyświetlacza | 2*HDMI2.0 (4K 60 Hz), 1*DP1.4 (4K 60 Hz) |
| Interfejs I/O | 3*USB 3.2, 2*RJ45 LAN, 1*DP1.4, 1*Type-C, 2*HDMI2.0, 1*Gniazdo audio 3,5 mm |
| Pamięć | 1* SODIMM LPDDR5, maksymalnie do 4800 MHz 12 GB |
| Dysk twardy | 1*PCIE3.0 NVME SSD, 1*SATA / NGFF HDD / SSD |
| Zasilanie | AC 100 ~ 240 V, 50 / 60 Hz, 12 V / 3 A / PD30W |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 10 Pro, Windows 11, Ubuntu, Linux itp. |
| Wymiary | 87 mm x 87 mm x 39 mm |
| Waga | Około 240 g |
Instalacja |
VESA |
Mini PC jest wyposażony w czterordzeniowy, czterowątkowy procesor Intel AlderLake N95 o wysokiej wydajności, niskim zużyciu energii i częstotliwości do 3,4 GHz.
![]()
Jako mini PC, posiada 2*HDMI 2.0 (4K 60 Hz) i 1*DP1.4 (4K 60 Hz), obsługuje wyjście wideo 4K HD na pojedynczym lub potrójnym ekranie, podczas pracy i rozrywki zapewnia szersze pole widzenia. Obsługuje wyświetlanie 4K HD, co jest ważne w przypadku zadań domowego biura związanych z przetwarzaniem obrazu, oglądaniem wideo, pracą projektową i innymi zadaniami wymagającymi wysokiej jakości wyświetlania. Rozdzielczość 4K zapewnia ostrzejsze, bardziej szczegółowe obrazy, umożliwiając użytkownikom lepsze przeglądanie i edycję zdjęć, filmów i innych treści.
![]()
Podwójne porty LAN zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić bardziej stabilne połączenie sieciowe dla domowego biura. Niezależnie od tego, czy jest to połączenie sieci przewodowej, czy bezprzewodowej przez router, ten mini PC doskonale się wpasowuje.
![]()
![]()