| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X34 N100 4LAN z podwójnym portem COM |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | $115.00 ~ $162.00 / Piece/Pieces |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten przemysłowy mini PC jest wyposażony w czterordzeniowy i czterowątkowy procesor Intel N100, 2 porty COM, 4 porty Gigabit Ethernet, 6 portów USB oraz porty HDMI i DP. Posiada 4 porty sieciowe, może być podłączony do wielu sieci, obsługuje szybkie przesyłanie danych nieskompresowanych w czasie rzeczywistym, aby sprostać potrzebom różnych obszarów przemysłowych, obsługuje synchroniczne i asynchroniczne wyjście obrazu na dwa monitory, z wysoką jakością obrazu, obsługuje wyświetlanie na wielu ekranach w celu poprawy wydajności pracy.
Posiada również 1 pamięć RAM DDR4, obsługującą do 16 GB, oraz 2 dyski twarde dla ultra-wysokiej wydajności, niskiego zużycia energii i szybszego działania. Jako przemysłowy mini komputer, obudowa wykonana jest ze stopu aluminium, z żebrowaną metalową konstrukcją odprowadzającą ciepło, dzięki czemu ciepło jest szybko odprowadzane z wnętrza, nie tylko bez hałaśliwego zakłócania pracy wentylatora, ale także jest pyłoszczelny, odporny na wilgoć i skutecznie chroni wewnętrzne komponenty.
Posiada nie tylko bogate interfejsy, kompaktowe rozmiary, wysoką prędkość działania, niskie zużycie energii, wysoką wydajność, ale także jest w stanie dostosować się do wyższych lub niższych temperatur, obsługując pracę w szerokim zakresie temperatur i stabilną pracę 24/7 przez cały czas. Jego niezawodna wydajność sprawia, że nadaje się do różnych zastosowań przemysłowych.
| Procesor | Intel Processor N100 czterordzeniowy, czterowątkowy |
| Pamięć | 1*DDR4 SODIMM, do 16 GB |
| Dysk twardy | 1*MSATA SSD, 1*2,5-calowy HDD/SSD SATA3.0 |
| Ethernet | 4*INTEI-I225V/I226V2.5G LAN, obsługuje Wake-on-LAN, rozruch PXE |
| Slot rozszerzeń | 1*slot M2, obsługuje moduł WiFi/Bluetooth |
| System operacyjny | Windows10, Windows 11, Linux |
| Materiał | Stop aluminium |
| Zasilanie | DC 12V5A |
| Wymiary | 175*127*37mm, waga: 1kg |
| Temperatura pracy | -10°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do +70°C |
| Instalacja | Na biurko i na ścianę |
| Porty I/O | 2*USB3.0, 4*USB2.0, 1*HDMI2.0, 1*DP1.4, 1*COM1-4P Phoenix terminal RS485, 1*COM2/ DB9/ RS232, 1*PRZYCISK ZASILANIA, 1*DC12V |
![]()
Ten przemysłowy mini komputer jest wyposażony w 4 porty sieciowe, może być podłączony do wielu sieci, obsługuje szybkie przesyłanie danych nieskompresowanych w czasie rzeczywistym, aby sprostać potrzebom różnych obszarów przemysłowych.
![]()
Jest wyposażony w 1 port HDMI i 1 port DP1.4, obsługuje synchroniczne i asynchroniczne wyjście obrazu na dwa monitory, z wysoką jakością obrazu, obsługuje wyświetlanie na wielu ekranach w celu poprawy wydajności pracy.
![]()
Mini PC jest również w stanie dostosować się do wyższych lub niższych temperatur, obsługując pracę w szerokim zakresie temperatur i stabilną pracę 24/7 przez cały czas. Jego niezawodna wydajność sprawia, że nadaje się do różnych zastosowań przemysłowych.
![]()
Jako przemysłowy mini komputer, obudowa wykonana jest ze stopu aluminium, z żebrowaną metalową konstrukcją odprowadzającą ciepło, dzięki czemu ciepło jest szybko odprowadzane z wnętrza, nie tylko bez hałaśliwego zakłócania pracy wentylatora, ale także jest pyłoszczelny, odporny na wilgoć i skutecznie chroni wewnętrzne komponenty.
![]()
Jego niezawodna wydajność sprawia, że nadaje się do różnych zastosowań przemysłowych, przynosząc dużą wygodę w produkcji i życiu ludzi.
![]()
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X34 N100 4LAN z podwójnym portem COM |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | $115.00 ~ $162.00 / Piece/Pieces |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten przemysłowy mini PC jest wyposażony w czterordzeniowy i czterowątkowy procesor Intel N100, 2 porty COM, 4 porty Gigabit Ethernet, 6 portów USB oraz porty HDMI i DP. Posiada 4 porty sieciowe, może być podłączony do wielu sieci, obsługuje szybkie przesyłanie danych nieskompresowanych w czasie rzeczywistym, aby sprostać potrzebom różnych obszarów przemysłowych, obsługuje synchroniczne i asynchroniczne wyjście obrazu na dwa monitory, z wysoką jakością obrazu, obsługuje wyświetlanie na wielu ekranach w celu poprawy wydajności pracy.
Posiada również 1 pamięć RAM DDR4, obsługującą do 16 GB, oraz 2 dyski twarde dla ultra-wysokiej wydajności, niskiego zużycia energii i szybszego działania. Jako przemysłowy mini komputer, obudowa wykonana jest ze stopu aluminium, z żebrowaną metalową konstrukcją odprowadzającą ciepło, dzięki czemu ciepło jest szybko odprowadzane z wnętrza, nie tylko bez hałaśliwego zakłócania pracy wentylatora, ale także jest pyłoszczelny, odporny na wilgoć i skutecznie chroni wewnętrzne komponenty.
Posiada nie tylko bogate interfejsy, kompaktowe rozmiary, wysoką prędkość działania, niskie zużycie energii, wysoką wydajność, ale także jest w stanie dostosować się do wyższych lub niższych temperatur, obsługując pracę w szerokim zakresie temperatur i stabilną pracę 24/7 przez cały czas. Jego niezawodna wydajność sprawia, że nadaje się do różnych zastosowań przemysłowych.
| Procesor | Intel Processor N100 czterordzeniowy, czterowątkowy |
| Pamięć | 1*DDR4 SODIMM, do 16 GB |
| Dysk twardy | 1*MSATA SSD, 1*2,5-calowy HDD/SSD SATA3.0 |
| Ethernet | 4*INTEI-I225V/I226V2.5G LAN, obsługuje Wake-on-LAN, rozruch PXE |
| Slot rozszerzeń | 1*slot M2, obsługuje moduł WiFi/Bluetooth |
| System operacyjny | Windows10, Windows 11, Linux |
| Materiał | Stop aluminium |
| Zasilanie | DC 12V5A |
| Wymiary | 175*127*37mm, waga: 1kg |
| Temperatura pracy | -10°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do +70°C |
| Instalacja | Na biurko i na ścianę |
| Porty I/O | 2*USB3.0, 4*USB2.0, 1*HDMI2.0, 1*DP1.4, 1*COM1-4P Phoenix terminal RS485, 1*COM2/ DB9/ RS232, 1*PRZYCISK ZASILANIA, 1*DC12V |
![]()
Ten przemysłowy mini komputer jest wyposażony w 4 porty sieciowe, może być podłączony do wielu sieci, obsługuje szybkie przesyłanie danych nieskompresowanych w czasie rzeczywistym, aby sprostać potrzebom różnych obszarów przemysłowych.
![]()
Jest wyposażony w 1 port HDMI i 1 port DP1.4, obsługuje synchroniczne i asynchroniczne wyjście obrazu na dwa monitory, z wysoką jakością obrazu, obsługuje wyświetlanie na wielu ekranach w celu poprawy wydajności pracy.
![]()
Mini PC jest również w stanie dostosować się do wyższych lub niższych temperatur, obsługując pracę w szerokim zakresie temperatur i stabilną pracę 24/7 przez cały czas. Jego niezawodna wydajność sprawia, że nadaje się do różnych zastosowań przemysłowych.
![]()
Jako przemysłowy mini komputer, obudowa wykonana jest ze stopu aluminium, z żebrowaną metalową konstrukcją odprowadzającą ciepło, dzięki czemu ciepło jest szybko odprowadzane z wnętrza, nie tylko bez hałaśliwego zakłócania pracy wentylatora, ale także jest pyłoszczelny, odporny na wilgoć i skutecznie chroni wewnętrzne komponenty.
![]()
Jego niezawodna wydajność sprawia, że nadaje się do różnych zastosowań przemysłowych, przynosząc dużą wygodę w produkcji i życiu ludzi.
![]()