|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X72 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten przenośny mini komputer, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, pozwala cieszyć się grami w dowolnym miejscu i czasie. Jest to również nasz klasyczny mini komputer bez wentylatora.
Przenośny mini PC 12. generacji posiada 2 interfejsy HDMI 2.0b, które obsługują wyjście HD na jednym lub dwóch ekranach, co jest bardziej wydajne, pozwala pracować i bawić się jednocześnie, dając szerszą przestrzeń do użytku.
Ten mini PC posiada również wbudowaną kartę sieci bezprzewodowej Intel AC7265 obsługującą dwuzakresowe WiFi i Bluetooth. Obsługuje połączenie bezprzewodowe, można podłączyć więcej urządzeń.
Jego niskie zużycie energii i bezgłośne działanie czynią go bardziej przyjaznym dla środowiska, zgodnym z nowoczesną koncepcją zielonego życia.
Szczegóły Mini Komputera Intel N95:
| Procesor | Intel Alder-N Lake N95 do 3,4 GHz |
| Karta graficzna | Intel® UHD Graphics, do 750 MHz |
| Dysk twardy | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD |
| Pamięć RAM | 1*SO-DIMM DDR4, 3200 MHz, do 16 GB |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Ethernet | 1* 2.5G i225, RJ45 LAN, 2500M / 1000M / 100M / 10M |
| WiFi |
Intel AC7265/2.4G/5G, WiFi 802.11 AC / A / B / G / N
|
| Porty wyświetlacza | 2*HDMI 2.0b, obsługa podwójnego wyjścia 4K |
| Porty I/O | 4*USB 3.2 Gen 1, 1*przycisk zasilania, 1*DC, 2*HDMI, 1*2.5G RJ45 LAN, 1*AUD |
| Zasilanie | 1*DC IN, 12V / 5A |
| System chłodzenia | Pełna miedziana chłodnica + inteligentny wentylator z kontrolą temperatury |
| Wymiary/Waga | 114mm*106mm*42mm / Około 300g |
| Serwis gwarancyjny | 3 lata gwarancji |
Ten mini komputer wyposażony jest w procesor Intel 12. generacji Celeron N95 z czterema rdzeniami i czterema wątkami, z maksymalną częstotliwością turbo do 3,4 GHz, zdolny do stabilnego przetwarzania obliczeń, obrazu i dźwięku, co z łatwością poradzi sobie w domu, biurze i rozrywce.
![]()
Ten mini PC posiada również wbudowaną kartę sieci bezprzewodowej Intel AC7265 obsługującą dwuzakresowe WiFi i Bluetooth. Obsługuje połączenie bezprzewodowe, można podłączyć więcej urządzeń. Ten domowy mini komputer biurowy posiada port Gigabit Ethernet, obsługuje bezprzewodowe WiFi, płynny sygnał, strony ładują się w kilka sekund i nie zacinają się nawet podczas oglądania programów TV w jakości HD. Przenośne mini PC mogą lepiej zastąpić tradycyjne komputery stacjonarne do wielu zastosowań.
![]()
Przenośny mini PC 12. generacji posiada dwa porty HDMI 2.0bHD i obsługuje jeden lub dwa ekrany. Podwójne wyjście na ekran jest bardziej wydajne, pozwala pracować i bawić się jednocześnie, dając szerszy wybór.
![]()
Przenośne mini PC mogą lepiej zastąpić tradycyjne komputery stacjonarne w różnych zastosowaniach, komfortowo obsługując większość potrzeb domowych, rozrywkowych, biurowych, oglądania programów telewizyjnych i tak dalej.
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X72 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten przenośny mini komputer, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, pozwala cieszyć się grami w dowolnym miejscu i czasie. Jest to również nasz klasyczny mini komputer bez wentylatora.
Przenośny mini PC 12. generacji posiada 2 interfejsy HDMI 2.0b, które obsługują wyjście HD na jednym lub dwóch ekranach, co jest bardziej wydajne, pozwala pracować i bawić się jednocześnie, dając szerszą przestrzeń do użytku.
Ten mini PC posiada również wbudowaną kartę sieci bezprzewodowej Intel AC7265 obsługującą dwuzakresowe WiFi i Bluetooth. Obsługuje połączenie bezprzewodowe, można podłączyć więcej urządzeń.
Jego niskie zużycie energii i bezgłośne działanie czynią go bardziej przyjaznym dla środowiska, zgodnym z nowoczesną koncepcją zielonego życia.
Szczegóły Mini Komputera Intel N95:
| Procesor | Intel Alder-N Lake N95 do 3,4 GHz |
| Karta graficzna | Intel® UHD Graphics, do 750 MHz |
| Dysk twardy | 1*M.2 NVMe 2280 SSD, 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD |
| Pamięć RAM | 1*SO-DIMM DDR4, 3200 MHz, do 16 GB |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Ethernet | 1* 2.5G i225, RJ45 LAN, 2500M / 1000M / 100M / 10M |
| WiFi |
Intel AC7265/2.4G/5G, WiFi 802.11 AC / A / B / G / N
|
| Porty wyświetlacza | 2*HDMI 2.0b, obsługa podwójnego wyjścia 4K |
| Porty I/O | 4*USB 3.2 Gen 1, 1*przycisk zasilania, 1*DC, 2*HDMI, 1*2.5G RJ45 LAN, 1*AUD |
| Zasilanie | 1*DC IN, 12V / 5A |
| System chłodzenia | Pełna miedziana chłodnica + inteligentny wentylator z kontrolą temperatury |
| Wymiary/Waga | 114mm*106mm*42mm / Około 300g |
| Serwis gwarancyjny | 3 lata gwarancji |
Ten mini komputer wyposażony jest w procesor Intel 12. generacji Celeron N95 z czterema rdzeniami i czterema wątkami, z maksymalną częstotliwością turbo do 3,4 GHz, zdolny do stabilnego przetwarzania obliczeń, obrazu i dźwięku, co z łatwością poradzi sobie w domu, biurze i rozrywce.
![]()
Ten mini PC posiada również wbudowaną kartę sieci bezprzewodowej Intel AC7265 obsługującą dwuzakresowe WiFi i Bluetooth. Obsługuje połączenie bezprzewodowe, można podłączyć więcej urządzeń. Ten domowy mini komputer biurowy posiada port Gigabit Ethernet, obsługuje bezprzewodowe WiFi, płynny sygnał, strony ładują się w kilka sekund i nie zacinają się nawet podczas oglądania programów TV w jakości HD. Przenośne mini PC mogą lepiej zastąpić tradycyjne komputery stacjonarne do wielu zastosowań.
![]()
Przenośny mini PC 12. generacji posiada dwa porty HDMI 2.0bHD i obsługuje jeden lub dwa ekrany. Podwójne wyjście na ekran jest bardziej wydajne, pozwala pracować i bawić się jednocześnie, dając szerszy wybór.
![]()
Przenośne mini PC mogą lepiej zastąpić tradycyjne komputery stacjonarne w różnych zastosowaniach, komfortowo obsługując większość potrzeb domowych, rozrywkowych, biurowych, oglądania programów telewizyjnych i tak dalej.
![]()
![]()