|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X60 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Mini komputer x60 to wbudowany komputer przemysłowy z wentylatorem, wyposażony w procesor Intel Core i5 1135G7 4-rdzeniowy 8-wątkowy, aby sprostać różnorodnym potrzebom w trudnych warunkach. W oparciu o konstrukcję z wentylatorem, terminale klienckie, multimedia i inne zastosowania przemysłowe, działanie jest bardziej stabilne i niezawodne.
Dodatkowo, interfejsy 2*Gigabit LAN, 2*USB 3.0, 4*USB 2.0 i 1*Type Murc mogą z łatwością realizować wzajemne połączenie między urządzeniami, co pozwala na szybkie uruchamianie wszelkiego rodzaju oprogramowania biurowego WPS, CAD, PS, oprogramowania do spekulacji, oszczędzając energię, łatwe do wielu otwartych, płynne działanie. Nie tylko do nauki w biurze, ale także do gier, grania w różnorodne popularne gry, takie jak LOL, DNF, CF i tak dalej.
| Procesor | Intel Core i5 1135G7, 4 rdzenie, 8 wątków |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Wyświetlacz | 1*HDMI, 1*Mini DP |
| Sieć | 2*10/100/1000/2.5GMbps LAN, obsługa Wake-on-LAN |
| Pamięć | 1*Dwukanałowa DDR4, maksymalnie do 64 GB |
| Dysk twardy | 1*M.2 2242 NVME/SATA SSD |
| Porty I/O | 2*USB 3.0, 2*USB 2.0, 1*Audio, 2*LAN, 1*Type-C (USB4), 1*DC, 1*Mini DP, 1*HDMI, 1*Przycisk zasilania |
| Slot rozszerzeń | 1*Mini PCIE pełnej wysokości z modułem WiFi/4G, wbudowana antena 1*2,5-calowy dysk SATA, 1*RS232 wbudowany pin COM |
| System operacyjny | Windows10, Windows11, Ubuntu, Linux, Centos |
| System chłodzenia | Chłodzenie wentylatorem z miedzianą rurką |
| Materiał | Stop aluminium + ABS |
| Rozmiar | 114,5 mm * 114,5 mm * 52,8 mm |
| Waga | Około 0,5 kg |
| Zasilanie | DC 12V 5A/60W (AC NA DC, 100~240V) |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Wilgotność przechowywania | 10%~90% @30°C (bez kondensacji) |
Ten mini komputer wyposażony jest w dwukanałowe gniazda pamięci DDR4 z możliwością rozszerzenia do 64 GB dla szybszego transferu danych, a dysk SSD M.2 NVMe 2242 eliminuje opóźnienia i zapewnia szybki transfer.
![]()
Mini PC 11. generacji jest wyposażony w interfejsy 1*HDMI 2.0 i 1*mini DP, które obsługują synchroniczne lub asynchroniczne wyjście obrazu 4K HD na dwa monitory. Wystarczy podłączyć monitor i cieszyć się bardziej ekscytującą ucztą wizualną w dowolnym momencie.
![]()
Może szybko uruchamiać wszelkiego rodzaju oprogramowanie biurowe WPS, CAD, PS, oprogramowanie do spekulacji, oszczędzając energię, łatwe do wielu otwartych, płynne działanie. Nie tylko do nauki w biurze, ale także do gier, grania w różnorodne popularne gry, takie jak LOL, DNF, CF i tak dalej.
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X60 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Mini komputer x60 to wbudowany komputer przemysłowy z wentylatorem, wyposażony w procesor Intel Core i5 1135G7 4-rdzeniowy 8-wątkowy, aby sprostać różnorodnym potrzebom w trudnych warunkach. W oparciu o konstrukcję z wentylatorem, terminale klienckie, multimedia i inne zastosowania przemysłowe, działanie jest bardziej stabilne i niezawodne.
Dodatkowo, interfejsy 2*Gigabit LAN, 2*USB 3.0, 4*USB 2.0 i 1*Type Murc mogą z łatwością realizować wzajemne połączenie między urządzeniami, co pozwala na szybkie uruchamianie wszelkiego rodzaju oprogramowania biurowego WPS, CAD, PS, oprogramowania do spekulacji, oszczędzając energię, łatwe do wielu otwartych, płynne działanie. Nie tylko do nauki w biurze, ale także do gier, grania w różnorodne popularne gry, takie jak LOL, DNF, CF i tak dalej.
| Procesor | Intel Core i5 1135G7, 4 rdzenie, 8 wątków |
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics |
| Wyświetlacz | 1*HDMI, 1*Mini DP |
| Sieć | 2*10/100/1000/2.5GMbps LAN, obsługa Wake-on-LAN |
| Pamięć | 1*Dwukanałowa DDR4, maksymalnie do 64 GB |
| Dysk twardy | 1*M.2 2242 NVME/SATA SSD |
| Porty I/O | 2*USB 3.0, 2*USB 2.0, 1*Audio, 2*LAN, 1*Type-C (USB4), 1*DC, 1*Mini DP, 1*HDMI, 1*Przycisk zasilania |
| Slot rozszerzeń | 1*Mini PCIE pełnej wysokości z modułem WiFi/4G, wbudowana antena 1*2,5-calowy dysk SATA, 1*RS232 wbudowany pin COM |
| System operacyjny | Windows10, Windows11, Ubuntu, Linux, Centos |
| System chłodzenia | Chłodzenie wentylatorem z miedzianą rurką |
| Materiał | Stop aluminium + ABS |
| Rozmiar | 114,5 mm * 114,5 mm * 52,8 mm |
| Waga | Około 0,5 kg |
| Zasilanie | DC 12V 5A/60W (AC NA DC, 100~240V) |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Wilgotność przechowywania | 10%~90% @30°C (bez kondensacji) |
Ten mini komputer wyposażony jest w dwukanałowe gniazda pamięci DDR4 z możliwością rozszerzenia do 64 GB dla szybszego transferu danych, a dysk SSD M.2 NVMe 2242 eliminuje opóźnienia i zapewnia szybki transfer.
![]()
Mini PC 11. generacji jest wyposażony w interfejsy 1*HDMI 2.0 i 1*mini DP, które obsługują synchroniczne lub asynchroniczne wyjście obrazu 4K HD na dwa monitory. Wystarczy podłączyć monitor i cieszyć się bardziej ekscytującą ucztą wizualną w dowolnym momencie.
![]()
Może szybko uruchamiać wszelkiego rodzaju oprogramowanie biurowe WPS, CAD, PS, oprogramowanie do spekulacji, oszczędzając energię, łatwe do wielu otwartych, płynne działanie. Nie tylko do nauki w biurze, ale także do gier, grania w różnorodne popularne gry, takie jak LOL, DNF, CF i tak dalej.
![]()
![]()