|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X97 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Odkryj ekstremalną wydajność i ciesz się efektywną pracą biurową oraz wspaniałą rozrywką. Ten mini komputer zapewni Ci zupełnie nowe wrażenia. Jest wyposażony w potężny procesor Intel Core i7-1360P, i7-1270P lub i5-1350P. Niezależnie od tego, czy jest to złożony multitasking, czy uruchamianie dużego oprogramowania, poradzi sobie z tym bez problemu.
Wyposażony w dwukanałową pamięć DDR4 3200MHZ, może obsługiwać do 64 GB, zapewniając wystarczającą gwarancję płynnego działania systemu. Połączenie 1*2.5G przewodowego LAN i bezprzewodowego WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) pozwala cieszyć się szybkim i stabilnym połączeniem sieciowym, niezależnie od tego, czy jest to połączenie przewodowe, czy bezprzewodowe. Bluetooth 5.2 jest również wygodny do podłączania różnych urządzeń peryferyjnych.
Dzięki 2*HDMI 2.0 i 1*Type-C (1.4) obsługuje wyjście wideo 4K na trzech ekranach (60Hz), co pozwala na jednoczesne podłączenie wielu monitorów, rozszerzenie przestrzeni roboczej lub stworzenie oszałamiającego efektu wizualnego podczas rozrywki. Konstrukcja z miedzianego radiatora i wentylatora zapewnia, że komputer może utrzymać stabilną wydajność podczas długotrwałej pracy, skutecznie obniża temperaturę i przedłuża żywotność sprzętu. Niezależnie od tego, czy chodzi o profesjonalną pracę biurową, kreatywne projektowanie, czy domową rozrywkę, ten mini komputer jest idealnym wyborem.
| CPU |
Intel Core i7-1360P, 12 rdzeni, 16 wątków, Maksymalna częstotliwość Turbo do 5.00 GHz, 18MB Cache, 28W Intel Core i7-1270P, 12 rdzeni, 16 wątków, Maksymalna częstotliwość Turbo do 4.80 GHz, 18MB Cache, 28W Intel Core i5-1350P, 12 rdzeni, 16 wątków, Maksymalna częstotliwość Turbo do 4.70 GHz, 12MB Cache, 28W |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| RAM | Dwukanałowa DDR4 3200MHZ, do 64 GB |
| Pamięć masowa | 2*M.2 SSD (1*M.2 2280 PCle4.0 / NVMe, 1*M.2 2242 PCle3.0 / SATA / NGFF) |
| Ethernet | 1*2.5G przewodowy LAN, bezprzewodowy WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) |
| Wyjście wideo | 2*HDMI 2.0, 1*Type-C (1.4), obsługa wyjścia wideo 4K na trzech ekranach (60Hz) |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, Linux, itp. |
| Interfejs I/O | USB3.0*4, Type-C (1.4)*1, 2.5G RJ45 LAN*1, Gniazdo audio*1, HDMI 2.0*2, DC-IN *1, Przycisk zasilania*1 |
| System chłodzenia | Miedziany radiator i wentylator |
| Rozmiar | 114mm * 106.5mm * 43.5mm |
| Waga | Około 400g (goły PC) |
| Zasilanie | AC 100~240V, 50/60Hz, 19V/6.32A / DC 5.5-2.5MM |
Pomimo kompaktowych rozmiarów, nasz mini PC jest wyposażony w wszechstronne komponenty. Oszczędny w przestrzeni, może wygodnie stać na Twoim biurku. Przenośny, umożliwia użytkowanie w dowolnym miejscu i czasie - wygodny i praktyczny.
![]()
Ten mini PC może być wyposażony w następujące procesory z serii Intel Core: Intel Core i7-1360P, i7-1270P, i5-1350P, procesor 12 rdzeni, 16 wątków. Procesory te mogą efektywnie wykonywać wiele zadań i swobodnie się między nimi przełączać, zapewniając doskonałe możliwości wielozadaniowości.
![]()
Wyposażony w dwukanałową pamięć DDR4 3200MHZ, może obsługiwać do 64 GB, zapewniając wystarczającą gwarancję płynnego działania systemu. Połączenie 1*2.5G przewodowego LAN i bezprzewodowego WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) pozwala cieszyć się szybkim i stabilnym połączeniem sieciowym, niezależnie od tego, czy jest to połączenie przewodowe, czy bezprzewodowe. Bluetooth 5.2 jest również wygodny do podłączania różnych urządzeń peryferyjnych.
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X97 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Odkryj ekstremalną wydajność i ciesz się efektywną pracą biurową oraz wspaniałą rozrywką. Ten mini komputer zapewni Ci zupełnie nowe wrażenia. Jest wyposażony w potężny procesor Intel Core i7-1360P, i7-1270P lub i5-1350P. Niezależnie od tego, czy jest to złożony multitasking, czy uruchamianie dużego oprogramowania, poradzi sobie z tym bez problemu.
Wyposażony w dwukanałową pamięć DDR4 3200MHZ, może obsługiwać do 64 GB, zapewniając wystarczającą gwarancję płynnego działania systemu. Połączenie 1*2.5G przewodowego LAN i bezprzewodowego WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) pozwala cieszyć się szybkim i stabilnym połączeniem sieciowym, niezależnie od tego, czy jest to połączenie przewodowe, czy bezprzewodowe. Bluetooth 5.2 jest również wygodny do podłączania różnych urządzeń peryferyjnych.
Dzięki 2*HDMI 2.0 i 1*Type-C (1.4) obsługuje wyjście wideo 4K na trzech ekranach (60Hz), co pozwala na jednoczesne podłączenie wielu monitorów, rozszerzenie przestrzeni roboczej lub stworzenie oszałamiającego efektu wizualnego podczas rozrywki. Konstrukcja z miedzianego radiatora i wentylatora zapewnia, że komputer może utrzymać stabilną wydajność podczas długotrwałej pracy, skutecznie obniża temperaturę i przedłuża żywotność sprzętu. Niezależnie od tego, czy chodzi o profesjonalną pracę biurową, kreatywne projektowanie, czy domową rozrywkę, ten mini komputer jest idealnym wyborem.
| CPU |
Intel Core i7-1360P, 12 rdzeni, 16 wątków, Maksymalna częstotliwość Turbo do 5.00 GHz, 18MB Cache, 28W Intel Core i7-1270P, 12 rdzeni, 16 wątków, Maksymalna częstotliwość Turbo do 4.80 GHz, 18MB Cache, 28W Intel Core i5-1350P, 12 rdzeni, 16 wątków, Maksymalna częstotliwość Turbo do 4.70 GHz, 12MB Cache, 28W |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| RAM | Dwukanałowa DDR4 3200MHZ, do 64 GB |
| Pamięć masowa | 2*M.2 SSD (1*M.2 2280 PCle4.0 / NVMe, 1*M.2 2242 PCle3.0 / SATA / NGFF) |
| Ethernet | 1*2.5G przewodowy LAN, bezprzewodowy WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) |
| Wyjście wideo | 2*HDMI 2.0, 1*Type-C (1.4), obsługa wyjścia wideo 4K na trzech ekranach (60Hz) |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Ubuntu, Linux, itp. |
| Interfejs I/O | USB3.0*4, Type-C (1.4)*1, 2.5G RJ45 LAN*1, Gniazdo audio*1, HDMI 2.0*2, DC-IN *1, Przycisk zasilania*1 |
| System chłodzenia | Miedziany radiator i wentylator |
| Rozmiar | 114mm * 106.5mm * 43.5mm |
| Waga | Około 400g (goły PC) |
| Zasilanie | AC 100~240V, 50/60Hz, 19V/6.32A / DC 5.5-2.5MM |
Pomimo kompaktowych rozmiarów, nasz mini PC jest wyposażony w wszechstronne komponenty. Oszczędny w przestrzeni, może wygodnie stać na Twoim biurku. Przenośny, umożliwia użytkowanie w dowolnym miejscu i czasie - wygodny i praktyczny.
![]()
Ten mini PC może być wyposażony w następujące procesory z serii Intel Core: Intel Core i7-1360P, i7-1270P, i5-1350P, procesor 12 rdzeni, 16 wątków. Procesory te mogą efektywnie wykonywać wiele zadań i swobodnie się między nimi przełączać, zapewniając doskonałe możliwości wielozadaniowości.
![]()
Wyposażony w dwukanałową pamięć DDR4 3200MHZ, może obsługiwać do 64 GB, zapewniając wystarczającą gwarancję płynnego działania systemu. Połączenie 1*2.5G przewodowego LAN i bezprzewodowego WiFi6 + Bluetooth 5.2 (Intel AX201) pozwala cieszyć się szybkim i stabilnym połączeniem sieciowym, niezależnie od tego, czy jest to połączenie przewodowe, czy bezprzewodowe. Bluetooth 5.2 jest również wygodny do podłączania różnych urządzeń peryferyjnych.
![]()
![]()