|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X102 N100 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | $148.00 ~ $195.00 / Piece/Pieces |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini PC wykorzystuje procesor Intel N100 i obsługuje systemy Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, CentOS itp. Jako mini komputer jest wyposażony w pamięć LPDDR5 na płycie, dysk twardy M.2 z dyskiem SSD, dwa porty Ethernet Gigabit RJ45, w pełni funkcjonalny interfejs Type-C oraz ładowarkę GaN o mocy 35 W, o niskim zużyciu energii, odpowiedni do domowych serwerów danych, wideo i audio. Może być używany nie tylko jako domowy serwer audio i wideo, ale także jako mini komputer stacjonarny zamiast zwykłych komputerów do handlu elektronicznego transgranicznego, edukacji, medycyny i innych serwerów, a także jako terminale chmurowe i inne pola zastosowań.
| Procesor | Intel N100 (4 rdzenie, 4 wątki, częstotliwość turbo: 3,40 GHz, pamięć podręczna L3: 6 MB) |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 24 EUs (Alder Lake), 750 MHz |
| Ethernet | 2*Gigabit Ethernet RJ45 |
| WIFI | WIFI5 |
| Pamięć masowa | 1*M.2 2242(NGFF) SSD |
| Pamięć | LPDDR5, maksymalnie do 12 GB |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Potrójny wyświetlacz | HDMI*1, TYPE-C*1, Audio*1 |
| Funkcje | Pełnowymiarowy Type-C, Dual-LAN, zasilacz GaN, mini rozmiar. |
| Rozszerzenie | Dwuzakresowe Wifi/Bluetooth, Dual-GIGE LAN |
| Płyta główna: | Niestandardowa płyta główna Mini |
| USB | 2*USB3.2, 2*USB2.0 |
| Wymiary | 7,3*7,3*4,3 cm/0,2 kg |
| Zasilanie | Zasilacz GaN 35W |
![]()
Ten biurowy mini PC jest mniejszy, można go zabrać ze sobą wszędzie i nie zajmuje miejsca. Ten mini komputer jest również wyposażony w czterordzeniowy i czterowątkowy procesor Intel n100, 6 MB inteligentnej pamięci podręcznej, częstotliwość turbo 3,4 GHz, dwa porty Gigabit Ethernet i standardowo pamięć LPDDR5 12 GB nowej generacji, a także obsługuje dysk SSD M.2 2242 NVME/SATA, który można skonfigurować z pamięcią masową 2 TB, o bardzo wysokiej wydajności, która może zaspokoić potrzeby biurowe i ma szeroki zakres zastosowań.
![]()
Ten mini komputer obsługuje podwójną sieć LAN Gigabit (przewodowa karta sieciowa), dwuzakresowe Wifi (obsługuje bezprzewodową kartę sieciową 2,4 GHz i 5 GHz), co znacznie poprawia prędkość transferu i sprawia, że transmisja sieciowa jest szybsza. Ten domowy biurowy mini PC posiada również w pełni funkcjonalny port Type-C (obsługuje N-ISDN), który może obsługiwać podwójne ekrany (4k 60 Hz) i interfejs HDMI, aby zaspokoić potrzeby domowego audio i wideo oraz biura.
![]()
Ten mini komputer wykorzystuje radiator z miedzianej rurki cieplnej D6 i łopatki wentylatora turbinowego, które charakteryzują się wysoką wydajnością i mogą szybko i cicho odprowadzać ciepło, efekt rozpraszania ciepła jest dobry.
![]()
Ten mini komputer jest wyposażony w w pełni funkcjonalny interfejs Type-C, który jest kompatybilny z protokołami DC i PD, oraz standardowy zasilacz GaN o mocy 35 W, w porównaniu do zwykłych starych zasilaczy, jego prędkość ładowania jest stabilna i znacznie poprawiona.
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X102 N100 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | $148.00 ~ $195.00 / Piece/Pieces |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini PC wykorzystuje procesor Intel N100 i obsługuje systemy Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, CentOS itp. Jako mini komputer jest wyposażony w pamięć LPDDR5 na płycie, dysk twardy M.2 z dyskiem SSD, dwa porty Ethernet Gigabit RJ45, w pełni funkcjonalny interfejs Type-C oraz ładowarkę GaN o mocy 35 W, o niskim zużyciu energii, odpowiedni do domowych serwerów danych, wideo i audio. Może być używany nie tylko jako domowy serwer audio i wideo, ale także jako mini komputer stacjonarny zamiast zwykłych komputerów do handlu elektronicznego transgranicznego, edukacji, medycyny i innych serwerów, a także jako terminale chmurowe i inne pola zastosowań.
| Procesor | Intel N100 (4 rdzenie, 4 wątki, częstotliwość turbo: 3,40 GHz, pamięć podręczna L3: 6 MB) |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 24 EUs (Alder Lake), 750 MHz |
| Ethernet | 2*Gigabit Ethernet RJ45 |
| WIFI | WIFI5 |
| Pamięć masowa | 1*M.2 2242(NGFF) SSD |
| Pamięć | LPDDR5, maksymalnie do 12 GB |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Potrójny wyświetlacz | HDMI*1, TYPE-C*1, Audio*1 |
| Funkcje | Pełnowymiarowy Type-C, Dual-LAN, zasilacz GaN, mini rozmiar. |
| Rozszerzenie | Dwuzakresowe Wifi/Bluetooth, Dual-GIGE LAN |
| Płyta główna: | Niestandardowa płyta główna Mini |
| USB | 2*USB3.2, 2*USB2.0 |
| Wymiary | 7,3*7,3*4,3 cm/0,2 kg |
| Zasilanie | Zasilacz GaN 35W |
![]()
Ten biurowy mini PC jest mniejszy, można go zabrać ze sobą wszędzie i nie zajmuje miejsca. Ten mini komputer jest również wyposażony w czterordzeniowy i czterowątkowy procesor Intel n100, 6 MB inteligentnej pamięci podręcznej, częstotliwość turbo 3,4 GHz, dwa porty Gigabit Ethernet i standardowo pamięć LPDDR5 12 GB nowej generacji, a także obsługuje dysk SSD M.2 2242 NVME/SATA, który można skonfigurować z pamięcią masową 2 TB, o bardzo wysokiej wydajności, która może zaspokoić potrzeby biurowe i ma szeroki zakres zastosowań.
![]()
Ten mini komputer obsługuje podwójną sieć LAN Gigabit (przewodowa karta sieciowa), dwuzakresowe Wifi (obsługuje bezprzewodową kartę sieciową 2,4 GHz i 5 GHz), co znacznie poprawia prędkość transferu i sprawia, że transmisja sieciowa jest szybsza. Ten domowy biurowy mini PC posiada również w pełni funkcjonalny port Type-C (obsługuje N-ISDN), który może obsługiwać podwójne ekrany (4k 60 Hz) i interfejs HDMI, aby zaspokoić potrzeby domowego audio i wideo oraz biura.
![]()
Ten mini komputer wykorzystuje radiator z miedzianej rurki cieplnej D6 i łopatki wentylatora turbinowego, które charakteryzują się wysoką wydajnością i mogą szybko i cicho odprowadzać ciepło, efekt rozpraszania ciepła jest dobry.
![]()
Ten mini komputer jest wyposażony w w pełni funkcjonalny interfejs Type-C, który jest kompatybilny z protokołami DC i PD, oraz standardowy zasilacz GaN o mocy 35 W, w porównaniu do zwykłych starych zasilaczy, jego prędkość ładowania jest stabilna i znacznie poprawiona.
![]()