|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | Rdzeń X90 i5-1340P/i7-1360P |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | $306.00 ~ $660.00 / Piece/Pieces |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini PC do biura domowego z procesorami Intel Core i5-1340P i i7-1360P 13. generacji. Podwójna karta sieciowa Gigabit Ethernet RJ45 sprawia, że ten model nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań.Host Mini PC to potężny, przenośny komputer o doskonałej mocy obliczeniowej i wydajnym systemie chłodzenia. Jest wyposażony w trzy wysokowydajne dyski twarde i pamięć DDR5 o dużej pojemności, aby z łatwością obsługiwać operacje wielozadaniowe i uruchamiać duże oprogramowanie. Jako mini PC obsługuje wiele systemów operacyjnych i może być wyposażony w bogactwo aplikacji i funkcji, aby sprostać potrzebom domu, biura i gier.
| Procesor | Obsługuje procesory Intel Core i5-1340P/ i7-1360P 13. generacji |
| Karta graficzna |
Intel Core i5-1340P: Intel Iris Xe Graphics 80 (Alder Lake); Core i7-1360P: Intel Iris Xe Graphics 96 (Alder Lake) |
| Pamięć | 2*DDR5 SODIMM, maksymalnie do 64 GB |
| Dysk twardy |
2*M.2 2280 (jeden obsługuje NGFF2280/NVME2280, a drugi NVME2280); 1* dysk 2,5-calowy HDD/SSD |
| Karta sieciowa | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2,5G LAN, obsługa rozruchu PXE |
| Interfejs I/O | 4*USB3.0, 2*USB2.0; 1*thunderbolt4 obsługuje wyjście 4K; 2*HDMI2.0; 1*AUX; 1*MIC; 1*DP1.4; 1*przycisk zasilania; 1*DC |
| Gniazdo rozszerzeń |
1*gniazdo M2 2230, obsługa WIFI 802.11B/G/N/AC, domyślnie z modułem WIFI6 AX201; Płyta główna z możliwością rozbudowy 2*232; COM1 opcjonalnie RS485; 2*piny USB2.0 |
| System operacyjny | Windows10, Windows11, LINUX |
| Wyjście wideo | 2*HDMI 2.0, 1*DP1.4, 1*thunderbolt 4 |
| System chłodzenia | Nisko-szumowy wentylator Turbo Cooling |
| Materiał | PVC+Metal |
| Serwis gwarancyjny | 3 lata gwarancji |
| Zasilanie | DC 19V 4.7A |
| Wymiary | 168*128*47mm; Waga: około 0,75 kg |
| Kolor | Czarny i Szary |
| Odpowiednia temperatura |
Temperatura przechowywania: -30°C do +70°C Temperatura pracy: -20°C do +60°C Wilgotność względna 10%~90% @30°C (bez kondensacji) |
![]()
Ten mini PC do biura domowego jest kompaktowy, cienki i przenośny. Jest również wyposażony w procesor Intel Core 13. generacji z potężnym 12-rdzeniowym dodatkiem, ma ultra-wysoką wydajność i jest w stanie efektywnie uruchamiać wiele systemów operacyjnych jednocześnie.
![]()
Jako domowy mini PC, jest wyposażony w dwa porty Gigabit Ethernet RJ45, dwa dwukanałowe moduły RAM DDR5, dwa dyski SSD M.2, które mogą działać z dużą prędkością, a także kartę graficzną Intel Torch XE, obsługę wyjścia Thunderbolt 4 8K, WIFI6 i Bluetooth 5.2, aby sprostać potrzebom domu i biura.
![]()
Ten mini PC może obsługiwać wyświetlanie na trzech ekranach, dzięki czemu możesz jednocześnie grać w popularne gry online i oglądać wideo oraz audio podczas pracy, a prędkość przetwarzania jest znacznie zwiększona. Ponadto jest również sparowany z kartą graficzną Intel Torch XE, aby obsługiwać wyświetlanie wideo 8K oraz rozrywkę audio/wideo w jakości obrazu ultra-wysokiej rozdzielczości, przywracając oryginalne kolory wideo i zapewniając zupełnie nowe wrażenia.
![]()
Ten komputer ma wbudowany wentylator turbo, a także duży wentylator do rozpraszania ciepła, który szybko i cicho odprowadza ciepło, co ułatwia wydajne działanie komputera.
![]()
Jego ultra-wysoka konfiguracja może zaspokoić potrzeby biura, projektowania, edycji wideo, gier online itp. Dzięki ultra-wysokiej stabilności oraz kompaktowości i przenośności, może zaspokoić Twoje potrzeby w dowolnym miejscu i czasie.
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | Rdzeń X90 i5-1340P/i7-1360P |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | $306.00 ~ $660.00 / Piece/Pieces |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini PC do biura domowego z procesorami Intel Core i5-1340P i i7-1360P 13. generacji. Podwójna karta sieciowa Gigabit Ethernet RJ45 sprawia, że ten model nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań.Host Mini PC to potężny, przenośny komputer o doskonałej mocy obliczeniowej i wydajnym systemie chłodzenia. Jest wyposażony w trzy wysokowydajne dyski twarde i pamięć DDR5 o dużej pojemności, aby z łatwością obsługiwać operacje wielozadaniowe i uruchamiać duże oprogramowanie. Jako mini PC obsługuje wiele systemów operacyjnych i może być wyposażony w bogactwo aplikacji i funkcji, aby sprostać potrzebom domu, biura i gier.
| Procesor | Obsługuje procesory Intel Core i5-1340P/ i7-1360P 13. generacji |
| Karta graficzna |
Intel Core i5-1340P: Intel Iris Xe Graphics 80 (Alder Lake); Core i7-1360P: Intel Iris Xe Graphics 96 (Alder Lake) |
| Pamięć | 2*DDR5 SODIMM, maksymalnie do 64 GB |
| Dysk twardy |
2*M.2 2280 (jeden obsługuje NGFF2280/NVME2280, a drugi NVME2280); 1* dysk 2,5-calowy HDD/SSD |
| Karta sieciowa | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2,5G LAN, obsługa rozruchu PXE |
| Interfejs I/O | 4*USB3.0, 2*USB2.0; 1*thunderbolt4 obsługuje wyjście 4K; 2*HDMI2.0; 1*AUX; 1*MIC; 1*DP1.4; 1*przycisk zasilania; 1*DC |
| Gniazdo rozszerzeń |
1*gniazdo M2 2230, obsługa WIFI 802.11B/G/N/AC, domyślnie z modułem WIFI6 AX201; Płyta główna z możliwością rozbudowy 2*232; COM1 opcjonalnie RS485; 2*piny USB2.0 |
| System operacyjny | Windows10, Windows11, LINUX |
| Wyjście wideo | 2*HDMI 2.0, 1*DP1.4, 1*thunderbolt 4 |
| System chłodzenia | Nisko-szumowy wentylator Turbo Cooling |
| Materiał | PVC+Metal |
| Serwis gwarancyjny | 3 lata gwarancji |
| Zasilanie | DC 19V 4.7A |
| Wymiary | 168*128*47mm; Waga: około 0,75 kg |
| Kolor | Czarny i Szary |
| Odpowiednia temperatura |
Temperatura przechowywania: -30°C do +70°C Temperatura pracy: -20°C do +60°C Wilgotność względna 10%~90% @30°C (bez kondensacji) |
![]()
Ten mini PC do biura domowego jest kompaktowy, cienki i przenośny. Jest również wyposażony w procesor Intel Core 13. generacji z potężnym 12-rdzeniowym dodatkiem, ma ultra-wysoką wydajność i jest w stanie efektywnie uruchamiać wiele systemów operacyjnych jednocześnie.
![]()
Jako domowy mini PC, jest wyposażony w dwa porty Gigabit Ethernet RJ45, dwa dwukanałowe moduły RAM DDR5, dwa dyski SSD M.2, które mogą działać z dużą prędkością, a także kartę graficzną Intel Torch XE, obsługę wyjścia Thunderbolt 4 8K, WIFI6 i Bluetooth 5.2, aby sprostać potrzebom domu i biura.
![]()
Ten mini PC może obsługiwać wyświetlanie na trzech ekranach, dzięki czemu możesz jednocześnie grać w popularne gry online i oglądać wideo oraz audio podczas pracy, a prędkość przetwarzania jest znacznie zwiększona. Ponadto jest również sparowany z kartą graficzną Intel Torch XE, aby obsługiwać wyświetlanie wideo 8K oraz rozrywkę audio/wideo w jakości obrazu ultra-wysokiej rozdzielczości, przywracając oryginalne kolory wideo i zapewniając zupełnie nowe wrażenia.
![]()
Ten komputer ma wbudowany wentylator turbo, a także duży wentylator do rozpraszania ciepła, który szybko i cicho odprowadza ciepło, co ułatwia wydajne działanie komputera.
![]()
Jego ultra-wysoka konfiguracja może zaspokoić potrzeby biura, projektowania, edycji wideo, gier online itp. Dzięki ultra-wysokiej stabilności oraz kompaktowości i przenośności, może zaspokoić Twoje potrzeby w dowolnym miejscu i czasie.
![]()