|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X65 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini komputer gamingowy ma dużą skalowalność i może osiągnąć więcej funkcji poprzez instalację różnych wtyczek. Wydajność miękkiego routera można dostosować do własnych potrzeb, a prędkość przetwarzania można poprawić, wybierając mocniejszy sprzęt.Jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM LPDDR4X i wysokowydajny dysk SSD, który można samodzielnie rozbudować, wielokrotne otwieranie stron internetowych bez opóźnień, co znacznie poprawia wydajność pracy. Dodatkowo, jego koszt jest stosunkowo niski. W porównaniu do drogich komputerów stacjonarnych do gier, miękkie routery można zbudować przy użyciu starych komputerów, co jest opłacalne i przyjazne dla środowiska.
Rozmiar tego hosta routera to 75x75x52mm, z gołą maszyną ważącą około 1000g. Opakowanie bez adaptera waży około 300g, a opakowanie z adapterem waży około 400g. Posiada metalową obudowę i plastikową górną pokrywę. Temperatura pracy wynosi od -20°C do +60°C, a wilgotność robocza wynosi od 5% do 90%.
| Procesor | Wbudowany procesor Intel Jasper Lake Series N5105/N6005 |
| TPM2.0 | Wbudowany w procesor TPM2.0, opcjonalny zewnętrzny TPM2.0 |
| Pamięć RAM | 1*Wbudowana pamięć LPDDR4x, do 16 GB |
| HDMI |
1*HDMI 2.0, obsługuje rozdzielczość 4096x2160 przy 60 Hz |
| Dysk Twardy | 1*M.2 2242 (protokół NVMe PCIe 3.0 x2 / SATA 3.0) |
| Port I/O | 4*Intel 2.5G LAN, 1*HDMI 2.0, 2*USB 3.0, 1*Type-C (USB 3.0), 1*Type-C (wejście zasilania), 1*gniazdo kart TF, 1*przycisk zasilania |
| System Operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Zasilanie | DC 12V 2.5A |
| Materiał | Metalowa obudowa z plastikową górną pokrywą |
| Rozmiar | 75mm*75mm*52mm |
| Waga | Około 300g |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +85°C |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Wilgotność przechowywania | 5% ~ 90% (bez kondensacji) |
Mini PC wyposażony w czterordzeniowy, czterowątkowy procesor Intel Celeron N5105 z taktowaniem do 2.9 GHz, proces 10 nm, niskie zużycie energii i cichą konstrukcję, ze stabilnymi możliwościami przetwarzania obliczeniowego, graficznego i audio, łatwo radzi sobie z wielozadaniowością.
![]()
Rozmiar tego hosta routera to 75x75x52mm, z gołą maszyną ważącą około 1000g. Opakowanie bez adaptera waży około 300g, a opakowanie z adapterem waży około 400g. Posiada metalową obudowę i plastikową górną pokrywę.
![]()
Router mini PC jest w stanie spełnić szeroki zakres zastosowań i może komfortowo obsłużyć większość potrzeb domowych, rozrywkowych, biurowych, oglądania seriali telewizyjnych i tak dalej.
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X65 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini komputer gamingowy ma dużą skalowalność i może osiągnąć więcej funkcji poprzez instalację różnych wtyczek. Wydajność miękkiego routera można dostosować do własnych potrzeb, a prędkość przetwarzania można poprawić, wybierając mocniejszy sprzęt.Jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM LPDDR4X i wysokowydajny dysk SSD, który można samodzielnie rozbudować, wielokrotne otwieranie stron internetowych bez opóźnień, co znacznie poprawia wydajność pracy. Dodatkowo, jego koszt jest stosunkowo niski. W porównaniu do drogich komputerów stacjonarnych do gier, miękkie routery można zbudować przy użyciu starych komputerów, co jest opłacalne i przyjazne dla środowiska.
Rozmiar tego hosta routera to 75x75x52mm, z gołą maszyną ważącą około 1000g. Opakowanie bez adaptera waży około 300g, a opakowanie z adapterem waży około 400g. Posiada metalową obudowę i plastikową górną pokrywę. Temperatura pracy wynosi od -20°C do +60°C, a wilgotność robocza wynosi od 5% do 90%.
| Procesor | Wbudowany procesor Intel Jasper Lake Series N5105/N6005 |
| TPM2.0 | Wbudowany w procesor TPM2.0, opcjonalny zewnętrzny TPM2.0 |
| Pamięć RAM | 1*Wbudowana pamięć LPDDR4x, do 16 GB |
| HDMI |
1*HDMI 2.0, obsługuje rozdzielczość 4096x2160 przy 60 Hz |
| Dysk Twardy | 1*M.2 2242 (protokół NVMe PCIe 3.0 x2 / SATA 3.0) |
| Port I/O | 4*Intel 2.5G LAN, 1*HDMI 2.0, 2*USB 3.0, 1*Type-C (USB 3.0), 1*Type-C (wejście zasilania), 1*gniazdo kart TF, 1*przycisk zasilania |
| System Operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Zasilanie | DC 12V 2.5A |
| Materiał | Metalowa obudowa z plastikową górną pokrywą |
| Rozmiar | 75mm*75mm*52mm |
| Waga | Około 300g |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +85°C |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Wilgotność przechowywania | 5% ~ 90% (bez kondensacji) |
Mini PC wyposażony w czterordzeniowy, czterowątkowy procesor Intel Celeron N5105 z taktowaniem do 2.9 GHz, proces 10 nm, niskie zużycie energii i cichą konstrukcję, ze stabilnymi możliwościami przetwarzania obliczeniowego, graficznego i audio, łatwo radzi sobie z wielozadaniowością.
![]()
Rozmiar tego hosta routera to 75x75x52mm, z gołą maszyną ważącą około 1000g. Opakowanie bez adaptera waży około 300g, a opakowanie z adapterem waży około 400g. Posiada metalową obudowę i plastikową górną pokrywę.
![]()
Router mini PC jest w stanie spełnić szeroki zakres zastosowań i może komfortowo obsłużyć większość potrzeb domowych, rozrywkowych, biurowych, oglądania seriali telewizyjnych i tak dalej.
![]()
![]()
![]()
![]()