|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X34 6LAN |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | $90.00 ~ $150.00 / Piece/Pieces |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten 6-portowy router zapory sieciowej z bezwentylatorowym systemem chłodzenia, cichy, stabilne odprowadzanie ciepła, zapewniające stabilniejsze działanie. Ten Mini Komputer z procesorem 2955U I3 I5 I7 4. i 5. generacji, niskim poborem mocy, oszczędzający energię. Jako 6-portowy Mini PC, obsługuje VPN, agregację łączy szerokopasmowych, zarządzanie zachowaniem, inteligentne sterowanie przepływem, wielokrotne wybieranie numerów na jednej linii. Z drugiej strony, ten Mini Komputer stacjonarny obsługuje systemy Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux, Centos itp., nadaje się do serwerowni, kafejek internetowych, serwerów sieciowych, hoteli, przedsiębiorstw itp.
|
Procesor (Obsługa dostosowania) |
Intel Celeron 2955U: 2M Cache, 1.40 GHz, 2 rdzenie 2 wątki, TDP: 15W Core i3-4010U: 3M Cache, 1.70 GHz, 2 rdzenie 4 wątki, TDP: 15W Core i5-4200U: 3M Cache, do 2.60 GHz, 2 rdzenie 4 wątki, TDP: 15W Core i3-5010U: 3M Cache, 2.10 GHz, 2 rdzenie 4 wątki, TDP: 15W |
| Karta graficzna |
Intel Celeron 2955U: Intel HD Graphics (Haswell GT1) Core i3-4010U/ i5-4200U: Intel HD Graphics 4400 Core i3-5010U: Intel HD Graphics 5500 |
| Pamięć RAM | 1*DDR3L 1066/ 1333/ 1600MHz, 1.35V |
| Dysk twardy | 1* PełnowymiarowymSATA gniazdo SSD; 1*SATA 2.5" HDD |
| LAN | 6*RJ45 LAN (10/100/1000/ intel 211AT Gigabit Ethernet) |
| Rozszerzenia | 1* Pełnowymiarowy Mini PCIe |
| HDMI | Maksymalna rozdzielczość 3200×2000 @60Hz |
| System operacyjny | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, PFSense, itp. |
| Porty I/O | 2*USB3.0, 2*USB2.0, 1*HDMI, 6*RJ45 LAN, 1*RS232 COM, 1*DC 12V, 1*Przycisk zasilania, 1*HD |
| Zasilanie | Typ zasilania: DC-IN 5.5*2.5, Napięcie wejściowe: 12V, Prąd wejściowy: 5A |
| Wymiary | 122mm*175mm*38mm, około 0.8kg |
| Środowisko pracy | Temperatura pracy: -20-65°C, Temperatura przechowywania: 15°C-35°C, Wilgotność względna: 5%~95% (bez kondensacji) |
| Materiał | Stop aluminium |
| Kolor | Czarny |
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X34 6LAN |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | $90.00 ~ $150.00 / Piece/Pieces |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten 6-portowy router zapory sieciowej z bezwentylatorowym systemem chłodzenia, cichy, stabilne odprowadzanie ciepła, zapewniające stabilniejsze działanie. Ten Mini Komputer z procesorem 2955U I3 I5 I7 4. i 5. generacji, niskim poborem mocy, oszczędzający energię. Jako 6-portowy Mini PC, obsługuje VPN, agregację łączy szerokopasmowych, zarządzanie zachowaniem, inteligentne sterowanie przepływem, wielokrotne wybieranie numerów na jednej linii. Z drugiej strony, ten Mini Komputer stacjonarny obsługuje systemy Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux, Centos itp., nadaje się do serwerowni, kafejek internetowych, serwerów sieciowych, hoteli, przedsiębiorstw itp.
|
Procesor (Obsługa dostosowania) |
Intel Celeron 2955U: 2M Cache, 1.40 GHz, 2 rdzenie 2 wątki, TDP: 15W Core i3-4010U: 3M Cache, 1.70 GHz, 2 rdzenie 4 wątki, TDP: 15W Core i5-4200U: 3M Cache, do 2.60 GHz, 2 rdzenie 4 wątki, TDP: 15W Core i3-5010U: 3M Cache, 2.10 GHz, 2 rdzenie 4 wątki, TDP: 15W |
| Karta graficzna |
Intel Celeron 2955U: Intel HD Graphics (Haswell GT1) Core i3-4010U/ i5-4200U: Intel HD Graphics 4400 Core i3-5010U: Intel HD Graphics 5500 |
| Pamięć RAM | 1*DDR3L 1066/ 1333/ 1600MHz, 1.35V |
| Dysk twardy | 1* PełnowymiarowymSATA gniazdo SSD; 1*SATA 2.5" HDD |
| LAN | 6*RJ45 LAN (10/100/1000/ intel 211AT Gigabit Ethernet) |
| Rozszerzenia | 1* Pełnowymiarowy Mini PCIe |
| HDMI | Maksymalna rozdzielczość 3200×2000 @60Hz |
| System operacyjny | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, PFSense, itp. |
| Porty I/O | 2*USB3.0, 2*USB2.0, 1*HDMI, 6*RJ45 LAN, 1*RS232 COM, 1*DC 12V, 1*Przycisk zasilania, 1*HD |
| Zasilanie | Typ zasilania: DC-IN 5.5*2.5, Napięcie wejściowe: 12V, Prąd wejściowy: 5A |
| Wymiary | 122mm*175mm*38mm, około 0.8kg |
| Środowisko pracy | Temperatura pracy: -20-65°C, Temperatura przechowywania: 15°C-35°C, Wilgotność względna: 5%~95% (bez kondensacji) |
| Materiał | Stop aluminium |
| Kolor | Czarny |
![]()
![]()