|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X91 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten 6*LAN to wysokowydajne urządzenie do routingu programowego klasy korporacyjnej o możliwościach szybkiej transmisji i stabilnej łączności sieciowej. Obsługuje kartę sieciową 2,5G i może z łatwością sprostać potrzebom transmisji dużych ilości danych.
To urządzenie do routingu programowego jest łatwe w obsłudze i użytkowaniu dzięki prostym ustawieniom. Kompaktowa obudowa, łatwa do przenoszenia i ciesz się szybkim Internetem w dowolnym miejscu i czasie. Ten mini router obsługuje jednoczesne połączenie wielu urządzeń, zaspokajając Twoje różne potrzeby sieciowe. Jest łatwy w konfiguracji, łatwy do rozpoczęcia i wykorzystuje zaawansowaną technologię bezpieczeństwa do ochrony Twojego połączenia sieciowego, pozwalając Ci surfować po Internecie ze spokojem.
Jeśli potrzebujesz wysokowydajnego urządzenia do routingu programowego klasy korporacyjnej i chcesz cieszyć się stabilną i szybką łącznością sieciową, ten przenośny mini komputer jest Twoim pierwszym wyborem.
| Procesor | Intel Pentium 4405U |
| Karta graficzna | Intel HD 510 Graphics |
| Pamięć masowa | 1*MINIPCIE obsługuje MSATA SSD |
| Ethernet | 6*Intel I211 Gigabit LAN, obsługa Wake-on-LAN, PXE Boot |
| Pamięć RAM | DDR4 SODIMM*1, maksymalnie do 16 GB |
| System operacyjny | Windows10/11, Linux itp. |
| Interfejs I/O | 4*USB3.0, 1*HDMI1.4, obsługa 4096*2304@24Hz, 1*VGA 1*RJ45 COM RS232, 1*Przycisk zasilania, 1*Wskaźnik zasilania, 1*Zasilanie DC, obsługa 12V |
| Slot rozszerzeń | 1*Slot MINI-PCIE, obsługa modułu WIFI /3G/4G; 1*SIM; 1*Pin GPIO; 1*Pin PS/2; 1*Pin USB |
| Zasilanie | 1*DC 12V5A |
| Rozmiar | 175*109*36mm |
| Waga | Około 0,7 kg |
| Materiał | Stop aluminium |
| Instalacja | Na biurko / Na ścianę |
Jest to wysokowydajne urządzenie do routingu programowego klasy korporacyjnej o możliwościach szybkiej transmisji i stabilnej łączności sieciowej. To urządzenie do routingu programowego jest łatwe w obsłudze i użytkowaniu dzięki prostym ustawieniom. Dodatkowo, jego konstrukcja jest kompaktowa i lekka, co ułatwia przenoszenie i instalację.
![]()
Ten mini router wyposażony w 6 gigabitowych portów Ethernet Intel I211, które obsługują Wake-on-LAN i PXE boot. Obsługuje kartę sieciową 2,5G i może z łatwością sprostać potrzebom transmisji dużych ilości danych.
![]()
Może obsługiwać limity prędkości Internetu w ramach społeczności/hotelu za pomocą wyznaczonego konta PPPOE dla łatwego zarządzania i zwiększonego bezpieczeństwa.
![]()
Ten mini router programowy jest wyposażony w radiator wykonany w całości ze stopu aluminium o wysokiej przewodności cieplnej, który skutecznie zapobiega gromadzeniu się kurzu wewnątrz urządzenia i hałasowi pracy wentylatora.
![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X91 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten 6*LAN to wysokowydajne urządzenie do routingu programowego klasy korporacyjnej o możliwościach szybkiej transmisji i stabilnej łączności sieciowej. Obsługuje kartę sieciową 2,5G i może z łatwością sprostać potrzebom transmisji dużych ilości danych.
To urządzenie do routingu programowego jest łatwe w obsłudze i użytkowaniu dzięki prostym ustawieniom. Kompaktowa obudowa, łatwa do przenoszenia i ciesz się szybkim Internetem w dowolnym miejscu i czasie. Ten mini router obsługuje jednoczesne połączenie wielu urządzeń, zaspokajając Twoje różne potrzeby sieciowe. Jest łatwy w konfiguracji, łatwy do rozpoczęcia i wykorzystuje zaawansowaną technologię bezpieczeństwa do ochrony Twojego połączenia sieciowego, pozwalając Ci surfować po Internecie ze spokojem.
Jeśli potrzebujesz wysokowydajnego urządzenia do routingu programowego klasy korporacyjnej i chcesz cieszyć się stabilną i szybką łącznością sieciową, ten przenośny mini komputer jest Twoim pierwszym wyborem.
| Procesor | Intel Pentium 4405U |
| Karta graficzna | Intel HD 510 Graphics |
| Pamięć masowa | 1*MINIPCIE obsługuje MSATA SSD |
| Ethernet | 6*Intel I211 Gigabit LAN, obsługa Wake-on-LAN, PXE Boot |
| Pamięć RAM | DDR4 SODIMM*1, maksymalnie do 16 GB |
| System operacyjny | Windows10/11, Linux itp. |
| Interfejs I/O | 4*USB3.0, 1*HDMI1.4, obsługa 4096*2304@24Hz, 1*VGA 1*RJ45 COM RS232, 1*Przycisk zasilania, 1*Wskaźnik zasilania, 1*Zasilanie DC, obsługa 12V |
| Slot rozszerzeń | 1*Slot MINI-PCIE, obsługa modułu WIFI /3G/4G; 1*SIM; 1*Pin GPIO; 1*Pin PS/2; 1*Pin USB |
| Zasilanie | 1*DC 12V5A |
| Rozmiar | 175*109*36mm |
| Waga | Około 0,7 kg |
| Materiał | Stop aluminium |
| Instalacja | Na biurko / Na ścianę |
Jest to wysokowydajne urządzenie do routingu programowego klasy korporacyjnej o możliwościach szybkiej transmisji i stabilnej łączności sieciowej. To urządzenie do routingu programowego jest łatwe w obsłudze i użytkowaniu dzięki prostym ustawieniom. Dodatkowo, jego konstrukcja jest kompaktowa i lekka, co ułatwia przenoszenie i instalację.
![]()
Ten mini router wyposażony w 6 gigabitowych portów Ethernet Intel I211, które obsługują Wake-on-LAN i PXE boot. Obsługuje kartę sieciową 2,5G i może z łatwością sprostać potrzebom transmisji dużych ilości danych.
![]()
Może obsługiwać limity prędkości Internetu w ramach społeczności/hotelu za pomocą wyznaczonego konta PPPOE dla łatwego zarządzania i zwiększonego bezpieczeństwa.
![]()
Ten mini router programowy jest wyposażony w radiator wykonany w całości ze stopu aluminium o wysokiej przewodności cieplnej, który skutecznie zapobiega gromadzeniu się kurzu wewnątrz urządzenia i hałasowi pracy wentylatora.
![]()
![]()
![]()