|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X61 N95 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Mini PC jest wyposażony w czterordzeniowy, czterowątkowy procesor Intel AlderLake N95, o wysokiej wydajności, niskim zużyciu energii i taktowaniu do 3,4 GHz. Jest wyposażony w standardową pamięć RAM LPDDR5, maksymalnie do 12 GB, o najwyższej częstotliwości: 4800 MHz, co zapewnia szybkie uruchamianie bez przeszkód i pozwala na jednoczesne uruchamianie wielu aplikacji, zapewniając stabilną i płynną pracę.
Jako mini PC, posiada 2 porty HDMI 2.0 (4K 60 Hz) i 1 port DP1.4 (4K 60 Hz), obsługuje wyjście obrazu 4K HD na jednym lub trzech ekranach, co podczas pracy i rozrywki zapewnia szersze pole widzenia. Jest również wyposażony w 1 dysk SSD NVME PCIE3.0, 2 porty Ethernet gigabit RJ45, obsługuje kartę sieci bezprzewodowej Wi-Fi 5 i Bluetooth 4.2, oraz 3 interfejsy USB 3.2, co znacznie zwiększa prędkość transmisji.
Dodatkowo, mini PC obsługuje tryb szybkiego ładowania PD 30W i montaż VESA z tyłu, jego wysoka wydajność, niskie zużycie energii i kompaktowy rozmiar sprawiają, że może być szeroko stosowany w domowym biurze i innych dziedzinach, zapewniając dużą wygodę w życiu ludzi.
| Procesor | Procesor Intel AlderLake N95, 4 rdzenie, 4 wątki, do 3,4 GHz |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 1,2 GHz |
| Pamięć | LPDDR5, maks. do 4800 MHz, 12 GB |
| Dysk twardy | 1 dysk SSD NVME PCIE3.0, 1 dysk HDD/SSD SATA/NGFF |
| Sieć | 2 porty LAN Gigabit RJ45, obsługa karty sieci bezprzewodowej Wi-Fi 5 i Bluetooth 4.2 |
| Obsługa wyświetlaczy | 2 porty HDMI 2.0 (4K 60 Hz), 1 port DP1.4 (4K 60 Hz) |
| Interfejsy I/O | 3 porty USB 3.2, 2 porty LAN RJ45, 1 port DP1.4, 1 port Type-C, 2 porty HDMI 2.0, 1 gniazdo audio 3,5 mm |
| Zasilanie | AC 100~240V, 50/60Hz, 12V/3A/PD30W |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 10 Pro, Windows 11, Ubuntu, Linux itp. |
| Wymiary | 87 mm x 87 mm x 39 mm |
| Waga | Około 240 g |
Mini PC jest wyposażony w czterordzeniowy, czterowątkowy procesor Intel AlderLake N95, o wysokiej wydajności, niskim zużyciu energii i taktowaniu do 3,4 GHz.
![]()
Ten mini PC do biura jest wyposażony w 1 dysk SSD NVME PCIE3.0, 2 porty Ethernet gigabit RJ45, obsługuje kartę sieci bezprzewodowej Wi-Fi 5 i Bluetooth 4.2, oraz 3 interfejsy USB 3.2, co znacznie zwiększa prędkość transmisji.
![]()
Ten mini PC jest wyposażony w standardową pamięć RAM LPDDR5, o najwyższej częstotliwości: 4800 MHz, co zapewnia szybkie uruchamianie bez przeszkód i pozwala na jednoczesne uruchamianie wielu aplikacji, zapewniając stabilną i płynną pracę.
![]()
Ten mini PC obsługuje wyjście obrazu 4K HD na jednym lub trzech ekranach, co podczas pracy i rozrywki zapewnia szersze pole widzenia.
![]()
Mini komputer do biura obsługuje montaż na uchwycie VESA i może być zawieszony za monitorem lub telewizorem w razie potrzeby, aby zaoszczędzić miejsce na biurku.
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X61 N95 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Mini PC jest wyposażony w czterordzeniowy, czterowątkowy procesor Intel AlderLake N95, o wysokiej wydajności, niskim zużyciu energii i taktowaniu do 3,4 GHz. Jest wyposażony w standardową pamięć RAM LPDDR5, maksymalnie do 12 GB, o najwyższej częstotliwości: 4800 MHz, co zapewnia szybkie uruchamianie bez przeszkód i pozwala na jednoczesne uruchamianie wielu aplikacji, zapewniając stabilną i płynną pracę.
Jako mini PC, posiada 2 porty HDMI 2.0 (4K 60 Hz) i 1 port DP1.4 (4K 60 Hz), obsługuje wyjście obrazu 4K HD na jednym lub trzech ekranach, co podczas pracy i rozrywki zapewnia szersze pole widzenia. Jest również wyposażony w 1 dysk SSD NVME PCIE3.0, 2 porty Ethernet gigabit RJ45, obsługuje kartę sieci bezprzewodowej Wi-Fi 5 i Bluetooth 4.2, oraz 3 interfejsy USB 3.2, co znacznie zwiększa prędkość transmisji.
Dodatkowo, mini PC obsługuje tryb szybkiego ładowania PD 30W i montaż VESA z tyłu, jego wysoka wydajność, niskie zużycie energii i kompaktowy rozmiar sprawiają, że może być szeroko stosowany w domowym biurze i innych dziedzinach, zapewniając dużą wygodę w życiu ludzi.
| Procesor | Procesor Intel AlderLake N95, 4 rdzenie, 4 wątki, do 3,4 GHz |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 1,2 GHz |
| Pamięć | LPDDR5, maks. do 4800 MHz, 12 GB |
| Dysk twardy | 1 dysk SSD NVME PCIE3.0, 1 dysk HDD/SSD SATA/NGFF |
| Sieć | 2 porty LAN Gigabit RJ45, obsługa karty sieci bezprzewodowej Wi-Fi 5 i Bluetooth 4.2 |
| Obsługa wyświetlaczy | 2 porty HDMI 2.0 (4K 60 Hz), 1 port DP1.4 (4K 60 Hz) |
| Interfejsy I/O | 3 porty USB 3.2, 2 porty LAN RJ45, 1 port DP1.4, 1 port Type-C, 2 porty HDMI 2.0, 1 gniazdo audio 3,5 mm |
| Zasilanie | AC 100~240V, 50/60Hz, 12V/3A/PD30W |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 10 Pro, Windows 11, Ubuntu, Linux itp. |
| Wymiary | 87 mm x 87 mm x 39 mm |
| Waga | Około 240 g |
Mini PC jest wyposażony w czterordzeniowy, czterowątkowy procesor Intel AlderLake N95, o wysokiej wydajności, niskim zużyciu energii i taktowaniu do 3,4 GHz.
![]()
Ten mini PC do biura jest wyposażony w 1 dysk SSD NVME PCIE3.0, 2 porty Ethernet gigabit RJ45, obsługuje kartę sieci bezprzewodowej Wi-Fi 5 i Bluetooth 4.2, oraz 3 interfejsy USB 3.2, co znacznie zwiększa prędkość transmisji.
![]()
Ten mini PC jest wyposażony w standardową pamięć RAM LPDDR5, o najwyższej częstotliwości: 4800 MHz, co zapewnia szybkie uruchamianie bez przeszkód i pozwala na jednoczesne uruchamianie wielu aplikacji, zapewniając stabilną i płynną pracę.
![]()
Ten mini PC obsługuje wyjście obrazu 4K HD na jednym lub trzech ekranach, co podczas pracy i rozrywki zapewnia szersze pole widzenia.
![]()
Mini komputer do biura obsługuje montaż na uchwycie VESA i może być zawieszony za monitorem lub telewizorem w razie potrzeby, aby zaoszczędzić miejsce na biurku.
![]()
![]()