|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X74 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Intel Mini PC to wysokowydajny mini komputer stacjonarny. Obsługuje opcjonalne procesory Intel Core i5-1240P/i7-1260P/i9-12900H z pamięcią DDR4, zapewniając doskonałą moc obliczeniową i możliwości wielozadaniowości.Mini PC obsługuje również odtwarzanie wideo w wysokiej rozdzielczości i płynne wrażenia multimedialne. Wyposażony w potężną zintegrowaną kartę graficzną i dekoder audio, jest w stanie przetwarzać pliki wideo i audio w wysokiej rozdzielczości, pozwalając cieszyć się bardziej realistycznymi i szokującymi wrażeniami rozrywkowymi. Dodatkowo, mini PC charakteryzuje się niskim poborem mocy i cichą konstrukcją, która oszczędza energię i zapewnia cichą pracę. Wykorzystuje zaawansowany system chłodzenia, aby zapewnić stabilną temperaturę podczas pracy pod dużym obciążeniem.
Szczegóły Intel Mini PC:
Szczegóły Intel Mini PC
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics, 1,30 GHz |
| Pamięć | 2*DDR4 SODIMM, maksymalnie do 64 GB |
| Dysk twardy | 2*M.2 2280 SSD, 1*2,5-calowy HDD/SSD |
| Sieć | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2,5G LAN, obsługa Wake-on-LAN, rozruch PXE. |
| Rozszerzenia | 1*gniazdo M.2 2230 (obsługuje Wifi 802.11B/G/N/AC/AX, Bluetooth 4.0, AT200NGW-WIFI6), płyta główna z możliwością rozbudowy o 2*RS232 (COM1 opcjonalnie RS485), 2*piny USB2.0 |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Porty I/O | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 2*HDMI, 1*wejście/wyjście audio, 1*TYPE-C (obsługuje Thunderbolt 4), 1*przycisk zasilania, 1*DP, 1*DC |
| Zasilanie | 1*DC, obsługa 12-19V, wejście zasilania 60W-90W |
| Rozmiar | 175mm*128mm*45mm |
| Waga | Około 0,5 kg |
| Materiał | PVC |
| Instalacja | Na biurku i na ścianie |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do +70°C |
| Wilgotność przechowywania | 10%~90% @30°C (bez kondensacji) |
| Procesor Intel Mini PC Core: | Intel mini PC jest wyposażony w procesor 12. generacji Core I9-12900H z 12 rdzeniami i 16 wątkami, a częstotliwość turbo wynosi do 4,40 GHz. Jest wydajny i oferuje wysoką wydajność w wielozadaniowości. |
Ten mini PC posiada 2* SODIMM DDR4 RAM, maksymalnie do 64 GB, 1* M.2 NVME 2280/NGFF 2280 SSD, 1* M.2 NVME 2280 SSD i 1* 2,5-calowy dysk twardy SATA.
![]()
Jest wyposażony w wysokowydajną kartę graficzną Intel Iris Xe, która pomaga w efektywnej pracy i nauce, w pełni uwalniając potencjał.
![]()
Mini komputer wyposażony w 2*HDMI 2.0 i 1*DP 1.4, które mogą obsługiwać wyświetlacz 4K HD na trzech ekranach. Dzięki wyświetlaczowi o ultra-wysokiej rozdzielczości obrazu, przywraca prawdziwy obraz.
![]()
Ten Intel Core mini PC jest wyposażony w radiator z czystej miedzi i duży wentylator o niskim poziomie hałasu, dzięki czemu może ciszej, szybciej i stabilniej odprowadzać ciepło, utrzymując temperaturę obudowy na normalnym poziomie.
![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X74 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Intel Mini PC to wysokowydajny mini komputer stacjonarny. Obsługuje opcjonalne procesory Intel Core i5-1240P/i7-1260P/i9-12900H z pamięcią DDR4, zapewniając doskonałą moc obliczeniową i możliwości wielozadaniowości.Mini PC obsługuje również odtwarzanie wideo w wysokiej rozdzielczości i płynne wrażenia multimedialne. Wyposażony w potężną zintegrowaną kartę graficzną i dekoder audio, jest w stanie przetwarzać pliki wideo i audio w wysokiej rozdzielczości, pozwalając cieszyć się bardziej realistycznymi i szokującymi wrażeniami rozrywkowymi. Dodatkowo, mini PC charakteryzuje się niskim poborem mocy i cichą konstrukcją, która oszczędza energię i zapewnia cichą pracę. Wykorzystuje zaawansowany system chłodzenia, aby zapewnić stabilną temperaturę podczas pracy pod dużym obciążeniem.
Szczegóły Intel Mini PC:
Szczegóły Intel Mini PC
| Karta graficzna | Intel Iris Xe Graphics, 1,30 GHz |
| Pamięć | 2*DDR4 SODIMM, maksymalnie do 64 GB |
| Dysk twardy | 2*M.2 2280 SSD, 1*2,5-calowy HDD/SSD |
| Sieć | 2*GbE RJ45 Intel i225/i226 2,5G LAN, obsługa Wake-on-LAN, rozruch PXE. |
| Rozszerzenia | 1*gniazdo M.2 2230 (obsługuje Wifi 802.11B/G/N/AC/AX, Bluetooth 4.0, AT200NGW-WIFI6), płyta główna z możliwością rozbudowy o 2*RS232 (COM1 opcjonalnie RS485), 2*piny USB2.0 |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Porty I/O | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*LAN, 2*HDMI, 1*wejście/wyjście audio, 1*TYPE-C (obsługuje Thunderbolt 4), 1*przycisk zasilania, 1*DP, 1*DC |
| Zasilanie | 1*DC, obsługa 12-19V, wejście zasilania 60W-90W |
| Rozmiar | 175mm*128mm*45mm |
| Waga | Około 0,5 kg |
| Materiał | PVC |
| Instalacja | Na biurku i na ścianie |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do +70°C |
| Wilgotność przechowywania | 10%~90% @30°C (bez kondensacji) |
| Procesor Intel Mini PC Core: | Intel mini PC jest wyposażony w procesor 12. generacji Core I9-12900H z 12 rdzeniami i 16 wątkami, a częstotliwość turbo wynosi do 4,40 GHz. Jest wydajny i oferuje wysoką wydajność w wielozadaniowości. |
Ten mini PC posiada 2* SODIMM DDR4 RAM, maksymalnie do 64 GB, 1* M.2 NVME 2280/NGFF 2280 SSD, 1* M.2 NVME 2280 SSD i 1* 2,5-calowy dysk twardy SATA.
![]()
Jest wyposażony w wysokowydajną kartę graficzną Intel Iris Xe, która pomaga w efektywnej pracy i nauce, w pełni uwalniając potencjał.
![]()
Mini komputer wyposażony w 2*HDMI 2.0 i 1*DP 1.4, które mogą obsługiwać wyświetlacz 4K HD na trzech ekranach. Dzięki wyświetlaczowi o ultra-wysokiej rozdzielczości obrazu, przywraca prawdziwy obraz.
![]()
Ten Intel Core mini PC jest wyposażony w radiator z czystej miedzi i duży wentylator o niskim poziomie hałasu, dzięki czemu może ciszej, szybciej i stabilniej odprowadzać ciepło, utrzymując temperaturę obudowy na normalnym poziomie.
![]()
![]()
![]()