|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X96 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Zasilany przez procesor Intel 12. generacji N100, z możliwością dostosowania procesora Intel N100, N200, ten przenośny Intel Mini PC jest w stanie z łatwością i doskonałą wydajnością obsługiwać szeroki zakres złożonych zadań biurowych. Ten procesor jest czterordzeniowy i czterowątkowy, z częstotliwością rdzenia procesora do 3,4 GHz. Jest również wyposażony w 16 GB pamięci DDR4 i dwa dyski twarde M.2, które mogą zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie przechowywania danych i zapewnić szybką prędkość odczytu danych.
Poza procesorem, ten komputer posiada pamięć DDR4 SODIMM x1, obsługującą do 32 GB, 1 port Ethernet 1*RJ45 2.5G Gigabit, obsługuje funkcję wake-up on LAN, uruchamianie karty sieciowej oraz bezprzewodową sieć WiFi 6 i Bluetooth. Jeśli chodzi o dyski twarde, obsługuje również 1xM.2 2280 PCIE3.0x2 NVMe SSD i 1x M.2 2242 SATA/NGFF SSD, co zaspokaja potrzeby różnych dysków twardych i jest bardziej odpowiednie na większość okazji.
| Procesor | Intel 12. generacji AlderLake N100 (możliwość dostosowania procesora Intel N100, N200) |
| Częstotliwość | 4 rdzenie, 4 wątki, częstotliwość bazowa: 1,80 GHz, do 3,4 GHz |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics (24EUS) |
| Pamięć | 1*SODIMM DDR4 3200MHz, maksymalnie do 32 GB |
| Pamięć masowa | 2*SSD: 1*M.2 2280 PCIE 3.0x2 NVMe SSD, 1*M.2 2242 SATA / NGFF SSD |
| Ethernet | 1*2.5G RJ45 Gigabit LAN, obsługuje funkcję Auto Power On, WOL, moduł WiFi i Bluetooth |
| Interfejs I/O | 4*USB3.2, 1*2.5G RJ45 LAN, 2*HDMI 2.0, 1*gniazdo audio, 1*przycisk zasilania, 1*DC |
| System chłodzenia | Cichy wentylator + radiator z czystej miedzi |
| System operacyjny | Windows10, windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux itp. |
| Zasilanie | AC 100~240V, 50/60Hz, DC 12V/3A, 5.5-2.5MM |
| Wymiary | 108mm*102mm*38mm, Waga: około 240g |
Ten Intel Mini PC wyposażony jest w 1*M.2 2280 PCIE 3.0x2 NVMe SSD, 1*M.2 2242 SATA / NGFF SSD i 1*SODIMM DDR4 3200MHz RAM, maksymalnie do 32 GB dla bardziej efektywnego odczytu i przechowywania danych.
![]()
Mini PC wyposażony jest w 1*2.5G RJ45 Gigabit Ethernet, który obsługuje moduł WiFi i Bluetooth, zapewnia bezprzewodową transmisję na duże odległości z płynnym sygnałem.
![]()
Wyposażony jest w 2*interfejsy HDMI2.0 obsługujące wyjście wideo na dwa monitory 4K display, łatwe przełączanie i przetwarzanie wielu ekranów, co spełnia wymagania klienta dotyczące jakości obrazu w wysokiej rozdzielczości.
![]()
Ten mini komputer jest w modnym srebrno-czarnym kolorze, o wymiarach 108mm*102mm*38mm i wadze netto 240g, co czyni go pierwszym wyborem dla przenośnych komputerów. Metoda chłodzenia to również cichy wentylator + w pełni miedziane chłodzenie, które nie spowoduje zakłóceń hałasu.
![]()
Jest to bardzo doskonały komputer przemysłowy, o doskonałej wydajności i przenośności. Jeśli chcesz kupić nowy komputer do użytku jako komputer osobisty lub biurowy, aby doświadczyć życia lub poprawić wydajność pracy, rozważ ten produkt.
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X96 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Zasilany przez procesor Intel 12. generacji N100, z możliwością dostosowania procesora Intel N100, N200, ten przenośny Intel Mini PC jest w stanie z łatwością i doskonałą wydajnością obsługiwać szeroki zakres złożonych zadań biurowych. Ten procesor jest czterordzeniowy i czterowątkowy, z częstotliwością rdzenia procesora do 3,4 GHz. Jest również wyposażony w 16 GB pamięci DDR4 i dwa dyski twarde M.2, które mogą zaspokoić Twoje potrzeby w zakresie przechowywania danych i zapewnić szybką prędkość odczytu danych.
Poza procesorem, ten komputer posiada pamięć DDR4 SODIMM x1, obsługującą do 32 GB, 1 port Ethernet 1*RJ45 2.5G Gigabit, obsługuje funkcję wake-up on LAN, uruchamianie karty sieciowej oraz bezprzewodową sieć WiFi 6 i Bluetooth. Jeśli chodzi o dyski twarde, obsługuje również 1xM.2 2280 PCIE3.0x2 NVMe SSD i 1x M.2 2242 SATA/NGFF SSD, co zaspokaja potrzeby różnych dysków twardych i jest bardziej odpowiednie na większość okazji.
| Procesor | Intel 12. generacji AlderLake N100 (możliwość dostosowania procesora Intel N100, N200) |
| Częstotliwość | 4 rdzenie, 4 wątki, częstotliwość bazowa: 1,80 GHz, do 3,4 GHz |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics (24EUS) |
| Pamięć | 1*SODIMM DDR4 3200MHz, maksymalnie do 32 GB |
| Pamięć masowa | 2*SSD: 1*M.2 2280 PCIE 3.0x2 NVMe SSD, 1*M.2 2242 SATA / NGFF SSD |
| Ethernet | 1*2.5G RJ45 Gigabit LAN, obsługuje funkcję Auto Power On, WOL, moduł WiFi i Bluetooth |
| Interfejs I/O | 4*USB3.2, 1*2.5G RJ45 LAN, 2*HDMI 2.0, 1*gniazdo audio, 1*przycisk zasilania, 1*DC |
| System chłodzenia | Cichy wentylator + radiator z czystej miedzi |
| System operacyjny | Windows10, windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux itp. |
| Zasilanie | AC 100~240V, 50/60Hz, DC 12V/3A, 5.5-2.5MM |
| Wymiary | 108mm*102mm*38mm, Waga: około 240g |
Ten Intel Mini PC wyposażony jest w 1*M.2 2280 PCIE 3.0x2 NVMe SSD, 1*M.2 2242 SATA / NGFF SSD i 1*SODIMM DDR4 3200MHz RAM, maksymalnie do 32 GB dla bardziej efektywnego odczytu i przechowywania danych.
![]()
Mini PC wyposażony jest w 1*2.5G RJ45 Gigabit Ethernet, który obsługuje moduł WiFi i Bluetooth, zapewnia bezprzewodową transmisję na duże odległości z płynnym sygnałem.
![]()
Wyposażony jest w 2*interfejsy HDMI2.0 obsługujące wyjście wideo na dwa monitory 4K display, łatwe przełączanie i przetwarzanie wielu ekranów, co spełnia wymagania klienta dotyczące jakości obrazu w wysokiej rozdzielczości.
![]()
Ten mini komputer jest w modnym srebrno-czarnym kolorze, o wymiarach 108mm*102mm*38mm i wadze netto 240g, co czyni go pierwszym wyborem dla przenośnych komputerów. Metoda chłodzenia to również cichy wentylator + w pełni miedziane chłodzenie, które nie spowoduje zakłóceń hałasu.
![]()
Jest to bardzo doskonały komputer przemysłowy, o doskonałej wydajności i przenośności. Jeśli chcesz kupić nowy komputer do użytku jako komputer osobisty lub biurowy, aby doświadczyć życia lub poprawić wydajność pracy, rozważ ten produkt.
![]()
![]()