|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X40G IPC 2LAN 2COM |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Wbudowane komputery przemysłowe łączą wysoką wydajność z niskim zużyciem energii. Minikomputery przemysłowe bez wentylatora, przeznaczone do przetwarzania danych, zdalnego monitorowania i integracji sprzętu z oprogramowaniem, doskonale nadają się do ciasnych przestrzeni ze względu na niewielkie rozmiary i wiele wejść/wyjść. Nasza oferta jest bezwentylatorowa (co ogranicza konserwację i przestoje), uszczelniona (odporna na kurz itp.), cicha (wykorzystuje chłodzenie pasywne) oraz z magistralą - strukturowaną, modułową konstrukcją zapewniającą lepsze zakłócenia - ekranowanie i stabilną pracę.
| Procesor | Procesory Intel Core i5-7200U/7300U/8250U/8350U, Core i7-7500U/8550U/8650U |
| GPU | Karta graficzna Intel UHD Graphics 620 (w zależności od modelu procesora) |
| Pamięć | 2*DDR4 2133/2400/2666 MHz, 2G/4G/8G/16G DDR4 opcjonalnie |
| Dysk twardy | 1*mSATA SSD, 2*2,5" SATA SSD/HDD, 32G/64G/128G/256G/512G/1T SSD opcjonalnie |
| Ethernetu | Gigabitowy Ethernet 2*10/100/1000Mbps Inte i211AT |
| Ekspansja | Mini PCI-E, 802.11b/g/n, 300Mbps |
| Porty szeregowe | 2*RS232/RS422/RS485 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie pasywne bez wentylatora |
| Wyświetlacz | 1*VGA, 1*HD, obsługa wyświetlania synchronicznego lub asynchronicznego |
| Moc | Wejście: AC 100-240 V 50-60 Hz, wyjście: DC 12 V 5 A/ 60 W |
| System operacyjny | Win 7, Win 8, Win 10, Linux, Ubuntu, Centos itp. |
| Cechy | Obsługa Wi-Fi, 3G/4G Obsługa funkcji budzenia w sieci LAN, ustawień budzenia S5 RTC (włączanie o określonej godzinie), rozruchu PXE, przywracania po utracie zasilania AC (automatyczne włączanie) |
| Wymiar | 248*150*82MM |
| Interfejs we/wy | 4*USB2.0, 4*USB3.0, 1*Gniazdo karty SM, 1*SPK, 1*MIC, 2*COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 16*GPIO (8*wejście, 8*wyjście), 1*DC, 1*wyłącznik zasilania |
| Instalacja | VESA/uchwyt ścienny/komputer stacjonarny |
| Środowisko pracy | Temperatura pracy: -20℃~ 65 ℃, Temperatura przechowywania: -20℃- 85 ℃ (zalecana 15 ℃ - 35 ℃), wilgotność względna: 10% ~ 90% (wilgotność względna, bez kondensacji) |
W tym wbudowanym komputerze przemysłowym zastosowano dwuwarstwową konstrukcję płytki. Układ wewnętrznej płyty głównej jest ustandaryzowany i uporządkowany. Brak kabla w środku. Na pokładzie znajdują się różne powiązane ze sobą urządzenia, aby uniknąć słabego kontaktu spowodowanego wibracjami, dzięki czemu komputer przemysłowy działa stabilniej.
Ten mini komputer przemysłowy obsługuje dwie karty pamięci, jeden dysk SSD mSATA, dwa 2,5-calowe dyski twarde oraz 3G lub 4G Lte z kartą SIM. Jest wygodniejszy w przypadku zdalnej komunikacji bezprzewodowej bez problemów z okablowaniem.
![]()
Komputer przemysłowy jest wyposażony w wszechstronny zestaw interfejsów wyświetlaczy, a mianowicie VGA, HDMI i LVDS. Dzięki połączeniu tych interfejsów można bez wysiłku uzyskać imponującą funkcjonalność potrójnego ekranu. Obsługuje zarówno synchroniczne, jak i asynchroniczne tryby wyświetlania.
Ta elastyczność opcji wyświetlania sprawia, że komputer przemysłowy nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, od zastosowań komercyjnych, takich jak Digital Signage i sterownie, po profesjonalne środowiska pracy wymagające wydajności wielu ekranów.
![]()
Może działać stabilnie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez opóźnień i awarii, zapewniając bardziej niezawodną gwarancję działania przemysłowego oprogramowania konfiguracyjnego.Tak solidna wydajność stanowi kluczowe zabezpieczenie, zapewniając przemysłowemu oprogramowaniu konfiguracyjnemu zwiększoną niezawodność i bezproblemową funkcjonalność.
![]()
Wyposażone w 8-kierunkowy interfejs GPIO, urządzenie to oferuje niezrównaną elastyczność w rozszerzaniu możliwości sterowania. Pozwala na bezproblemową integrację i zarządzanie mnóstwem prostych urządzeń i obwodów zewnętrznych. Ta zdolność adaptacji znacznie rozszerza zakres potencjalnych zastosowań, umożliwiając wykorzystanie go w różnorodnych branżach i scenariuszach.
![]()
Jest wyposażony w dwa porty Intel 211AT Gigabit Ethernet, obsługujące funkcje Wake-on-LAN (WoL) i Power-on-po-power-awaria. Ponadto może być wyposażony w moduły komunikacji 3G/4G lub Wi-Fi. Dodatkowo dostępny jest zewnętrzny slot na kartę SIM, dzięki któremu zdalna komunikacja bezprzewodowa staje się wygodniejsza.
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X40G IPC 2LAN 2COM |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Wbudowane komputery przemysłowe łączą wysoką wydajność z niskim zużyciem energii. Minikomputery przemysłowe bez wentylatora, przeznaczone do przetwarzania danych, zdalnego monitorowania i integracji sprzętu z oprogramowaniem, doskonale nadają się do ciasnych przestrzeni ze względu na niewielkie rozmiary i wiele wejść/wyjść. Nasza oferta jest bezwentylatorowa (co ogranicza konserwację i przestoje), uszczelniona (odporna na kurz itp.), cicha (wykorzystuje chłodzenie pasywne) oraz z magistralą - strukturowaną, modułową konstrukcją zapewniającą lepsze zakłócenia - ekranowanie i stabilną pracę.
| Procesor | Procesory Intel Core i5-7200U/7300U/8250U/8350U, Core i7-7500U/8550U/8650U |
| GPU | Karta graficzna Intel UHD Graphics 620 (w zależności od modelu procesora) |
| Pamięć | 2*DDR4 2133/2400/2666 MHz, 2G/4G/8G/16G DDR4 opcjonalnie |
| Dysk twardy | 1*mSATA SSD, 2*2,5" SATA SSD/HDD, 32G/64G/128G/256G/512G/1T SSD opcjonalnie |
| Ethernetu | Gigabitowy Ethernet 2*10/100/1000Mbps Inte i211AT |
| Ekspansja | Mini PCI-E, 802.11b/g/n, 300Mbps |
| Porty szeregowe | 2*RS232/RS422/RS485 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie pasywne bez wentylatora |
| Wyświetlacz | 1*VGA, 1*HD, obsługa wyświetlania synchronicznego lub asynchronicznego |
| Moc | Wejście: AC 100-240 V 50-60 Hz, wyjście: DC 12 V 5 A/ 60 W |
| System operacyjny | Win 7, Win 8, Win 10, Linux, Ubuntu, Centos itp. |
| Cechy | Obsługa Wi-Fi, 3G/4G Obsługa funkcji budzenia w sieci LAN, ustawień budzenia S5 RTC (włączanie o określonej godzinie), rozruchu PXE, przywracania po utracie zasilania AC (automatyczne włączanie) |
| Wymiar | 248*150*82MM |
| Interfejs we/wy | 4*USB2.0, 4*USB3.0, 1*Gniazdo karty SM, 1*SPK, 1*MIC, 2*COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 16*GPIO (8*wejście, 8*wyjście), 1*DC, 1*wyłącznik zasilania |
| Instalacja | VESA/uchwyt ścienny/komputer stacjonarny |
| Środowisko pracy | Temperatura pracy: -20℃~ 65 ℃, Temperatura przechowywania: -20℃- 85 ℃ (zalecana 15 ℃ - 35 ℃), wilgotność względna: 10% ~ 90% (wilgotność względna, bez kondensacji) |
W tym wbudowanym komputerze przemysłowym zastosowano dwuwarstwową konstrukcję płytki. Układ wewnętrznej płyty głównej jest ustandaryzowany i uporządkowany. Brak kabla w środku. Na pokładzie znajdują się różne powiązane ze sobą urządzenia, aby uniknąć słabego kontaktu spowodowanego wibracjami, dzięki czemu komputer przemysłowy działa stabilniej.
Ten mini komputer przemysłowy obsługuje dwie karty pamięci, jeden dysk SSD mSATA, dwa 2,5-calowe dyski twarde oraz 3G lub 4G Lte z kartą SIM. Jest wygodniejszy w przypadku zdalnej komunikacji bezprzewodowej bez problemów z okablowaniem.
![]()
Komputer przemysłowy jest wyposażony w wszechstronny zestaw interfejsów wyświetlaczy, a mianowicie VGA, HDMI i LVDS. Dzięki połączeniu tych interfejsów można bez wysiłku uzyskać imponującą funkcjonalność potrójnego ekranu. Obsługuje zarówno synchroniczne, jak i asynchroniczne tryby wyświetlania.
Ta elastyczność opcji wyświetlania sprawia, że komputer przemysłowy nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, od zastosowań komercyjnych, takich jak Digital Signage i sterownie, po profesjonalne środowiska pracy wymagające wydajności wielu ekranów.
![]()
Może działać stabilnie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez opóźnień i awarii, zapewniając bardziej niezawodną gwarancję działania przemysłowego oprogramowania konfiguracyjnego.Tak solidna wydajność stanowi kluczowe zabezpieczenie, zapewniając przemysłowemu oprogramowaniu konfiguracyjnemu zwiększoną niezawodność i bezproblemową funkcjonalność.
![]()
Wyposażone w 8-kierunkowy interfejs GPIO, urządzenie to oferuje niezrównaną elastyczność w rozszerzaniu możliwości sterowania. Pozwala na bezproblemową integrację i zarządzanie mnóstwem prostych urządzeń i obwodów zewnętrznych. Ta zdolność adaptacji znacznie rozszerza zakres potencjalnych zastosowań, umożliwiając wykorzystanie go w różnorodnych branżach i scenariuszach.
![]()
Jest wyposażony w dwa porty Intel 211AT Gigabit Ethernet, obsługujące funkcje Wake-on-LAN (WoL) i Power-on-po-power-awaria. Ponadto może być wyposażony w moduły komunikacji 3G/4G lub Wi-Fi. Dodatkowo dostępny jest zewnętrzny slot na kartę SIM, dzięki któremu zdalna komunikacja bezprzewodowa staje się wygodniejsza.
![]()