| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X30G |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Jest to miniaturowy komputer przemysłowy, który może obsługiwać niestandardowe procesory Intel Celeron J4125, J6412, J1900 i N2840. Posiada podwójną kartę LAN (2* RJ45) i podwójny COM (2* RS232/RS485). Ten bezwentylatorowy komputer przemysłowy J6412 ma 1* dysk SSD M.2 2280 PCIE / SATA i 1* dysk twardy SATA 3.0 6Gbps 7-pinowy, co pozwala na stworzenie własnego, niestandardowego rozwiązania pamięci masowej z równowagą między szybkością a pojemnością, dopasowanego do Twoich potrzeb. Jest wyposażony w pamięć DDR4 2400MHz, która jest 1,5 raza szybsza i o 20% bardziej energooszczędna niż pamięć DDR3 1600MHz, oferując doskonałą wydajność w codziennych zadaniach komputerowych.
Dodatkowo, ten miniaturowy komputer przemysłowy bez wentylatora posiada również 1* interfejs VGA, 1* interfejs wyświetlacza HDMI 4K 30Hz, który obsługuje synchroniczne lub asynchroniczne wyświetlanie na dwóch ekranach, oraz możliwość instalacji systemów Windows 7, Windows 10, Linux, Ubuntu, Centos itp.
| Procesor | Intel Celeron J6412, 4 rdzenie, 4 wątki, do 2,60 GHz |
| Grafika procesora | Intel® UHD Graphics dla procesorów Intel® 10. generacji |
| Wyświetlacz | 1* interfejs VGA i 1* interfejs wyświetlacza HDMI 4K 30Hz, obsługa synchronicznego lub asynchronicznego wyświetlania na dwóch ekranach |
| Ethernet | 2* Realtek RTL8111H Gigabit Ethernet (1 sieć opcjonalnie) z funkcją Wake-on-LAN i rozruchem PXE |
| Pamięć | 1* SODIMM DDR4 2133 / 2400MHz, maksymalnie do 16 GB |
| Pamięć masowa | 1* dysk SSD M.2 2280 PCIE / SATA, 1* dysk HDD / SSD SATA 3.0 7-pinowy 6Gbps |
| Slot rozszerzeń | 1* slot Mini-PCIe (obsługuje karty połówkowe i długie), obsługa modułów WIFI/4G |
| Interfejs I/O | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 1*AUDIO, 1*DC, 1*przycisk zasilania |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| BIOS | 128Mb Flash ROM |
| Watchdog | Obsługa funkcji resetowania sprzętowego (256 poziomów, 0-255 sekund) |
| Zasilanie | DC-IN 5.5*2.5 DC 12V-3A / 36W (AC na DC, 100-240V) |
| Odpowiednia temperatura |
Temperatura pracy: -10°C do +60°C, Temperatura przechowywania: -20°C do +70°C, Wilgotność przechowywania: 5%~95% (wilgotność względna, bez kondensacji) |
Ten bezwentylatorowy komputer przemysłowy J6412 posiada 1* dysk SSD M.2 2280 PCIE / SATA i 1* dysk twardy SATA 3.0 6Gbps 7-pinowy, co pozwala na stworzenie własnego, niestandardowego rozwiązania pamięci masowej z równowagą między szybkością a pojemnością, dopasowanego do Twoich potrzeb.
![]()
Jest wyposażony w pamięć DDR4 2400MHz, która jest 1,5 raza szybsza i o 20% bardziej energooszczędna niż pamięć DDR3 1600MHz. Mini PC X30G zapewnia doskonałą wydajność w codziennych zadaniach komputerowych.Wewnętrzna rozszerzalność przemysłowego komputera bez wentylatora:
![]()
Zastosowanie przemysłowego komputera bez wentylatora:
![]()
![]()
![]()
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X30G |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Jest to miniaturowy komputer przemysłowy, który może obsługiwać niestandardowe procesory Intel Celeron J4125, J6412, J1900 i N2840. Posiada podwójną kartę LAN (2* RJ45) i podwójny COM (2* RS232/RS485). Ten bezwentylatorowy komputer przemysłowy J6412 ma 1* dysk SSD M.2 2280 PCIE / SATA i 1* dysk twardy SATA 3.0 6Gbps 7-pinowy, co pozwala na stworzenie własnego, niestandardowego rozwiązania pamięci masowej z równowagą między szybkością a pojemnością, dopasowanego do Twoich potrzeb. Jest wyposażony w pamięć DDR4 2400MHz, która jest 1,5 raza szybsza i o 20% bardziej energooszczędna niż pamięć DDR3 1600MHz, oferując doskonałą wydajność w codziennych zadaniach komputerowych.
Dodatkowo, ten miniaturowy komputer przemysłowy bez wentylatora posiada również 1* interfejs VGA, 1* interfejs wyświetlacza HDMI 4K 30Hz, który obsługuje synchroniczne lub asynchroniczne wyświetlanie na dwóch ekranach, oraz możliwość instalacji systemów Windows 7, Windows 10, Linux, Ubuntu, Centos itp.
| Procesor | Intel Celeron J6412, 4 rdzenie, 4 wątki, do 2,60 GHz |
| Grafika procesora | Intel® UHD Graphics dla procesorów Intel® 10. generacji |
| Wyświetlacz | 1* interfejs VGA i 1* interfejs wyświetlacza HDMI 4K 30Hz, obsługa synchronicznego lub asynchronicznego wyświetlania na dwóch ekranach |
| Ethernet | 2* Realtek RTL8111H Gigabit Ethernet (1 sieć opcjonalnie) z funkcją Wake-on-LAN i rozruchem PXE |
| Pamięć | 1* SODIMM DDR4 2133 / 2400MHz, maksymalnie do 16 GB |
| Pamięć masowa | 1* dysk SSD M.2 2280 PCIE / SATA, 1* dysk HDD / SSD SATA 3.0 7-pinowy 6Gbps |
| Slot rozszerzeń | 1* slot Mini-PCIe (obsługuje karty połówkowe i długie), obsługa modułów WIFI/4G |
| Interfejs I/O | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 2*COM, 2*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 1*AUDIO, 1*DC, 1*przycisk zasilania |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| BIOS | 128Mb Flash ROM |
| Watchdog | Obsługa funkcji resetowania sprzętowego (256 poziomów, 0-255 sekund) |
| Zasilanie | DC-IN 5.5*2.5 DC 12V-3A / 36W (AC na DC, 100-240V) |
| Odpowiednia temperatura |
Temperatura pracy: -10°C do +60°C, Temperatura przechowywania: -20°C do +70°C, Wilgotność przechowywania: 5%~95% (wilgotność względna, bez kondensacji) |
Ten bezwentylatorowy komputer przemysłowy J6412 posiada 1* dysk SSD M.2 2280 PCIE / SATA i 1* dysk twardy SATA 3.0 6Gbps 7-pinowy, co pozwala na stworzenie własnego, niestandardowego rozwiązania pamięci masowej z równowagą między szybkością a pojemnością, dopasowanego do Twoich potrzeb.
![]()
Jest wyposażony w pamięć DDR4 2400MHz, która jest 1,5 raza szybsza i o 20% bardziej energooszczędna niż pamięć DDR3 1600MHz. Mini PC X30G zapewnia doskonałą wydajność w codziennych zadaniach komputerowych.Wewnętrzna rozszerzalność przemysłowego komputera bez wentylatora:
![]()
Zastosowanie przemysłowego komputera bez wentylatora:
![]()
![]()
![]()