| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X70 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini PC może obsługiwać niestandardowe konfiguracje procesorów Intel Celeron serii N5095 / N5095A / N5100 / N5105 11. generacji, a także procesory Intel N100 z 4 rdzeniami i 4 wątkami, o wysokiej wydajności i bardzo niskim zużyciu energii, co zapewnia dobre wrażenia.
Ten konfigurowalny, przenośny mini PC posiada dwa porty Gigabit Ethernet z obsługą dwuzakresowego WiFi, co ułatwia utrzymanie połączenia, zwiększa prędkość sieci i zmniejsza opóźnienia sieciowe. Jednocześnie może łatwo realizować wyświetlanie 3 ekranów w rozdzielczości 4K HD za pomocą portów 1*DP, 1*HDMI, 1*TYPE-C.
Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą wykonującym wiele zadań jednocześnie w różnych aplikacjach, graczem szukającym wciągających wrażeń, czy użytkownikiem domowym chcącym jednocześnie cieszyć się wieloma treściami, ten mini PC jest idealnym wyborem.
| Procesor |
Intel N100: 4 rdzenie, 4 wątki, do 3,4 GHz, pamięć podręczna 6M, TDP 6W Celeron N5095: 4 rdzenie, 4 wątki, do 2,9 GHz, pamięć podręczna L3 4M, TDP 15W Celeron N5095A: 4 rdzenie, 4 wątki, do 2,9 GHz, pamięć podręczna L3 4M, TDP 15W Celeron N5100: 4 rdzenie, 4 wątki, do 2,80 GHz, pamięć podręczna 4 MB Intel Smart Cache, TDP 6W Celeron N5105: 4 rdzenie, 4 wątki, do 2,9 GHz, pamięć podręczna 4 MB Intel Smart Cache, TDP 10W |
| Karta graficzna | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć | Dwukanałowa SO-DIMM DDR4, 2*260-pin, 8GB/16GB 2933Mhz |
| Dysk twardy | 1*M.2 NVMe 2280 SSD + 1* 2,5" SATA SSD / HDD |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, CentOS itp. |
| Ethernet | 2*RJ45 RTL8111H Gigabit Ethernet |
| Porty I/O |
4*USB 3.0, 1*AUD, 1*Wyłącznik zasilania, 1*HDMI, 1*DP, 1*Type-C, 2*LAN, 1*DC 12V, 1*Czytnik kart TF (procesory Celeron N5095 / N5095A / N5100 / N5105), 1*USB 3.0, 3*USB 2.0, 1*AUD, 1*Wyłącznik zasilania, 1*DC IN 12V, 1*HDMI, 1*DP, 2*RJ45 LAN, 1*Czytnik kart TF (procesor Intel N100) |
| Moduł WiFi | 802.11 B / G / N / AC dwuzakresowe WiFi, Bluetooth 4.2 (opcjonalnie) |
| Zasilanie | Wejście: AC 100-240V / 50-60Hz, Wyjście: DC 12V / 3A |
| Rozmiar/Waga | 124,5 mm*112 mm*43 mm / Około 350g |
| System chłodzenia | Wentylator chłodzący i radiator |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Odpowiednie środowisko | Temperatura pracy: -20°C ~ +35°C, Temperatura przechowywania: -20°C ~ +85°C (zalecane 15°C ~ +35°C), Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji) |
Ten przenośny, konfigurowalny mini PC do domowego biura jest mały i lekki, łatwy do przenoszenia i gotowy na Twoje potrzeby. Rozmiar tego mini PC to tylko rozmiar dłoni (dł. 124,5 mm * szer. 112 mm * wys. 43 mm), a waga to zaledwie 350 gramów.
![]()
Ten mini PC do domowego biura jest wyposażony w dwa porty LAN i dwukanałową pamięć DDR4, oferuje płynną łączność sieciową i zwiększoną prędkość transferu danych, idealny zarówno do pracy, jak i rozrywki. Gniazda SO-DIMM 2260-pin umożliwiają elastyczne rozszerzenie pamięci.
Przechowywanie danych jest proste dzięki połączeniu 1*M.2 NVMe 2280 SSD i 1*2,5" SATA SSD / HDD. Łączy moc, przenośność i wszechstronność, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom obliczeniowym.
![]()
Mini PC posiada dwa porty Gigabit Ethernet i wykorzystuje chip nowej generacji do obsługi dwuzakresowego przełączania WiFi, zapewniając szybkie połączenie sieciowe.
![]()
Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą wykonującym wiele zadań jednocześnie w różnych aplikacjach, graczem szukającym wciągających wrażeń, czy użytkownikiem domowym chcącym jednocześnie cieszyć się wieloma treściami, ten mini PC jest idealnym wyborem.
![]()
![]()
![]()
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X70 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini PC może obsługiwać niestandardowe konfiguracje procesorów Intel Celeron serii N5095 / N5095A / N5100 / N5105 11. generacji, a także procesory Intel N100 z 4 rdzeniami i 4 wątkami, o wysokiej wydajności i bardzo niskim zużyciu energii, co zapewnia dobre wrażenia.
Ten konfigurowalny, przenośny mini PC posiada dwa porty Gigabit Ethernet z obsługą dwuzakresowego WiFi, co ułatwia utrzymanie połączenia, zwiększa prędkość sieci i zmniejsza opóźnienia sieciowe. Jednocześnie może łatwo realizować wyświetlanie 3 ekranów w rozdzielczości 4K HD za pomocą portów 1*DP, 1*HDMI, 1*TYPE-C.
Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą wykonującym wiele zadań jednocześnie w różnych aplikacjach, graczem szukającym wciągających wrażeń, czy użytkownikiem domowym chcącym jednocześnie cieszyć się wieloma treściami, ten mini PC jest idealnym wyborem.
| Procesor |
Intel N100: 4 rdzenie, 4 wątki, do 3,4 GHz, pamięć podręczna 6M, TDP 6W Celeron N5095: 4 rdzenie, 4 wątki, do 2,9 GHz, pamięć podręczna L3 4M, TDP 15W Celeron N5095A: 4 rdzenie, 4 wątki, do 2,9 GHz, pamięć podręczna L3 4M, TDP 15W Celeron N5100: 4 rdzenie, 4 wątki, do 2,80 GHz, pamięć podręczna 4 MB Intel Smart Cache, TDP 6W Celeron N5105: 4 rdzenie, 4 wątki, do 2,9 GHz, pamięć podręczna 4 MB Intel Smart Cache, TDP 10W |
| Karta graficzna | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć | Dwukanałowa SO-DIMM DDR4, 2*260-pin, 8GB/16GB 2933Mhz |
| Dysk twardy | 1*M.2 NVMe 2280 SSD + 1* 2,5" SATA SSD / HDD |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux, Ubuntu, CentOS itp. |
| Ethernet | 2*RJ45 RTL8111H Gigabit Ethernet |
| Porty I/O |
4*USB 3.0, 1*AUD, 1*Wyłącznik zasilania, 1*HDMI, 1*DP, 1*Type-C, 2*LAN, 1*DC 12V, 1*Czytnik kart TF (procesory Celeron N5095 / N5095A / N5100 / N5105), 1*USB 3.0, 3*USB 2.0, 1*AUD, 1*Wyłącznik zasilania, 1*DC IN 12V, 1*HDMI, 1*DP, 2*RJ45 LAN, 1*Czytnik kart TF (procesor Intel N100) |
| Moduł WiFi | 802.11 B / G / N / AC dwuzakresowe WiFi, Bluetooth 4.2 (opcjonalnie) |
| Zasilanie | Wejście: AC 100-240V / 50-60Hz, Wyjście: DC 12V / 3A |
| Rozmiar/Waga | 124,5 mm*112 mm*43 mm / Około 350g |
| System chłodzenia | Wentylator chłodzący i radiator |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Odpowiednie środowisko | Temperatura pracy: -20°C ~ +35°C, Temperatura przechowywania: -20°C ~ +85°C (zalecane 15°C ~ +35°C), Wilgotność względna: 5% ~ 95% (bez kondensacji) |
Ten przenośny, konfigurowalny mini PC do domowego biura jest mały i lekki, łatwy do przenoszenia i gotowy na Twoje potrzeby. Rozmiar tego mini PC to tylko rozmiar dłoni (dł. 124,5 mm * szer. 112 mm * wys. 43 mm), a waga to zaledwie 350 gramów.
![]()
Ten mini PC do domowego biura jest wyposażony w dwa porty LAN i dwukanałową pamięć DDR4, oferuje płynną łączność sieciową i zwiększoną prędkość transferu danych, idealny zarówno do pracy, jak i rozrywki. Gniazda SO-DIMM 2260-pin umożliwiają elastyczne rozszerzenie pamięci.
Przechowywanie danych jest proste dzięki połączeniu 1*M.2 NVMe 2280 SSD i 1*2,5" SATA SSD / HDD. Łączy moc, przenośność i wszechstronność, aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom obliczeniowym.
![]()
Mini PC posiada dwa porty Gigabit Ethernet i wykorzystuje chip nowej generacji do obsługi dwuzakresowego przełączania WiFi, zapewniając szybkie połączenie sieciowe.
![]()
Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą wykonującym wiele zadań jednocześnie w różnych aplikacjach, graczem szukającym wciągających wrażeń, czy użytkownikiem domowym chcącym jednocześnie cieszyć się wieloma treściami, ten mini PC jest idealnym wyborem.
![]()
![]()
![]()