|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | Pojedyncza sieć LAN X85 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini PC wyposażony jest w procesor Intel Core i7-10510U 10. generacji. Jego wysoka wydajność i szybkość przetwarzania bez wysiłku radzą sobie z rozbudowanym oprogramowaniem biurowym i wielozadaniowością. Idealny dla użytkowników poszukujących wydajności i produktywności. Jego wykwintny i kompaktowy design ułatwia przenoszenie i użytkowanie, niezależnie od tego, czy jest to podróż służbowa, czy rozrywka domowa, może zaspokoić potrzeby. Ponadto produkt posiada bogate interfejsy zewnętrzne i obsługuje wiele połączeń urządzeń zewnętrznych, co ułatwia użytkownikom rozszerzanie swoich urządzeń.
Pod względem pamięci masowej, jego początkowa pamięć RAM to obecnie najpopularniejsze 8 GB i można ją rozszerzyć do 64 GB. Jest wyposażony w 2 gniazda M.2, które mogą pomieścić do 4 TB pojemności. To naprawdę "mała postać z dużą pojemnością".
Jako terminal rozrywki domowej lub mini komputer do codziennego użytku biurowego, Internet jest niezbędny. Mini PC jest wyposażony w moduł sieci bezprzewodowej WiFi6, Bluetooth 4.0 i jeden przewodowy interfejs sieciowy RJ45, aby sprostać różnym potrzebom różnych środowisk.
| Procesor | Intel Core i3-10110U / i5-10210U / i7-10510U |
| Pamięć RAM | 2*DDR4 SODIMM, Maks. do 64 GB, 2666 Hz |
| Dysk twardy | 1*M2 NVME 2280/NGFF 2280 SSD, 1*SATA3.0 HDD/SSD |
| Ethernet | 1*INTEI-I225V-2.5G LAN, obsługa Wake-on-LAN, rozruch PXE |
| Gniazdo rozszerzeń | 1*gniazdo M2, obsługa modułu WiFi6 / Bluetooth |
| Interfejs wideo | 1*HDMI2.0, 4096x2304@60Hz, 1*Thunderboit3 |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Interfejs I/O | 3*USB3.0, 1*TYPE-C, 1*IR, 1*przycisk zasilania, 1*DC12V-19V, 1*Audio/MIC, 1*LAN, 1*HDMI, 1*Thunderbolt3 |
| Zasilanie | 1*DC 19V6A |
| System chłodzenia | Niskie zużycie energii i cichy wentylator |
| Wymiary | 11,8 cm*11,8 cm*4,9 cm, waga: około 0,55 kg |
| Materiał | Stop aluminium i plastik |
Może być wyposażony w dwukanałową pamięć DDR4 i dysk SSD M.2, co ułatwia i komfortowo przełącza programy w scenariuszach wielozadaniowości, takich jak jednoczesne ładowanie kilkudziesięciu stron internetowych lub otwieranie kilkunastu dużych plików PPT, a także realizuje szybki transfer dużych plików.
![]()
Ten mini PC posiada 1*HDMI i 1*Thunderbolt3, obsługuje podwójny wyświetlacz 4K HD z ultra-wysoką rozdzielczością obrazu, aby odtworzyć rzeczywisty obraz.
![]()
Ten mini komputer obsługuje bezprzewodowe Wi-Fi i transmisję Bluetooth, z dwuzakresowym przełączaniem 2,4 i 5 GHz, aby wyeliminować ograniczenia połączeń przewodowych.
![]()
Mini PC wykorzystuje system chłodzenia z miedzianą rurką i wentylatorem, który jest cichszy i szybszy w odprowadzaniu ciepła, utrzymując stabilną pracę urządzenia w normalnej temperaturze.
![]()
Ten mini komputer do gier jest kompaktowy i lekki, dzięki czemu idealnie nadaje się do przenoszenia. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca i można go łatwo postawić na biurku lub w plecaku. A dzięki dużej wydajności może płynnie uruchamiać różne gry, zapewniając płynne wrażenia z gry.
![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | Pojedyncza sieć LAN X85 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini PC wyposażony jest w procesor Intel Core i7-10510U 10. generacji. Jego wysoka wydajność i szybkość przetwarzania bez wysiłku radzą sobie z rozbudowanym oprogramowaniem biurowym i wielozadaniowością. Idealny dla użytkowników poszukujących wydajności i produktywności. Jego wykwintny i kompaktowy design ułatwia przenoszenie i użytkowanie, niezależnie od tego, czy jest to podróż służbowa, czy rozrywka domowa, może zaspokoić potrzeby. Ponadto produkt posiada bogate interfejsy zewnętrzne i obsługuje wiele połączeń urządzeń zewnętrznych, co ułatwia użytkownikom rozszerzanie swoich urządzeń.
Pod względem pamięci masowej, jego początkowa pamięć RAM to obecnie najpopularniejsze 8 GB i można ją rozszerzyć do 64 GB. Jest wyposażony w 2 gniazda M.2, które mogą pomieścić do 4 TB pojemności. To naprawdę "mała postać z dużą pojemnością".
Jako terminal rozrywki domowej lub mini komputer do codziennego użytku biurowego, Internet jest niezbędny. Mini PC jest wyposażony w moduł sieci bezprzewodowej WiFi6, Bluetooth 4.0 i jeden przewodowy interfejs sieciowy RJ45, aby sprostać różnym potrzebom różnych środowisk.
| Procesor | Intel Core i3-10110U / i5-10210U / i7-10510U |
| Pamięć RAM | 2*DDR4 SODIMM, Maks. do 64 GB, 2666 Hz |
| Dysk twardy | 1*M2 NVME 2280/NGFF 2280 SSD, 1*SATA3.0 HDD/SSD |
| Ethernet | 1*INTEI-I225V-2.5G LAN, obsługa Wake-on-LAN, rozruch PXE |
| Gniazdo rozszerzeń | 1*gniazdo M2, obsługa modułu WiFi6 / Bluetooth |
| Interfejs wideo | 1*HDMI2.0, 4096x2304@60Hz, 1*Thunderboit3 |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Interfejs I/O | 3*USB3.0, 1*TYPE-C, 1*IR, 1*przycisk zasilania, 1*DC12V-19V, 1*Audio/MIC, 1*LAN, 1*HDMI, 1*Thunderbolt3 |
| Zasilanie | 1*DC 19V6A |
| System chłodzenia | Niskie zużycie energii i cichy wentylator |
| Wymiary | 11,8 cm*11,8 cm*4,9 cm, waga: około 0,55 kg |
| Materiał | Stop aluminium i plastik |
Może być wyposażony w dwukanałową pamięć DDR4 i dysk SSD M.2, co ułatwia i komfortowo przełącza programy w scenariuszach wielozadaniowości, takich jak jednoczesne ładowanie kilkudziesięciu stron internetowych lub otwieranie kilkunastu dużych plików PPT, a także realizuje szybki transfer dużych plików.
![]()
Ten mini PC posiada 1*HDMI i 1*Thunderbolt3, obsługuje podwójny wyświetlacz 4K HD z ultra-wysoką rozdzielczością obrazu, aby odtworzyć rzeczywisty obraz.
![]()
Ten mini komputer obsługuje bezprzewodowe Wi-Fi i transmisję Bluetooth, z dwuzakresowym przełączaniem 2,4 i 5 GHz, aby wyeliminować ograniczenia połączeń przewodowych.
![]()
Mini PC wykorzystuje system chłodzenia z miedzianą rurką i wentylatorem, który jest cichszy i szybszy w odprowadzaniu ciepła, utrzymując stabilną pracę urządzenia w normalnej temperaturze.
![]()
Ten mini komputer do gier jest kompaktowy i lekki, dzięki czemu idealnie nadaje się do przenoszenia. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca i można go łatwo postawić na biurku lub w plecaku. A dzięki dużej wydajności może płynnie uruchamiać różne gry, zapewniając płynne wrażenia z gry.
![]()
![]()
![]()