| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X79 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini komputer do gier ma niewielkie rozmiary, ale zapewnia super wysoką wydajność. Karta graficzna to AMD RX 6400 4G, która jest lepsza od Nvidii GTX 1650. Unikalny design odprowadzania ciepła. Podwójna rurka cieplna, mocna konfiguracja odprowadzania ciepła i projekt ścieżki powietrza do odprowadzania ciepła.
Jako mini komputer AMD, jest wyposażony w wysokowydajny wentylator obrotowy, aby zapewnić temperaturę chłodzenia kluczowych komponentów, jednocześnie otwarta konstrukcja obudowy poprawia ogólną aktywność przepływu powietrza i zmniejsza hałas pracy. TDP do 50W. Bardzo niskie zużycie energii.
Ten mini komputer AMD Ryzen 7 5800H o ogromnej wydajności może płynniej obsługiwać codzienne biuro, edycję obrazów, edycję wideo, rysowanie techniczne, gry online i inne potrzeby wieloscenariuszowe. To najlepszy wybór dla graczy, a także idealny prezent dla rodziny lub przyjaciół.
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 5800H, 8 rdzeni, 16 wątków, pamięć podręczna L3 16MB, zużycie energii 35-54W |
| Karta graficzna | AMD Radeon™ RX 6400 GDDR6 4G |
| Pamięć | 2*DDR4 32G 3200MHz (podwójne gniazdo) |
| Dysk twardy | 2*M.2 NVME 2280 SSD |
| Ethernet | 2*2.5G RJ45 LAN (przewodowa karta sieciowa), wbudowana karta bezprzewodowa WIFI6 |
| Oświetlenie | Elementy efektów świetlnych RGB |
| HDMI | HDMI 2.0 b*1, DP 1.4*1, Type-c*1 |
| Interfejs I/O | HDMI x1, 2.5GbE LAN x2, USB3.0 x4, DP x1, MICx1, SPK x1, Type-c x1, DC-In 180W x1 |
| Rozmiar | 22,5 CM*22,5 CM*6,5 CM |
| Waga | Około 1,6 KG |
| Zasilanie | AC 180W, zasilacz 20V@9A (DC IN 7,4*5,0 mm) |
| Materiał | Stop aluminium |
| Instalacja | VESA/ścienny/biurkowy |
Mini PC jest zasilany przez AMD Ryzen™ 7 5800H, procesor 8-rdzeniowy, 16-wątkowy z taktowaniem 3,2 GHz-4,4 GHz, pamięć podręczna L3 16MB, zużycie energii 35W-54W.![]()
Potężna konfiguracja chłodzenia z dużym wlotem powietrza, unikalnym otworem wentylacyjnym i podwójnymi rurkami cieplnymi oraz konstrukcją ścieżki powietrza znacząco poprawia wydajność chłodzenia. Niski poziom hałasu, ale szybkie odprowadzanie ciepła.
![]()
Ten mini komputer AMD Ryzen 7 5800H wyposażony w 1*HDMI, 1*DP i 1*Type-C może obsługiwać wyświetlanie HD na trzech ekranach 4K 60Hz.
![]()
Ten gamingowy mini PC zasilany przez AMD Ryzen™ 7 5800H i dedykowaną kartę graficzną Radeon™ RX 6400 4G z dwukanałową pamięcią RAM DDR4, dwoma dyskami SSD M.2 NVMe 2280, dwoma portami Ethernet 2.5G (obsługuje Wifi 6), 6*rurkami cieplnymi i elementami efektów świetlnych RGB, jest potężny i ma silną wydajność.
![]()
Mini PC posiada podwójny port LAN 2.5G, który obsługuje moduł Wifi6 dedykowany do gier i wykorzystuje kartę sieci bezprzewodowej AX200 / RZ608, która obsługuje pasmo 6 GHz i szczytową transmisję 2,4 Gb/s.
![]()
![]()
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X79 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini komputer do gier ma niewielkie rozmiary, ale zapewnia super wysoką wydajność. Karta graficzna to AMD RX 6400 4G, która jest lepsza od Nvidii GTX 1650. Unikalny design odprowadzania ciepła. Podwójna rurka cieplna, mocna konfiguracja odprowadzania ciepła i projekt ścieżki powietrza do odprowadzania ciepła.
Jako mini komputer AMD, jest wyposażony w wysokowydajny wentylator obrotowy, aby zapewnić temperaturę chłodzenia kluczowych komponentów, jednocześnie otwarta konstrukcja obudowy poprawia ogólną aktywność przepływu powietrza i zmniejsza hałas pracy. TDP do 50W. Bardzo niskie zużycie energii.
Ten mini komputer AMD Ryzen 7 5800H o ogromnej wydajności może płynniej obsługiwać codzienne biuro, edycję obrazów, edycję wideo, rysowanie techniczne, gry online i inne potrzeby wieloscenariuszowe. To najlepszy wybór dla graczy, a także idealny prezent dla rodziny lub przyjaciół.
| Procesor | AMD Ryzen™ 7 5800H, 8 rdzeni, 16 wątków, pamięć podręczna L3 16MB, zużycie energii 35-54W |
| Karta graficzna | AMD Radeon™ RX 6400 GDDR6 4G |
| Pamięć | 2*DDR4 32G 3200MHz (podwójne gniazdo) |
| Dysk twardy | 2*M.2 NVME 2280 SSD |
| Ethernet | 2*2.5G RJ45 LAN (przewodowa karta sieciowa), wbudowana karta bezprzewodowa WIFI6 |
| Oświetlenie | Elementy efektów świetlnych RGB |
| HDMI | HDMI 2.0 b*1, DP 1.4*1, Type-c*1 |
| Interfejs I/O | HDMI x1, 2.5GbE LAN x2, USB3.0 x4, DP x1, MICx1, SPK x1, Type-c x1, DC-In 180W x1 |
| Rozmiar | 22,5 CM*22,5 CM*6,5 CM |
| Waga | Około 1,6 KG |
| Zasilanie | AC 180W, zasilacz 20V@9A (DC IN 7,4*5,0 mm) |
| Materiał | Stop aluminium |
| Instalacja | VESA/ścienny/biurkowy |
Mini PC jest zasilany przez AMD Ryzen™ 7 5800H, procesor 8-rdzeniowy, 16-wątkowy z taktowaniem 3,2 GHz-4,4 GHz, pamięć podręczna L3 16MB, zużycie energii 35W-54W.![]()
Potężna konfiguracja chłodzenia z dużym wlotem powietrza, unikalnym otworem wentylacyjnym i podwójnymi rurkami cieplnymi oraz konstrukcją ścieżki powietrza znacząco poprawia wydajność chłodzenia. Niski poziom hałasu, ale szybkie odprowadzanie ciepła.
![]()
Ten mini komputer AMD Ryzen 7 5800H wyposażony w 1*HDMI, 1*DP i 1*Type-C może obsługiwać wyświetlanie HD na trzech ekranach 4K 60Hz.
![]()
Ten gamingowy mini PC zasilany przez AMD Ryzen™ 7 5800H i dedykowaną kartę graficzną Radeon™ RX 6400 4G z dwukanałową pamięcią RAM DDR4, dwoma dyskami SSD M.2 NVMe 2280, dwoma portami Ethernet 2.5G (obsługuje Wifi 6), 6*rurkami cieplnymi i elementami efektów świetlnych RGB, jest potężny i ma silną wydajność.
![]()
Mini PC posiada podwójny port LAN 2.5G, który obsługuje moduł Wifi6 dedykowany do gier i wykorzystuje kartę sieci bezprzewodowej AX200 / RZ608, która obsługuje pasmo 6 GHz i szczytową transmisję 2,4 Gb/s.
![]()
![]()