|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X94 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini komputer jest wyposażony w bogaty zestaw interfejsów, co ułatwia podłączanie urządzeń zewnętrznych, takich jak monitory, klawiatura i mysz, głośniki. Posiada dużą rozszerzalność. Może być używany nie tylko do gier, ale także do zaspokojenia różnych potrzeb, takich jak codzienne biuro, komputer osobisty i rozrywka audiowizualna, realizując funkcję jednego urządzenia do wielu celów.
Komponenty są stosunkowo proste, co ułatwia konserwację i modernizację, a także zmniejsza koszty i czas konserwacji. Może obsługiwać dwukanałową pamięć laptopa DDR5 4800MHz, maksymalnie do 64 GB. EWyposażony w dwa dyski twarde M.2 2280 NVMe (podwójne PCIE4.0 lub PCIE4.0 + PCIE3.0), 1*2.5-calowy dysk SATA HDD / SSD (7mm). Bezprzewodowa sieć WiFi6 + Bluetooth / podwójne porty sieciowe 2.5G, obsługujące funkcję PXE, HDMI 2.1, Type-C (USB4.0) (8K) i DP1.4 (4K@120Hz).
| Procesor | AMD R9 7940HS/ R7-7840HS; AMD 9 6900HX; AMD R7 PRO 6850U; AMD R5 6600U |
| Karta graficzna | AMD Radeon 780M / 2800MHz, 2700MHz; AMD Radeon 680M, 2200MHz; AMD Radeon 680M, 2200MHz; AMD Radeon 660M, 1900MHz |
| Pamięć | 2*DDR5 SODIMM, 4800MHz, maksymalnie do 64GB |
| Dysk twardy | 2*M.2 2280 NVMe SSD; 2.5”Dysk SATA HDD / SSD |
| Ethernet | 2*2.5G Gigabit Ethernet (RTL8125bg), obsługuje WIFI6 + Bluetooth 5.0 |
| Obsługa wideo | 1*HDMI2.1, 1*Type-C (8K), 1*DP1.4 (4K@120Hz) |
| System operacyjny | Windows10, windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux itp. |
| Rozmiar | 149x145x50mm |
| Waga | Około 800g |
| Zasilanie | 19V / 6.32A 120W, 5.5 / 2.5mm, AC 200~240V |
| Interfejs I/O | 3*USB2.0; 3*USB3.2; 2*RJ45 2.5G LAN; 1*Type-C (USB4.0); 1*HDMI 2.1; 1*DP 1.4; 1*DC; 1*Przycisk zasilania |
Ten mini PC ekwipowany w dwa dyski twarde M.2 2280 NVMe (podwójne PCIE4.0 lub PCIE4.0 + PCIE3.0), 1*2.5-calowy dysk SATA HDD / SSD (7mm).
![]()
Ten gamingowy mini komputer posiada dwa porty Gigabit Ethernet 2.5G (RTL8125bg), obsługuje moduł WiFi 6 i bluetooth 5.0. Posiada ultraszybkie prędkości działania, aby przyspieszyć transfery sieciowe.
![]()
Mini PC obsługuje potrójny wyświetlacz lub podwójny wyświetlacz HD 8K, który może realizować jednoczesne wyjście dwóch obrazów w rozdzielczości 8K, ułatwiając tworzenie środowiska pracy wieloekranowej i poprawiając wydajność użytkowania oraz wrażenia rozrywkowe.
![]()
Jest wyposażony w architekturę chłodzenia z miedzianymi żeberkami, podwójne miedziane rurki z technologią bezpośredniego kontaktu i nowo zaprojektowany moduł chłodzenia, który zwiększa powierzchnię wentylatora chłodzącego o bardzo wysokiej wydajności, aby skutecznie rozpraszać ciepło.
![]()
Może być używany nie tylko do gier, ale także do zaspokojenia różnych potrzeb, takich jak codzienne biuro, komputer osobisty i rozrywka audiowizualna, realizując funkcję jednego urządzenia do wielucelów.
![]()
Na zdjęciu znajdują się niektóre parametry, do których można się odnieść.
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X94 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten mini komputer jest wyposażony w bogaty zestaw interfejsów, co ułatwia podłączanie urządzeń zewnętrznych, takich jak monitory, klawiatura i mysz, głośniki. Posiada dużą rozszerzalność. Może być używany nie tylko do gier, ale także do zaspokojenia różnych potrzeb, takich jak codzienne biuro, komputer osobisty i rozrywka audiowizualna, realizując funkcję jednego urządzenia do wielu celów.
Komponenty są stosunkowo proste, co ułatwia konserwację i modernizację, a także zmniejsza koszty i czas konserwacji. Może obsługiwać dwukanałową pamięć laptopa DDR5 4800MHz, maksymalnie do 64 GB. EWyposażony w dwa dyski twarde M.2 2280 NVMe (podwójne PCIE4.0 lub PCIE4.0 + PCIE3.0), 1*2.5-calowy dysk SATA HDD / SSD (7mm). Bezprzewodowa sieć WiFi6 + Bluetooth / podwójne porty sieciowe 2.5G, obsługujące funkcję PXE, HDMI 2.1, Type-C (USB4.0) (8K) i DP1.4 (4K@120Hz).
| Procesor | AMD R9 7940HS/ R7-7840HS; AMD 9 6900HX; AMD R7 PRO 6850U; AMD R5 6600U |
| Karta graficzna | AMD Radeon 780M / 2800MHz, 2700MHz; AMD Radeon 680M, 2200MHz; AMD Radeon 680M, 2200MHz; AMD Radeon 660M, 1900MHz |
| Pamięć | 2*DDR5 SODIMM, 4800MHz, maksymalnie do 64GB |
| Dysk twardy | 2*M.2 2280 NVMe SSD; 2.5”Dysk SATA HDD / SSD |
| Ethernet | 2*2.5G Gigabit Ethernet (RTL8125bg), obsługuje WIFI6 + Bluetooth 5.0 |
| Obsługa wideo | 1*HDMI2.1, 1*Type-C (8K), 1*DP1.4 (4K@120Hz) |
| System operacyjny | Windows10, windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux itp. |
| Rozmiar | 149x145x50mm |
| Waga | Około 800g |
| Zasilanie | 19V / 6.32A 120W, 5.5 / 2.5mm, AC 200~240V |
| Interfejs I/O | 3*USB2.0; 3*USB3.2; 2*RJ45 2.5G LAN; 1*Type-C (USB4.0); 1*HDMI 2.1; 1*DP 1.4; 1*DC; 1*Przycisk zasilania |
Ten mini PC ekwipowany w dwa dyski twarde M.2 2280 NVMe (podwójne PCIE4.0 lub PCIE4.0 + PCIE3.0), 1*2.5-calowy dysk SATA HDD / SSD (7mm).
![]()
Ten gamingowy mini komputer posiada dwa porty Gigabit Ethernet 2.5G (RTL8125bg), obsługuje moduł WiFi 6 i bluetooth 5.0. Posiada ultraszybkie prędkości działania, aby przyspieszyć transfery sieciowe.
![]()
Mini PC obsługuje potrójny wyświetlacz lub podwójny wyświetlacz HD 8K, który może realizować jednoczesne wyjście dwóch obrazów w rozdzielczości 8K, ułatwiając tworzenie środowiska pracy wieloekranowej i poprawiając wydajność użytkowania oraz wrażenia rozrywkowe.
![]()
Jest wyposażony w architekturę chłodzenia z miedzianymi żeberkami, podwójne miedziane rurki z technologią bezpośredniego kontaktu i nowo zaprojektowany moduł chłodzenia, który zwiększa powierzchnię wentylatora chłodzącego o bardzo wysokiej wydajności, aby skutecznie rozpraszać ciepło.
![]()
Może być używany nie tylko do gier, ale także do zaspokojenia różnych potrzeb, takich jak codzienne biuro, komputer osobisty i rozrywka audiowizualna, realizując funkcję jednego urządzenia do wielucelów.
![]()
Na zdjęciu znajdują się niektóre parametry, do których można się odnieść.
![]()