|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X30G N4000 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Jest to bezwentylatorowy mini przemysłowy komputer PC, zintegrowany z procesorem Intel Celeron N4000 na płycie głównej. Mini komputer przemysłowy jest wyposażony w podwójny port LAN (2* RJ45) i cztery porty COM (1* RS232/RS485 + 3*RS232), szeroko stosowany w biznesie, bankowości, papierach wartościowych, telekomunikacji, automatyce przemysłowej i innych dziedzinach.
Ten mini komputer PC obsługuje instalację systemów Windows 10, Linux, Ubuntu lub Centos itp., dzięki czemu może być również używany jako zwykły mini komputer stacjonarny lub komputer osobisty do domu, biura, biznesu, dla studentów itp. Ponadto, dzięki bogatym interfejsom 2* HDMI, 2*RJ45, 4*COM, 5*USB 3.0 i 3*USB 2.0, zapewniona jest łatwa komunikacja między urządzeniami.
| Procesor | Procesor Intel Celeron N4000 |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 600 |
| Pamięć | 1* Jednokanałowy SODIMM DDR4, do 8 GB |
| Dysk twardy | 1* M.2 2280 SSD + 1* 2,5-calowy dysk HDD/SSD SATA |
| Ethernet | 2* Gigabitowy Ethernet Realtek (RTL8111H/8111G) |
| WiFi | 1* Mini PCIe o połowie wysokości |
| Potrójny wyświetlacz | 2* HDMI na zewnętrznym interfejsie + 1 * LVDS na wewnętrznych złączach, obsługa 4K @60Hz |
| Interfejs zewnętrzny | 1* DC-IN, 2* HDMI, 5* USB3.2 GEN1 (5Gbps), 3* USB2.0, 2* LAN, 1* MIC-IN, 1* HP-OUT, 1* REC (przycisk Ghost (przywracanie systemu jednym klawiszem), 1* RST (przycisk Reset i przycisk CLR_CMOS), 2* LED, 1* HDD LED (czerwony), 1* stan modułu WIFI i 4G (zielony), 1* PWR_BT |
| Złącza wewnętrzne | 1*Debug, 1*LVDS, 1*SATA_PWR, 1*SATA, 1*COM_CONN (4*COM RS232, obsługa RS232 / RS485 ustawiana na COM1), 1*JFP (zworka do automatycznego włączania), 1*GPIO, 1*Audio, 1*Speaker, 1*F_USB2.0 |
| Zasilanie | Wejście: AC 100-240V 50-60Hz, Wyjście: DC 12V 3A |
| System operacyjny |
Win 10/8, Linux, Ubuntu, Centos, itp. |
| Funkcje |
Obsługa WiFi, 3G/4G Lte. Obsługa Wake UP on LAN, ustawień RTC Wake S5 (włączanie o określonej godzinie), rozruchu PXE, przywracania po utracie zasilania AC (automatyczne włączanie) |
| Temperatura pracy | -20~60°C |
| Temperatura przechowywania | -30~70°C (zalecane 15°C-35°C) |
| Wilgotność względna | 10%~90% °C (bez kondensacji) |
| Wymiary | 136 x 126x 46mm, waga: około 0,65kg |
| System chłodzenia | Pasywne chłodzenie bez wentylatora |
Przemysłowy komputer bez wentylatora wyposażony w 1* SSD M.2 2280 i 1* 2,5-calowy dysk twardy SATA, odporność na wysokie i niskie temperatury, niskie zużycie energii, szybkie odczyty są bardziej stabilne.
![]()
Ten mini komputer bez wentylatora wyposażony w 1* pamięć RAM DDR4, wykorzystuje oryginalne części klasy przemysłowej Samsung, Magnesium i inne, kompatybilność i stabilność są bardziej gwarantowane, szybsza prędkość reakcji.
![]()
Wyposażony w 2* interfejsy HDMI i 1* LVDS do obsługi potrójnego wyświetlacza 4K, łatwego przełączania i przetwarzania wielu ekranów, co spełnia wymagania klientów dotyczące wysokiej jakości obrazu.
![]()
Ten Mini Industrial PC jest wyposażony w 4* porty COM (1*RS232/RS485 + 3*RS232), gdzie COM1 obsługuje wybór zworki RS232/485 do elastycznej rozbudowy w celu sterowania większą liczbą urządzeń zewnętrznych.
![]()
Przyjęcie bezwentylatorowego schematu przewodzenia ciepła przez metalową obudowę, pełna aluminiowa obudowa, duża powierzchnia rozpraszania ciepła bez hałasu wentylatora, brak wewnętrznego gromadzenia się kurzu, aby zapewnić stabilne działanie maszyny 7*24H.
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X30G N4000 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Jest to bezwentylatorowy mini przemysłowy komputer PC, zintegrowany z procesorem Intel Celeron N4000 na płycie głównej. Mini komputer przemysłowy jest wyposażony w podwójny port LAN (2* RJ45) i cztery porty COM (1* RS232/RS485 + 3*RS232), szeroko stosowany w biznesie, bankowości, papierach wartościowych, telekomunikacji, automatyce przemysłowej i innych dziedzinach.
Ten mini komputer PC obsługuje instalację systemów Windows 10, Linux, Ubuntu lub Centos itp., dzięki czemu może być również używany jako zwykły mini komputer stacjonarny lub komputer osobisty do domu, biura, biznesu, dla studentów itp. Ponadto, dzięki bogatym interfejsom 2* HDMI, 2*RJ45, 4*COM, 5*USB 3.0 i 3*USB 2.0, zapewniona jest łatwa komunikacja między urządzeniami.
| Procesor | Procesor Intel Celeron N4000 |
| Karta graficzna | Intel UHD Graphics 600 |
| Pamięć | 1* Jednokanałowy SODIMM DDR4, do 8 GB |
| Dysk twardy | 1* M.2 2280 SSD + 1* 2,5-calowy dysk HDD/SSD SATA |
| Ethernet | 2* Gigabitowy Ethernet Realtek (RTL8111H/8111G) |
| WiFi | 1* Mini PCIe o połowie wysokości |
| Potrójny wyświetlacz | 2* HDMI na zewnętrznym interfejsie + 1 * LVDS na wewnętrznych złączach, obsługa 4K @60Hz |
| Interfejs zewnętrzny | 1* DC-IN, 2* HDMI, 5* USB3.2 GEN1 (5Gbps), 3* USB2.0, 2* LAN, 1* MIC-IN, 1* HP-OUT, 1* REC (przycisk Ghost (przywracanie systemu jednym klawiszem), 1* RST (przycisk Reset i przycisk CLR_CMOS), 2* LED, 1* HDD LED (czerwony), 1* stan modułu WIFI i 4G (zielony), 1* PWR_BT |
| Złącza wewnętrzne | 1*Debug, 1*LVDS, 1*SATA_PWR, 1*SATA, 1*COM_CONN (4*COM RS232, obsługa RS232 / RS485 ustawiana na COM1), 1*JFP (zworka do automatycznego włączania), 1*GPIO, 1*Audio, 1*Speaker, 1*F_USB2.0 |
| Zasilanie | Wejście: AC 100-240V 50-60Hz, Wyjście: DC 12V 3A |
| System operacyjny |
Win 10/8, Linux, Ubuntu, Centos, itp. |
| Funkcje |
Obsługa WiFi, 3G/4G Lte. Obsługa Wake UP on LAN, ustawień RTC Wake S5 (włączanie o określonej godzinie), rozruchu PXE, przywracania po utracie zasilania AC (automatyczne włączanie) |
| Temperatura pracy | -20~60°C |
| Temperatura przechowywania | -30~70°C (zalecane 15°C-35°C) |
| Wilgotność względna | 10%~90% °C (bez kondensacji) |
| Wymiary | 136 x 126x 46mm, waga: około 0,65kg |
| System chłodzenia | Pasywne chłodzenie bez wentylatora |
Przemysłowy komputer bez wentylatora wyposażony w 1* SSD M.2 2280 i 1* 2,5-calowy dysk twardy SATA, odporność na wysokie i niskie temperatury, niskie zużycie energii, szybkie odczyty są bardziej stabilne.
![]()
Ten mini komputer bez wentylatora wyposażony w 1* pamięć RAM DDR4, wykorzystuje oryginalne części klasy przemysłowej Samsung, Magnesium i inne, kompatybilność i stabilność są bardziej gwarantowane, szybsza prędkość reakcji.
![]()
Wyposażony w 2* interfejsy HDMI i 1* LVDS do obsługi potrójnego wyświetlacza 4K, łatwego przełączania i przetwarzania wielu ekranów, co spełnia wymagania klientów dotyczące wysokiej jakości obrazu.
![]()
Ten Mini Industrial PC jest wyposażony w 4* porty COM (1*RS232/RS485 + 3*RS232), gdzie COM1 obsługuje wybór zworki RS232/485 do elastycznej rozbudowy w celu sterowania większą liczbą urządzeń zewnętrznych.
![]()
Przyjęcie bezwentylatorowego schematu przewodzenia ciepła przez metalową obudowę, pełna aluminiowa obudowa, duża powierzchnia rozpraszania ciepła bez hałasu wentylatora, brak wewnętrznego gromadzenia się kurzu, aby zapewnić stabilne działanie maszyny 7*24H.
![]()
![]()