|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X26a Intel Core i3-6100U |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | $140.8-$320.3, Negotiable |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ten przemysłowy mini komputer PC jest zasilany przez procesor Intel Core i3-6100U (2 rdzenie, 4 wątki, 2,30 GHz). Posiada 2 porty LAN GbE Intel I226-V z funkcją Wake-on-LAN, 6 konfigurowalnych portów COM i wyjście LVDS. System obsługuje do 32 GB pamięci RAM DDR4, pamięć masową mSATA/SATA oraz różne interfejsy we/wy, w tym HDMI 1.4 (4096×2304@24Hz), VGA (1920×1080), USB 3.0/2.0 i audio. Opcje rozszerzeń obejmują mPCIe (WiFi/BT/4G) i gniazdo SIM. Kompaktowa konstrukcja ze stopu aluminium ma wymiary 145×100 mm, waży 1,25 kg i obsługuje zarówno instalację na biurku, jak i na ścianie. Posiada 3 MB pamięci podręcznej Intel® Smart Cache, prędkość magistrali 4 GT/s i TDP 15 W. Działa w zakresie temperatur od -10°C do +60°C (przechowywanie: -25°C do +75°C) i może pracować w wilgotności od 5% do 95% (bez kondensacji). Kompatybilny z systemami Windows 10/11 i Linux, jest zasilany przez DC 12-24V (w zestawie zasilacz 12V/5A). Ten mini komputer PC jest idealny do niezawodnych zastosowań przemysłowych.
| Procesor | Intel Core I3-6100U |
| Pamięć | DDR4 SODIMM *1, Maks. obsługa 32 GB |
| Pamięć masowa | 1*MSATA; 1*SATA |
| Sieć | 2*Karty sieciowe Intel I226 - V, obsługa Wake - on - LAN, rozruch sieciowy; 2USB3.0, 4USB2.0, wbudowany nagłówek pinów 2USB2.0 |
| Wejście zasilania | Szerokie napięcie zasilania DC 12 - 24V, standardowa konfiguracja zasilacza 12V/5A |
| Temperatura pracy | -15°C do +60°C |
| Obsługa systemu | Windows 10/11/Linux |
Ten zestaw zawiera procesor Intel Core i3-6100U (2 rdzenie, 4 wątki, 2,30 GHz), oferujący niezawodną wydajność, niskie zużycie energii (TDP 15 W) i silną kompatybilność. Z 3 MB pamięci podręcznej Intel® Smart Cache i prędkością magistrali 4 GT/s, doskonale nadaje się do zastosowań przemysłowych, takich jak wizja maszynowa, rozpoznawanie twarzy, inteligentna robotyka i automatyka przemysłowa.
![]()
Przemysłowy mini komputer PC Intel Core I3-6100U z dwoma portami LAN i sześcioma portami COM Zastosowanie:
Idealny do automatyki przemysłowej, sprzedaży komercyjnej, cyfrowego oznakowania, narzędzi CNC, sterowania produkcją, edukacji multimedialnej, systemów dostępu, samoobsługowych zapytań i paczkomatów.
![]()
Ten przemysłowy komputer PC posiada dobrze zorganizowany układ interfejsów. Panel przedni zawiera 4 porty USB 2.0 i przełącznik zasilania. Panel tylny oferuje interfejs audio, port Ethernet gigabitowy, USB 3.0, interfejs HDMI, interfejs VGA, interfejs zasilania i wiele portów COM. Te połączenia ułatwiają wszechstronną integrację z urządzeniami przemysłowymi, urządzeniami peryferyjnymi i sieciami.
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X26a Intel Core i3-6100U |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | $140.8-$320.3, Negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Ten przemysłowy mini komputer PC jest zasilany przez procesor Intel Core i3-6100U (2 rdzenie, 4 wątki, 2,30 GHz). Posiada 2 porty LAN GbE Intel I226-V z funkcją Wake-on-LAN, 6 konfigurowalnych portów COM i wyjście LVDS. System obsługuje do 32 GB pamięci RAM DDR4, pamięć masową mSATA/SATA oraz różne interfejsy we/wy, w tym HDMI 1.4 (4096×2304@24Hz), VGA (1920×1080), USB 3.0/2.0 i audio. Opcje rozszerzeń obejmują mPCIe (WiFi/BT/4G) i gniazdo SIM. Kompaktowa konstrukcja ze stopu aluminium ma wymiary 145×100 mm, waży 1,25 kg i obsługuje zarówno instalację na biurku, jak i na ścianie. Posiada 3 MB pamięci podręcznej Intel® Smart Cache, prędkość magistrali 4 GT/s i TDP 15 W. Działa w zakresie temperatur od -10°C do +60°C (przechowywanie: -25°C do +75°C) i może pracować w wilgotności od 5% do 95% (bez kondensacji). Kompatybilny z systemami Windows 10/11 i Linux, jest zasilany przez DC 12-24V (w zestawie zasilacz 12V/5A). Ten mini komputer PC jest idealny do niezawodnych zastosowań przemysłowych.
| Procesor | Intel Core I3-6100U |
| Pamięć | DDR4 SODIMM *1, Maks. obsługa 32 GB |
| Pamięć masowa | 1*MSATA; 1*SATA |
| Sieć | 2*Karty sieciowe Intel I226 - V, obsługa Wake - on - LAN, rozruch sieciowy; 2USB3.0, 4USB2.0, wbudowany nagłówek pinów 2USB2.0 |
| Wejście zasilania | Szerokie napięcie zasilania DC 12 - 24V, standardowa konfiguracja zasilacza 12V/5A |
| Temperatura pracy | -15°C do +60°C |
| Obsługa systemu | Windows 10/11/Linux |
Ten zestaw zawiera procesor Intel Core i3-6100U (2 rdzenie, 4 wątki, 2,30 GHz), oferujący niezawodną wydajność, niskie zużycie energii (TDP 15 W) i silną kompatybilność. Z 3 MB pamięci podręcznej Intel® Smart Cache i prędkością magistrali 4 GT/s, doskonale nadaje się do zastosowań przemysłowych, takich jak wizja maszynowa, rozpoznawanie twarzy, inteligentna robotyka i automatyka przemysłowa.
![]()
Przemysłowy mini komputer PC Intel Core I3-6100U z dwoma portami LAN i sześcioma portami COM Zastosowanie:
Idealny do automatyki przemysłowej, sprzedaży komercyjnej, cyfrowego oznakowania, narzędzi CNC, sterowania produkcją, edukacji multimedialnej, systemów dostępu, samoobsługowych zapytań i paczkomatów.
![]()
Ten przemysłowy komputer PC posiada dobrze zorganizowany układ interfejsów. Panel przedni zawiera 4 porty USB 2.0 i przełącznik zasilania. Panel tylny oferuje interfejs audio, port Ethernet gigabitowy, USB 3.0, interfejs HDMI, interfejs VGA, interfejs zasilania i wiele portów COM. Te połączenia ułatwiają wszechstronną integrację z urządzeniami przemysłowymi, urządzeniami peryferyjnymi i sieciami.
![]()