|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X103 RK3576 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | $50-$230, Negotiable |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T, akredytywa, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Ten przemysłowy mini komputer wyposażony jest w procesor ARM RK3576 (4 rdzenie: Cortex-A72@2.2GHz + Cortex-A53), zapewniający stabilną i wydajną wydajność w zakresie kontroli przemysłowej i przetwarzania danych.Obejmuje ARM Mali-G52 MC3 GPU (wspiera OpenGL ES 1).1/2.0/3.2, OpenCL 2.0Opcje pamięci obejmują pamięć RAM LPDDR5 (4 GB / 8 GB / 16 GB), flash eMMC (4 GB - 128 GB) i kompatybilny z UFS2.0 M.2 gniazda (2280 PCIe NVMe/mSATA SSD). Prowadzi Debian 12 dla stabilności. Możliwości sieciowe obejmują 2 porty Gigabit RJ45 Ethernet, 2.4G/5G dual-band WiFi 5 i Bluetooth 5.0Opcjonalna łączność obejmuje 4G (Mini PCIe, LTE/LTE2.0), 5G (M.2Urządzenie oferuje wiele interfejsów: HDMI 2.1 (4K@120Hz), EDP (4K@60Hz, DP/HDMI), LVDS (1920x1080), MIPI DSI/CSI,o pojemności przekraczającej 50 W.
| Grafika graficzna | RK3576 Quad-core Cortex-A72@2.2GHz + Quad-core Cortex-A53 |
| CPU | ARM Mali-G52 MC3, obsługujący OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0Wulkan 1.1 |
| NPU | 6TOPS INT8, obsługujący INT4/INT8/INT16/FP16/BF16/TF32 |
| wilgotność operacyjna | 10% ~ 90%, bez kondensacji |
| Odpowiednia temperatura | Temperatura pracy: -10°C ~ +60°C; temperatura przechowywania: -30°C ~ +70°C; |
Ten przemysłowy mini komputer jest napędzany przez procesor ARM RK3576, 8-rodnowy układ z czterema rdzeniami Cortex-A72 o prędkości 2,2 GHz i czterema rdzeniami Cortex-A53.oferuje równowagę między wysoką wydajnością a niskim zużyciem energiiZintegrowany procesor graficzny ARM Mali-G52 MC3 obsługuje standardy OpenGL ES, OpenCL i Vulkan.umożliwiające efektywne obsługiwanie przemysłowych wyświetlaczy HMI i podstawowych zadań analizy wizualnej.
![]()
ARM DDR5 mini PC przemysłowy obsługuje wiele dziedzin: • Lokal przemysłowy: umożliwia kontrolę maszyn, zarządzanie produkcją i zwiększanie wydajności.
• Miejsca rozrywki: wyświetlacze mocy i systemy gier zapewniające wciągające doświadczenia.
• Instytucje handlowe: obsługuje POS, zadania biurowe i operacje oparte na danych.
• Miejsca publiczne: wyświetla wyświetlacze informacyjne dla wskazówek i dostępu do zasobów.
• Instytucje finansowe: zabezpiecza transakcje i zarządza danymi.
• Systemy monitorowania: przetwarza wideo w czasie rzeczywistym w celu wykrycia anomalii.
• Szafki ekspresowe: zarządza przechowywaniem/odbiorem paczek w celu usprawnienia dostaw.
• Digital Signage: wyświetlacze, które dostarczają reklam i informacji w miejscach publicznych.
![]()
Ten mini komputer przemysłowy bez wentylatora jest wyposażony w wiele interfejsów w celu zaspokojenia różnych potrzeb zawodowych.0USB3.0, porty sieciowe, port HDMI, interfejs audio, port typu C i anteny WIFI, umożliwiające bezproblemowe połączenia do sterowania przemysłowego, automatyki, multimediów i scenariuszy komunikacji.
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X103 RK3576 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | $50-$230, Negotiable |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T, akredytywa, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
Ten przemysłowy mini komputer wyposażony jest w procesor ARM RK3576 (4 rdzenie: Cortex-A72@2.2GHz + Cortex-A53), zapewniający stabilną i wydajną wydajność w zakresie kontroli przemysłowej i przetwarzania danych.Obejmuje ARM Mali-G52 MC3 GPU (wspiera OpenGL ES 1).1/2.0/3.2, OpenCL 2.0Opcje pamięci obejmują pamięć RAM LPDDR5 (4 GB / 8 GB / 16 GB), flash eMMC (4 GB - 128 GB) i kompatybilny z UFS2.0 M.2 gniazda (2280 PCIe NVMe/mSATA SSD). Prowadzi Debian 12 dla stabilności. Możliwości sieciowe obejmują 2 porty Gigabit RJ45 Ethernet, 2.4G/5G dual-band WiFi 5 i Bluetooth 5.0Opcjonalna łączność obejmuje 4G (Mini PCIe, LTE/LTE2.0), 5G (M.2Urządzenie oferuje wiele interfejsów: HDMI 2.1 (4K@120Hz), EDP (4K@60Hz, DP/HDMI), LVDS (1920x1080), MIPI DSI/CSI,o pojemności przekraczającej 50 W.
| Grafika graficzna | RK3576 Quad-core Cortex-A72@2.2GHz + Quad-core Cortex-A53 |
| CPU | ARM Mali-G52 MC3, obsługujący OpenGL ES 1.1/2.0/3.2, OpenCL 2.0Wulkan 1.1 |
| NPU | 6TOPS INT8, obsługujący INT4/INT8/INT16/FP16/BF16/TF32 |
| wilgotność operacyjna | 10% ~ 90%, bez kondensacji |
| Odpowiednia temperatura | Temperatura pracy: -10°C ~ +60°C; temperatura przechowywania: -30°C ~ +70°C; |
Ten przemysłowy mini komputer jest napędzany przez procesor ARM RK3576, 8-rodnowy układ z czterema rdzeniami Cortex-A72 o prędkości 2,2 GHz i czterema rdzeniami Cortex-A53.oferuje równowagę między wysoką wydajnością a niskim zużyciem energiiZintegrowany procesor graficzny ARM Mali-G52 MC3 obsługuje standardy OpenGL ES, OpenCL i Vulkan.umożliwiające efektywne obsługiwanie przemysłowych wyświetlaczy HMI i podstawowych zadań analizy wizualnej.
![]()
ARM DDR5 mini PC przemysłowy obsługuje wiele dziedzin: • Lokal przemysłowy: umożliwia kontrolę maszyn, zarządzanie produkcją i zwiększanie wydajności.
• Miejsca rozrywki: wyświetlacze mocy i systemy gier zapewniające wciągające doświadczenia.
• Instytucje handlowe: obsługuje POS, zadania biurowe i operacje oparte na danych.
• Miejsca publiczne: wyświetla wyświetlacze informacyjne dla wskazówek i dostępu do zasobów.
• Instytucje finansowe: zabezpiecza transakcje i zarządza danymi.
• Systemy monitorowania: przetwarza wideo w czasie rzeczywistym w celu wykrycia anomalii.
• Szafki ekspresowe: zarządza przechowywaniem/odbiorem paczek w celu usprawnienia dostaw.
• Digital Signage: wyświetlacze, które dostarczają reklam i informacji w miejscach publicznych.
![]()
Ten mini komputer przemysłowy bez wentylatora jest wyposażony w wiele interfejsów w celu zaspokojenia różnych potrzeb zawodowych.0USB3.0, porty sieciowe, port HDMI, interfejs audio, port typu C i anteny WIFI, umożliwiające bezproblemowe połączenia do sterowania przemysłowego, automatyki, multimediów i scenariuszy komunikacji.
![]()