| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X31 2LAN 2RS485 6USB |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 7-15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten przemysłowy minikomputer jest odporny na warunki środowiskowe i posiada doskonałą odporność na wibracje i kurz. Wykorzystuje rozpraszanie ciepła przez obudowę, skutecznie rozwiązując problem odprowadzania ciepła. Konstrukcja pyłoszczelna zmniejsza wnikanie kurzu i pozwala na stabilną pracę w środowiskach o wysokiej i niskiej temperaturze.
Jest wyposażony w procesor Intel Core N100, posiadający 4 rdzenie i 4 wątki. Z maksymalną częstotliwością turbo 3,40 GHz i pamięcią podręczną 6 MB, z łatwością radzi sobie z wielozadaniowością i codziennymi aplikacjami. Pracując z TDP zaledwie 6W i wykonany w technologii Intel 7 Lithography, oferuje doskonałą efektywność energetyczną i wydajność.
Zintegrowana karta graficzna Intel® UHD zapewnia płynne wyświetlanie obrazu do ogólnego użytku, czy to podczas oglądania filmów, czy lekkich prac graficznych.
| GPU | Intel® UHD Graphics |
| CPU | Procesor Intel Core N100 4 rdzenie 4 wątki, maksymalna częstotliwość turbo 3,40 GHz, pamięć podręczna 6 MB, TDP 6W, technologia Intel 7 Lithography; |
| Wyświetlacz | 1*HDMI, 1*DP, obsługuje wyświetlanie synchroniczne lub asynchroniczne |
|
Ethernet |
2*RTL8111H LAN, obsługa Wake-on-LAN, PXE Boot. |
| Rozszerzenia | 1*gniazdo M2, obsługa modułu WIFI6/Bluetooth |
| Dysk twardy | 1*M.2 2280 NVME, 1*2,5'' SATA SSD/HDD |
| Pamięć | 1*DDR4 SODIMM, obsługuje do 16 GB |
| Dźwięk | Przyjęty układ sterowania dźwiękiem Realtek ALC662, obsługa dwukanałowa, stereo, wyjście liniowe |
| Zasilanie | DC12V Domyślnie 12V 5A |
| System operacyjny | Windows7, Windows8, Windows10, Windows11, Linux itp. |
| Interfejs I/O | 4*USB3.0, 2*LAN, 2*COM, 1*HDMI, 1*VGA, 1*Wyłącznik zasilania, 1*DC-IN, 1*AUD |
| Wymiary/Waga | 178mm*126mm*55mm/ Około 1,0 kg |
| Materiał | Obudowa ze stopu aluminium |
| Instalacja | VESA/mocowanie ścienne/pulpit |
| Odpowiednia temperatura | Temperatura pracy: -20℃ ~ +65℃, Temperatura przechowywania: -20℃ ~ +75℃, Wilgotność robocza: 5% ~ 95% wilgotności względnej (bez kondensacji) |
Pod względem łączności wyświetlacza, posiada 1*HDMI i 1*DP. Oznacza to, że można podłączyć wiele monitorów, obsługując zarówno tryby wyświetlania synchronicznego, jak i asynchronicznego. Dzięki możliwości obsługi wyświetlania na dwóch ekranach, użytkownicy mogą efektywnie wykonywać wiele zadań i łatwo uzyskać dostęp do krytycznych informacji jednym spojrzeniem.
Na przykład, w środowisku produkcyjnym, dane produkcyjne mogą być wyświetlane na jednym ekranie, podczas gdy na drugim monitorowane są kanały z kamer bezpieczeństwa.
![]()
Posiada bezwentylatorową konstrukcję chłodzenia, a w pełni aluminiowy korpus jest jego rozwiązaniem chłodzącym. Aluminiowa obudowa skutecznie odprowadza ciepło generowane podczas pracy, a strzałki bezpośrednio pokazują kierunek odprowadzania ciepła.
Taka konstrukcja nie tylko rozwiązuje problem odprowadzania ciepła, ale także sprawia, że jest zamknięta i pyłoszczelna, zapobiegając przedostawaniu się kurzu do wnętrza hosta podczas długotrwałego użytkowania, zmniejszając ryzyko awarii sprzętu i zapewniając stabilne, trwałe i ciche działanie bez obaw o hałas wentylatora i gromadzenie się kurzu.
![]()
Komputery przemysłowe są często wdrażane w środowiskach wymagających długotrwałej wytrzymałości operacyjnej, co zmusza nas do położenia większego nacisku na ogólną niezawodność maszyn. Ten nacisk zapewnia, że nasze produkty są w stanie utrzymać długoterminową, stabilną wydajność.
![]()
Posiada również 2*porty LAN RTL8111H, oferujące zaawansowane funkcje sieciowe. Funkcja Wake-on-LAN umożliwia zdalne włączanie przez sieć, zapewniając wygodę i oszczędność energii. Obsługa PXE Boot jest dużym plusem. Pozwala ona minikomputerowi na uruchamianie z serwera sieciowego, usprawniając wdrażanie systemu operacyjnego w sieciach, zarówno w biurze, jak i w dużej firmie.
![]()
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X31 2LAN 2RS485 6USB |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten przemysłowy minikomputer jest odporny na warunki środowiskowe i posiada doskonałą odporność na wibracje i kurz. Wykorzystuje rozpraszanie ciepła przez obudowę, skutecznie rozwiązując problem odprowadzania ciepła. Konstrukcja pyłoszczelna zmniejsza wnikanie kurzu i pozwala na stabilną pracę w środowiskach o wysokiej i niskiej temperaturze.
Jest wyposażony w procesor Intel Core N100, posiadający 4 rdzenie i 4 wątki. Z maksymalną częstotliwością turbo 3,40 GHz i pamięcią podręczną 6 MB, z łatwością radzi sobie z wielozadaniowością i codziennymi aplikacjami. Pracując z TDP zaledwie 6W i wykonany w technologii Intel 7 Lithography, oferuje doskonałą efektywność energetyczną i wydajność.
Zintegrowana karta graficzna Intel® UHD zapewnia płynne wyświetlanie obrazu do ogólnego użytku, czy to podczas oglądania filmów, czy lekkich prac graficznych.
| GPU | Intel® UHD Graphics |
| CPU | Procesor Intel Core N100 4 rdzenie 4 wątki, maksymalna częstotliwość turbo 3,40 GHz, pamięć podręczna 6 MB, TDP 6W, technologia Intel 7 Lithography; |
| Wyświetlacz | 1*HDMI, 1*DP, obsługuje wyświetlanie synchroniczne lub asynchroniczne |
|
Ethernet |
2*RTL8111H LAN, obsługa Wake-on-LAN, PXE Boot. |
| Rozszerzenia | 1*gniazdo M2, obsługa modułu WIFI6/Bluetooth |
| Dysk twardy | 1*M.2 2280 NVME, 1*2,5'' SATA SSD/HDD |
| Pamięć | 1*DDR4 SODIMM, obsługuje do 16 GB |
| Dźwięk | Przyjęty układ sterowania dźwiękiem Realtek ALC662, obsługa dwukanałowa, stereo, wyjście liniowe |
| Zasilanie | DC12V Domyślnie 12V 5A |
| System operacyjny | Windows7, Windows8, Windows10, Windows11, Linux itp. |
| Interfejs I/O | 4*USB3.0, 2*LAN, 2*COM, 1*HDMI, 1*VGA, 1*Wyłącznik zasilania, 1*DC-IN, 1*AUD |
| Wymiary/Waga | 178mm*126mm*55mm/ Około 1,0 kg |
| Materiał | Obudowa ze stopu aluminium |
| Instalacja | VESA/mocowanie ścienne/pulpit |
| Odpowiednia temperatura | Temperatura pracy: -20℃ ~ +65℃, Temperatura przechowywania: -20℃ ~ +75℃, Wilgotność robocza: 5% ~ 95% wilgotności względnej (bez kondensacji) |
Pod względem łączności wyświetlacza, posiada 1*HDMI i 1*DP. Oznacza to, że można podłączyć wiele monitorów, obsługując zarówno tryby wyświetlania synchronicznego, jak i asynchronicznego. Dzięki możliwości obsługi wyświetlania na dwóch ekranach, użytkownicy mogą efektywnie wykonywać wiele zadań i łatwo uzyskać dostęp do krytycznych informacji jednym spojrzeniem.
Na przykład, w środowisku produkcyjnym, dane produkcyjne mogą być wyświetlane na jednym ekranie, podczas gdy na drugim monitorowane są kanały z kamer bezpieczeństwa.
![]()
Posiada bezwentylatorową konstrukcję chłodzenia, a w pełni aluminiowy korpus jest jego rozwiązaniem chłodzącym. Aluminiowa obudowa skutecznie odprowadza ciepło generowane podczas pracy, a strzałki bezpośrednio pokazują kierunek odprowadzania ciepła.
Taka konstrukcja nie tylko rozwiązuje problem odprowadzania ciepła, ale także sprawia, że jest zamknięta i pyłoszczelna, zapobiegając przedostawaniu się kurzu do wnętrza hosta podczas długotrwałego użytkowania, zmniejszając ryzyko awarii sprzętu i zapewniając stabilne, trwałe i ciche działanie bez obaw o hałas wentylatora i gromadzenie się kurzu.
![]()
Komputery przemysłowe są często wdrażane w środowiskach wymagających długotrwałej wytrzymałości operacyjnej, co zmusza nas do położenia większego nacisku na ogólną niezawodność maszyn. Ten nacisk zapewnia, że nasze produkty są w stanie utrzymać długoterminową, stabilną wydajność.
![]()
Posiada również 2*porty LAN RTL8111H, oferujące zaawansowane funkcje sieciowe. Funkcja Wake-on-LAN umożliwia zdalne włączanie przez sieć, zapewniając wygodę i oszczędność energii. Obsługa PXE Boot jest dużym plusem. Pozwala ona minikomputerowi na uruchamianie z serwera sieciowego, usprawniając wdrażanie systemu operacyjnego w sieciach, zarówno w biurze, jak i w dużej firmie.
![]()