| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X30 J1900 6LAN |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Jest to mini PC typu firewall, który działa bez wentylatora i posiada sześć portów Gigabit Ethernet Intel i211. Router firewall X30 J1900 jest wyposażony w procesor Intel Celeron J1900, obsługuje jednokanałową pamięć DDR3L i dysk SSD mSATA.
Dzięki bezwentylatorowej konstrukcji mini PC może działać bardziej niezawodnie i stabilnie w zastosowaniach multimedialnych, terminalowych i innych przemysłowych, zaspokajając różne wymagania w trudnych warunkach.
Ten 6-portowy komputer firewall LAN posiada tryb zarządzania zachowaniem, który może zakazać pobierania narzędzi i gier, filtrować wyznaczone strony internetowe i monitorować oprogramowanie do czatowania; poprzez ustawienia grup IP i grup czasowych, kieruje rozsądnym dostępem do Internetu i ustanawia bardziej elastyczne i humanizowane zarządzanie. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi takimi jak Windows 7/8/10, Ubuntu, Linux, PFSense itp.
| Procesor | Intel Celeron Processor J1900 |
| Grafika | Intel HD Graphics |
| Slot rozszerzeń | 1*pełnowymiarowy Mini PCIE |
| Pamięć RAM | 1*DDR3L 1066 / 1333 / 1600MHz (maks. do 8GB) |
| Pamięć masowa | Obsługuje 1*dysk SSD MSATA + 1*dysk HDD / SSD 2,5" |
| LAN | 6* 1000Mbps Intel 211AT RJ45 Gigabit Ethernet, obsługa Wake-on-LAN |
| We/Wy | 1*USB 3.0, 1*USB 2.0, 1*HDMI, 1*RJ-45 Console, 6*LAN, 1*DC, 1*Wyłącznik zasilania |
| System operacyjny | Windows 7 / 8 / 10, Linux, Ubuntu, Pfsense itp. |
| Zasilanie | 1*DC-12V |
| Wymiary/Waga | 136mm*126mm*40mm / Około 1kg |
| Instalacja | VESA |
| Materiał | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -20°C ~ +65°C |
| Temperatura przechowywania | -15°C ~ +35°C |
| Wilgotność względna | 5% ~ 95% (bez kondensacji) |
Ten mini PC jest idealnym mini PC typu firewall dla małych i średnich przedsiębiorstw. Router z sześcioma portami Ethernet obsługuje import i eksport plików konfiguracyjnych, przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny i interfejs użytkownika w nowoczesnym formacie internetowym, umożliwiający zarządzanie zarówno z sieci LAN, jak i WAN.
![]()
Ten router z sześcioma portami Ethernet obsługuje niezależną modyfikację WAN i LAN, umożliwiając 5 portów WAN agregację przepustowości od różnych operatorów.
![]()
Ten mini PC typu firewall może być używany do sterowania ruchem i inteligentnej dystrybucji. Inteligentne sterowanie ruchem analizuje różne warunki działających hostów w sieci i automatycznie dostosowuje przepustowość, aby osiągnąć racjonalną alokację zasobów sieciowych.
![]()
![]()
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X30 J1900 6LAN |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Jest to mini PC typu firewall, który działa bez wentylatora i posiada sześć portów Gigabit Ethernet Intel i211. Router firewall X30 J1900 jest wyposażony w procesor Intel Celeron J1900, obsługuje jednokanałową pamięć DDR3L i dysk SSD mSATA.
Dzięki bezwentylatorowej konstrukcji mini PC może działać bardziej niezawodnie i stabilnie w zastosowaniach multimedialnych, terminalowych i innych przemysłowych, zaspokajając różne wymagania w trudnych warunkach.
Ten 6-portowy komputer firewall LAN posiada tryb zarządzania zachowaniem, który może zakazać pobierania narzędzi i gier, filtrować wyznaczone strony internetowe i monitorować oprogramowanie do czatowania; poprzez ustawienia grup IP i grup czasowych, kieruje rozsądnym dostępem do Internetu i ustanawia bardziej elastyczne i humanizowane zarządzanie. Jest kompatybilny z systemami operacyjnymi takimi jak Windows 7/8/10, Ubuntu, Linux, PFSense itp.
| Procesor | Intel Celeron Processor J1900 |
| Grafika | Intel HD Graphics |
| Slot rozszerzeń | 1*pełnowymiarowy Mini PCIE |
| Pamięć RAM | 1*DDR3L 1066 / 1333 / 1600MHz (maks. do 8GB) |
| Pamięć masowa | Obsługuje 1*dysk SSD MSATA + 1*dysk HDD / SSD 2,5" |
| LAN | 6* 1000Mbps Intel 211AT RJ45 Gigabit Ethernet, obsługa Wake-on-LAN |
| We/Wy | 1*USB 3.0, 1*USB 2.0, 1*HDMI, 1*RJ-45 Console, 6*LAN, 1*DC, 1*Wyłącznik zasilania |
| System operacyjny | Windows 7 / 8 / 10, Linux, Ubuntu, Pfsense itp. |
| Zasilanie | 1*DC-12V |
| Wymiary/Waga | 136mm*126mm*40mm / Około 1kg |
| Instalacja | VESA |
| Materiał | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -20°C ~ +65°C |
| Temperatura przechowywania | -15°C ~ +35°C |
| Wilgotność względna | 5% ~ 95% (bez kondensacji) |
Ten mini PC jest idealnym mini PC typu firewall dla małych i średnich przedsiębiorstw. Router z sześcioma portami Ethernet obsługuje import i eksport plików konfiguracyjnych, przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny i interfejs użytkownika w nowoczesnym formacie internetowym, umożliwiający zarządzanie zarówno z sieci LAN, jak i WAN.
![]()
Ten router z sześcioma portami Ethernet obsługuje niezależną modyfikację WAN i LAN, umożliwiając 5 portów WAN agregację przepustowości od różnych operatorów.
![]()
Ten mini PC typu firewall może być używany do sterowania ruchem i inteligentnej dystrybucji. Inteligentne sterowanie ruchem analizuje różne warunki działających hostów w sieci i automatycznie dostosowuje przepustowość, aby osiągnąć racjonalną alokację zasobów sieciowych.
![]()
![]()