|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X65 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Mini komputer do gier jest dostępny z procesorami Intel Celeron N5105 i Intel Pentium Silver N6005. Obsługuje 1 dysk SSD M.2 NVME o pojemności do 1 TB i 1 wbudowaną pamięć LPDDR4x do 16 GB, zapewniając wysoką wydajność i opłacalność. Jako mini komputer do gier posiada również 2 porty HDMI 2.0 i 2 porty Intel 2.5G LAN, obsługujące dwuekranowy wyświetlacz 4K 60 Hz HD z obrazem o ultra-wysokiej rozdzielczości i ultra-wysoką prędkością transmisji sieciowej.
Mini komputer do gier jest w stanie sprostać szerokiemu zakresowi zastosowań i może komfortowo zaspokoić większość potrzeb domowych, rozrywkowych, biurowych, oglądania seriali telewizyjnych i tak dalej.
| Procesor | Intel Pentium Silver N6005, Intel Celeron N5105 |
| Wyświetlacz | 2x wyjście HDMI 2.0 (4096x2160@60Hz) |
| Pamięć | 1x LPDDR4x SODIMM, maksymalnie do 16 GB |
| Dysk twardy | 1x SSD M.2 M-Key 2242, domyślnie NVME PCIE3.0*2, opcjonalnie SATA3.0 |
| Ethernet | 1x 2.5GbE RJ45 LAN intel i225V LAN |
| Slot rozszerzeń | 1x M.2 E-Key (protokół PCIe3.0 x1 + USB2.0), WIFI itp. |
| Porty I/O | 4x USB 3.0, 1x LAN, 1x przycisk zasilania, 2x HDMI 2.0 4K 60Hz, 1x gniazdo kart TF, 1x gniazdo audio 2-w-1, 1x Type-C (wejście zasilania) |
| Zasilanie | DC 12V 2.5A (gniazdo zasilania TYPE-C) |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Wymiary | 75mm*75mm*52mm |
| Waga | Około 300g |
| System chłodzenia | Inteligentny wentylator z kontrolą temperatury + w pełni miedziany radiator |
| Środowisko pracy | Temperatura przechowywania: -40℃ ~ +85℃, Temperatura pracy: -20℃ ~ +60℃, Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90% (bez kondensacji) |
Mini komputer do gier ma kompaktowe wymiary 75 mm długości, 75 mm szerokości, 52 mm wysokości i waży tylko około 300 gramów. Dzięki niewielkim rozmiarom można go schować do kieszeni i zabrać ze sobą wszędzie.
![]()
Jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM LPDDR4X i wysokowydajny dysk SSD, który można samodzielnie rozbudować, umożliwiając płynne otwieranie wielu stron internetowych bez opóźnień, co znacznie poprawia wydajność pracy.
![]()
Mini komputer do gier jest w stanie sprostać szerokiemu zakresowi zastosowań i może komfortowo zaspokoić większość potrzeb domowych, rozrywkowych, biurowych, oglądania seriali telewizyjnych i tak dalej.
![]()
![]()
Wyposażony w gniazdo kart TF, HDMI, interfejs USB 3.0, może być podłączony do stacji dokującej, zapewniając zarówno szybką transmisję danych, jak i wyjście wideo oraz inne zastosowania.
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X65 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Mini komputer do gier jest dostępny z procesorami Intel Celeron N5105 i Intel Pentium Silver N6005. Obsługuje 1 dysk SSD M.2 NVME o pojemności do 1 TB i 1 wbudowaną pamięć LPDDR4x do 16 GB, zapewniając wysoką wydajność i opłacalność. Jako mini komputer do gier posiada również 2 porty HDMI 2.0 i 2 porty Intel 2.5G LAN, obsługujące dwuekranowy wyświetlacz 4K 60 Hz HD z obrazem o ultra-wysokiej rozdzielczości i ultra-wysoką prędkością transmisji sieciowej.
Mini komputer do gier jest w stanie sprostać szerokiemu zakresowi zastosowań i może komfortowo zaspokoić większość potrzeb domowych, rozrywkowych, biurowych, oglądania seriali telewizyjnych i tak dalej.
| Procesor | Intel Pentium Silver N6005, Intel Celeron N5105 |
| Wyświetlacz | 2x wyjście HDMI 2.0 (4096x2160@60Hz) |
| Pamięć | 1x LPDDR4x SODIMM, maksymalnie do 16 GB |
| Dysk twardy | 1x SSD M.2 M-Key 2242, domyślnie NVME PCIE3.0*2, opcjonalnie SATA3.0 |
| Ethernet | 1x 2.5GbE RJ45 LAN intel i225V LAN |
| Slot rozszerzeń | 1x M.2 E-Key (protokół PCIe3.0 x1 + USB2.0), WIFI itp. |
| Porty I/O | 4x USB 3.0, 1x LAN, 1x przycisk zasilania, 2x HDMI 2.0 4K 60Hz, 1x gniazdo kart TF, 1x gniazdo audio 2-w-1, 1x Type-C (wejście zasilania) |
| Zasilanie | DC 12V 2.5A (gniazdo zasilania TYPE-C) |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Wymiary | 75mm*75mm*52mm |
| Waga | Około 300g |
| System chłodzenia | Inteligentny wentylator z kontrolą temperatury + w pełni miedziany radiator |
| Środowisko pracy | Temperatura przechowywania: -40℃ ~ +85℃, Temperatura pracy: -20℃ ~ +60℃, Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90% (bez kondensacji) |
Mini komputer do gier ma kompaktowe wymiary 75 mm długości, 75 mm szerokości, 52 mm wysokości i waży tylko około 300 gramów. Dzięki niewielkim rozmiarom można go schować do kieszeni i zabrać ze sobą wszędzie.
![]()
Jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM LPDDR4X i wysokowydajny dysk SSD, który można samodzielnie rozbudować, umożliwiając płynne otwieranie wielu stron internetowych bez opóźnień, co znacznie poprawia wydajność pracy.
![]()
Mini komputer do gier jest w stanie sprostać szerokiemu zakresowi zastosowań i może komfortowo zaspokoić większość potrzeb domowych, rozrywkowych, biurowych, oglądania seriali telewizyjnych i tak dalej.
![]()
![]()
Wyposażony w gniazdo kart TF, HDMI, interfejs USB 3.0, może być podłączony do stacji dokującej, zapewniając zarówno szybką transmisję danych, jak i wyjście wideo oraz inne zastosowania.
![]()