|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X63 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Jest to wytrzymały, bezwentylatorowy, mini przemysłowy komputer PC, zaprojektowany specjalnie z myślą o wymagających potrzebach automatyki przemysłowej. Ten przemysłowy minikomputer jest wyposażony w 8-rdzeniowy, 16-wątkowy procesor Intel Core i7 10870H 11. generacji. Obsługuje również dostosowanie ODM lub OEM z wyborem procesorów Intel z serii Core i3/i5/i7 4./5./6./7./8./10./11. generacji, zapewniając wysoką wydajność, wysoką efektywność i niskie zużycie energii w każdym środowisku przemysłowym.
Ten kompaktowy, mini przemysłowy komputer PC posiada optymalny interfejs, taki jak 14*GPIO, 1*wyjście/wejście audio, 6*COM, 3*HDMI, 1*przełącznik ATX/AT, 1*wejście zasilania 3-pin, 1*wyłącznik zasilania 2-pin, przywracanie jednym klawiszem itp. Charakteryzuje się imponującą mocą i wszechstronnością.
| Procesor | Intel Core i7-10870H, 8 rdzeni, 16 wątków (2,2 GHz), obsługuje wybór procesorów Intel z serii Core i3/i5/i7 4./5./6./7./8./10./11. generacji. |
| Sieć | 2*RJ45 Intel i225/i226 2,5G LAN, obsługa Wake-on-LAN i rozruchu PXE |
| Pamięć |
4./5. generacja: 1*DDR3L SODIMM, maksymalnie do 8 GB, 6./7./8./10. generacja: 2*DDR4 SODIMM, maksymalnie do 32 GB |
| Dysk twardy |
1*MSATA SSD, 1*SATA HDD/SSD 6./7./8./10. generacja: 1*M.2 NVME 2280 SSD |
| COM | 6*DB9 COM (COM3-6: RS232, COM1-2: RS232/422/485) |
| Port I/O | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 3*HDMI, 2*LAN, 6*COM, 1*przełącznik ATX/AT, 1*wejście zasilania 3-pin, 1*przycisk zasilania, 1*wejście/wyjście audio, 1*wyłącznik zasilania 2-pin, 14*GPIO (7*wejście, 7*wyjście), 1*CMOS |
| Slot rozszerzeń | 1*2,5-calowy SATA, 1*Mini-PCIE Half Card (obsługa WIFI/Bluetooth), 1*Mini-PCIE Full Card (z gniazdem na kartę SIM, obsługa modułu 3G/4G, WIFI i Bluetooth) |
| System operacyjny | Windows 7/8/10, WES 7/10, LINUX |
| Inne | Obsługuje Watchdog, przywracanie po naciśnięciu klawisza, rozruch bez dysku |
| Wejście zasilania | 9-36V |
| Materiał | Stop aluminium |
| Rozmiar | 240 mm * 150 mm * 65 mm |
| Waga | Około 2,0 kg |
| Instalacja | Obsługuje montaż na biurku i ścianie |
| Temperatura przechowywania | -30°C do +70°C |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Wilgotność przechowywania | 10%~90% @30°C (bez kondensacji) |
Ten mini komputer jest wyposażony w dwa gniazda pamięci RAM DDR4, jedno gniazdo M.2 NVME 2280 i jedno gniazdo mini-PCIE, co umożliwia elastyczne rozszerzenie pojemności pamięci i przechowywania danych zgodnie z potrzebami.
![]()
Ten mini przemysłowy komputer obsługuje tryb automatycznego włączania po przywróceniu zasilania i Wake-on-LAN. Obsługuje nieprzerwaną i stabilną pracę 7 x 24 godziny na dobę, aby sprostać specyficznym potrzebom przemysłowym.
![]()
Wytrzymała i trwała obudowa ze stopu aluminium umożliwia rozpraszanie ciepła, utrzymując chłodną płytę główną. Bezwentylatorowa konstrukcja zapobiega gromadzeniu się kurzu wewnątrz i sprawia, że komputer PC pracuje cicho.
![]()
Korpus komputera wykonany jest z wytrzymałego stopu aluminium, o dobrej odporności na zakłócenia, ścieranie, ściskanie oraz na wysokie i niskie temperatury (-20°C do 60°C), zapewniając stabilną pracę w różnych wymagających środowiskach.
![]()
W pełni zamknięta aluminiowa obudowa zapobiega przedostawaniu się kurzu przemysłowego do mini komputera PC. Materiał posiada przemysłowe właściwości antykorozyjne, umożliwiając pracę w środowisku o wilgotności względnej 5% -95%, co przedłuża jego żywotność.
![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X63 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Jest to wytrzymały, bezwentylatorowy, mini przemysłowy komputer PC, zaprojektowany specjalnie z myślą o wymagających potrzebach automatyki przemysłowej. Ten przemysłowy minikomputer jest wyposażony w 8-rdzeniowy, 16-wątkowy procesor Intel Core i7 10870H 11. generacji. Obsługuje również dostosowanie ODM lub OEM z wyborem procesorów Intel z serii Core i3/i5/i7 4./5./6./7./8./10./11. generacji, zapewniając wysoką wydajność, wysoką efektywność i niskie zużycie energii w każdym środowisku przemysłowym.
Ten kompaktowy, mini przemysłowy komputer PC posiada optymalny interfejs, taki jak 14*GPIO, 1*wyjście/wejście audio, 6*COM, 3*HDMI, 1*przełącznik ATX/AT, 1*wejście zasilania 3-pin, 1*wyłącznik zasilania 2-pin, przywracanie jednym klawiszem itp. Charakteryzuje się imponującą mocą i wszechstronnością.
| Procesor | Intel Core i7-10870H, 8 rdzeni, 16 wątków (2,2 GHz), obsługuje wybór procesorów Intel z serii Core i3/i5/i7 4./5./6./7./8./10./11. generacji. |
| Sieć | 2*RJ45 Intel i225/i226 2,5G LAN, obsługa Wake-on-LAN i rozruchu PXE |
| Pamięć |
4./5. generacja: 1*DDR3L SODIMM, maksymalnie do 8 GB, 6./7./8./10. generacja: 2*DDR4 SODIMM, maksymalnie do 32 GB |
| Dysk twardy |
1*MSATA SSD, 1*SATA HDD/SSD 6./7./8./10. generacja: 1*M.2 NVME 2280 SSD |
| COM | 6*DB9 COM (COM3-6: RS232, COM1-2: RS232/422/485) |
| Port I/O | 4*USB 3.0, 2*USB 2.0, 3*HDMI, 2*LAN, 6*COM, 1*przełącznik ATX/AT, 1*wejście zasilania 3-pin, 1*przycisk zasilania, 1*wejście/wyjście audio, 1*wyłącznik zasilania 2-pin, 14*GPIO (7*wejście, 7*wyjście), 1*CMOS |
| Slot rozszerzeń | 1*2,5-calowy SATA, 1*Mini-PCIE Half Card (obsługa WIFI/Bluetooth), 1*Mini-PCIE Full Card (z gniazdem na kartę SIM, obsługa modułu 3G/4G, WIFI i Bluetooth) |
| System operacyjny | Windows 7/8/10, WES 7/10, LINUX |
| Inne | Obsługuje Watchdog, przywracanie po naciśnięciu klawisza, rozruch bez dysku |
| Wejście zasilania | 9-36V |
| Materiał | Stop aluminium |
| Rozmiar | 240 mm * 150 mm * 65 mm |
| Waga | Około 2,0 kg |
| Instalacja | Obsługuje montaż na biurku i ścianie |
| Temperatura przechowywania | -30°C do +70°C |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Wilgotność przechowywania | 10%~90% @30°C (bez kondensacji) |
Ten mini komputer jest wyposażony w dwa gniazda pamięci RAM DDR4, jedno gniazdo M.2 NVME 2280 i jedno gniazdo mini-PCIE, co umożliwia elastyczne rozszerzenie pojemności pamięci i przechowywania danych zgodnie z potrzebami.
![]()
Ten mini przemysłowy komputer obsługuje tryb automatycznego włączania po przywróceniu zasilania i Wake-on-LAN. Obsługuje nieprzerwaną i stabilną pracę 7 x 24 godziny na dobę, aby sprostać specyficznym potrzebom przemysłowym.
![]()
Wytrzymała i trwała obudowa ze stopu aluminium umożliwia rozpraszanie ciepła, utrzymując chłodną płytę główną. Bezwentylatorowa konstrukcja zapobiega gromadzeniu się kurzu wewnątrz i sprawia, że komputer PC pracuje cicho.
![]()
Korpus komputera wykonany jest z wytrzymałego stopu aluminium, o dobrej odporności na zakłócenia, ścieranie, ściskanie oraz na wysokie i niskie temperatury (-20°C do 60°C), zapewniając stabilną pracę w różnych wymagających środowiskach.
![]()
W pełni zamknięta aluminiowa obudowa zapobiega przedostawaniu się kurzu przemysłowego do mini komputera PC. Materiał posiada przemysłowe właściwości antykorozyjne, umożliwiając pracę w środowisku o wilgotności względnej 5% -95%, co przedłuża jego żywotność.
![]()
![]()
![]()