| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X26 i5-3317U |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ta mini płyta główna jest wyposażona w płytę główną o architekturze X86, wykorzystującą dobre komponenty, niską awaryjność, szybką reakcję, stabilność i silną skalowalność. Przyjmuje dwurdzeniowy, czterowątkowy procesor Intel Core i5 3317U, z częstotliwością do 2,6 GHz, zapewniający wysoką wydajność i stabilną pracę. Jako mini płyta główna, jest kompaktowa i zajmuje mało miejsca, wyposażona w jeden port Gigabit Ethernet, jeden interfejs wyświetlacza HDMI i jeden VGA oraz inne wysokiej jakości komponenty, aby zapewnić stabilną pracę 7x24 godziny.
Dodatkowo, posiada gniazdo pamięci na płycie, które obsługuje niskonapięciową pamięć DDR3L SO-DIMM 1,35V do 8 GB, a także gniazdo MINI-PCIE do obsługi WIFI i gniazdo MINI-SATA do obsługi dysków SSD MSATA. Może być dostosowana do złożonych środowisk scenariuszy przemysłowych, takich jak wysokie zapylenie, wysokie zakłócenia elektromagnetyczne, wysokie wibracje itp., aby sprostać potrzebom zakładów przemysłowych.
| CPU | Intel Core i5-3317U (obsługuje procesory laptopowe Intel 2. i 3. generacji) |
| Pamięć | 1*1,35V DDR3L SO-DIMM, maksymalnie do 8 GB |
| Dysk Twardy | 1*MSATA SSD |
| Gniazdo Rozszerzeń | 1*Gniazdo MINI-PCIE, obsługa WIFI; 1*Gniazdo MINI-SATA, obsługa dysków SSD MSATA |
| Ethernet | 1*Realtek 8111F Gigabit LAN |
| System Operacyjny | Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Linux itp. |
| Interfejs I/O | 4*USB2.0, 1*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 1*DC, 1*Wyjście Liniowe, 1*Wejście Mikrofonowe |
| Interfejsy Wbudowane | 1*4-pin ATX, 1*Pin F-PANEL, 2*Wentylatory CPU, 2*Piny F-USB2.0, 1*Pin F-AUDIO, 1*Pin Głośnika, 2* Dyski Twarde SATA, 2*Zasilanie SATA, 1*LVDS-PWR, 1*Pin J-LVDS, 1*Pin Invert, 1*JP_COM1, 5*Wbudowane Piny COM, 1*Pin J-HDMI, 1*VGA-H, 1*Wbudowany Pin J-PS2 |
| BIOS | AMI BIOS |
| Zasilanie | 4-pin ATX lub 12VDC |
| Rozmiar | ITX 170mm*170mm |
| Środowisko Pracy | Temperatura pracy: -10~50℃, Wilgotność względna: 0%~95% |
Ta mini płyta główna jest wyposażona w płytę główną o architekturze X86, wykorzystującą dobre komponenty, niską awaryjność, szybką reakcję, stabilność i silną skalowalność.
![]()
Płyta główna wykorzystuje wysokiej jakości komponenty o niskiej awaryjności, jest odporna na wysokie i niskie temperatury, z maksymalną temperaturą pracy +60℃ i minimalną temperaturą -10℃.
![]()
Płyta główna jest wyposażona w wentylator chłodzący, który wykorzystuje konstrukcję wentylatora o niskim poziomie hałasu, aby szybko i efektywnie rozpraszać ciepło, zapewniając bezpieczną i stabilną pracę urządzenia.
![]()
Ta wysokowydajna przemysłowa mini płyta główna może być szeroko stosowana w inteligentnej automatyce, szafach zasilających, sterowaniu przemysłowym i innym sprzęcie oraz polach przemysłowych, przynosząc dużą wygodę w życiu ludzi.
![]()
![]()
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X26 i5-3317U |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ta mini płyta główna jest wyposażona w płytę główną o architekturze X86, wykorzystującą dobre komponenty, niską awaryjność, szybką reakcję, stabilność i silną skalowalność. Przyjmuje dwurdzeniowy, czterowątkowy procesor Intel Core i5 3317U, z częstotliwością do 2,6 GHz, zapewniający wysoką wydajność i stabilną pracę. Jako mini płyta główna, jest kompaktowa i zajmuje mało miejsca, wyposażona w jeden port Gigabit Ethernet, jeden interfejs wyświetlacza HDMI i jeden VGA oraz inne wysokiej jakości komponenty, aby zapewnić stabilną pracę 7x24 godziny.
Dodatkowo, posiada gniazdo pamięci na płycie, które obsługuje niskonapięciową pamięć DDR3L SO-DIMM 1,35V do 8 GB, a także gniazdo MINI-PCIE do obsługi WIFI i gniazdo MINI-SATA do obsługi dysków SSD MSATA. Może być dostosowana do złożonych środowisk scenariuszy przemysłowych, takich jak wysokie zapylenie, wysokie zakłócenia elektromagnetyczne, wysokie wibracje itp., aby sprostać potrzebom zakładów przemysłowych.
| CPU | Intel Core i5-3317U (obsługuje procesory laptopowe Intel 2. i 3. generacji) |
| Pamięć | 1*1,35V DDR3L SO-DIMM, maksymalnie do 8 GB |
| Dysk Twardy | 1*MSATA SSD |
| Gniazdo Rozszerzeń | 1*Gniazdo MINI-PCIE, obsługa WIFI; 1*Gniazdo MINI-SATA, obsługa dysków SSD MSATA |
| Ethernet | 1*Realtek 8111F Gigabit LAN |
| System Operacyjny | Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Linux itp. |
| Interfejs I/O | 4*USB2.0, 1*LAN, 1*HDMI, 1*VGA, 1*DC, 1*Wyjście Liniowe, 1*Wejście Mikrofonowe |
| Interfejsy Wbudowane | 1*4-pin ATX, 1*Pin F-PANEL, 2*Wentylatory CPU, 2*Piny F-USB2.0, 1*Pin F-AUDIO, 1*Pin Głośnika, 2* Dyski Twarde SATA, 2*Zasilanie SATA, 1*LVDS-PWR, 1*Pin J-LVDS, 1*Pin Invert, 1*JP_COM1, 5*Wbudowane Piny COM, 1*Pin J-HDMI, 1*VGA-H, 1*Wbudowany Pin J-PS2 |
| BIOS | AMI BIOS |
| Zasilanie | 4-pin ATX lub 12VDC |
| Rozmiar | ITX 170mm*170mm |
| Środowisko Pracy | Temperatura pracy: -10~50℃, Wilgotność względna: 0%~95% |
Ta mini płyta główna jest wyposażona w płytę główną o architekturze X86, wykorzystującą dobre komponenty, niską awaryjność, szybką reakcję, stabilność i silną skalowalność.
![]()
Płyta główna wykorzystuje wysokiej jakości komponenty o niskiej awaryjności, jest odporna na wysokie i niskie temperatury, z maksymalną temperaturą pracy +60℃ i minimalną temperaturą -10℃.
![]()
Płyta główna jest wyposażona w wentylator chłodzący, który wykorzystuje konstrukcję wentylatora o niskim poziomie hałasu, aby szybko i efektywnie rozpraszać ciepło, zapewniając bezpieczną i stabilną pracę urządzenia.
![]()
Ta wysokowydajna przemysłowa mini płyta główna może być szeroko stosowana w inteligentnej automatyce, szafach zasilających, sterowaniu przemysłowym i innym sprzęcie oraz polach przemysłowych, przynosząc dużą wygodę w życiu ludzi.
![]()
![]()