|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X83 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten przemysłowy mini PC, zasilany procesorem Intel Atom E3940 DDR3L , zapewnia wysoką prędkość i stabilną wydajność. Ten komputer jest mały i wydajny, dobrze zaprojektowany, nadaje się do użytku w różnych środowiskach. Jego potężne funkcje i doskonała wydajność mogą zaspokoić Twoje różne potrzeby obliczeniowe. Mini komputer posiada wbudowaną pamięć DDR3L, która może szybko odczytywać i przetwarzać dane, znacznie poprawiając wydajność pracy.
Jednocześnie jego energooszczędna konstrukcja, dzięki czemu długotrwała praca nie generuje zbyt wiele ciepła, zapewnia stabilne działanie sprzętu.
Ponadto ten komputer wykorzystuje procesor Intel Atom E3940, który ma dużą moc obliczeniową i wydajne zarządzanie energią, i może łatwo radzić sobie z różnymi złożonymi zadaniami obliczeniowymi. Ogólnie rzecz biorąc, jest to doskonałe urządzenie o wysokiej wydajności, stabilnej pracy i niskim zużyciu energii, które może zapewnić doskonałe wrażenia z użytkowania, niezależnie od tego, czy jest to środowisko domowe, biurowe czy przemysłowe.
| Procesor | Intel Atom E3940 Przetwarzanie 4 rdzenie 4 wątki |
| Pamięć | 1*DDR3L SODIMM, Maks. do 8 GB |
| Ethernet | 2*INTEI-I211/1000 MB LAN, Obsługa Wake-on-LAN i rozruchu PXE |
| Dysk twardy | 1*MSATA HDD / SSD, 1*M2 NGFF 2242 SSD |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Slot rozszerzeń | 1*MINIPCIE Solt, Obsługa modułu WIFI i 3G/4G; 1*AT/ATX, Obsługa automatycznego uruchamiania po odebraniu połączenia |
| Port I/O | 4*USB 3.0, 2*USB2.0, 1*DP1.4, 1*VGA, 2*COM / DB9 RS232, 1*Przycisk zasilania, 1*DC12V, 1*AT/ATX |
| Watchdog | Obsługuje Watchdog 1-255 SEK/MIN |
| Zasilanie | DC-12V5A |
| Materiał | Stop aluminium |
| Wymiary | 183*115,5*36 mm, waga: około 1,0 KG |
| Instalacja | Na biurko i do montażu na ścianie |
| Temperatura pracy | -10°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do +70°C |
Ten przemysłowy mini PC ma jedną wbudowaną pamięć DDR3L 2G, 1*slot pamięci DDR3L, maksymalnie do 8 GB, wbudowany w obudowę slot dysku twardego mSATA i możliwość rozszerzenia o 1 dysk twardy M.2 NGFF 2242.![]()
Wyposażony w jeden port VGA (1920*1080@60Hz) i jeden port DP (4096 x 2304@60Hz), ten mini PC obsługuje dwuekranowy wyświetlacz zapewniający obraz w ultra-wysokiej rozdzielczości.![]()
Ten przemysłowy mini komputer jest wykonany z w pełni zamkniętej metalowej obudowy ze stopu aluminium, która szybko odprowadza ciepło, jest pyłoszczelna i odporna na zużycie. System chłodzenia bez wentylatora, brak zakłóceń hałasu, cicha i stabilna praca.![]()
Ten przemysłowy mini komputer jest wykonany z metalowej obudowy ze stopu aluminium i wysokiej jakości komponentów, które są odporne na wysokie i niskie temperatury, wilgoć i korozję. Posiada również dużą stabilność i obsługuje stabilną pracę 7*24 godziny na dobę, przez cały dzień.![]()
Jest to doskonałe urządzenie o wysokiej wydajności, stabilnej pracy i niskim zużyciu energii, które może zapewnić doskonałe wrażenia z użytkowania, niezależnie od tego, czy jest to środowisko domowe, biurowe czy przemysłowe.![]()
![]()
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X83 |
| MOQ: | 1 sztuka |
| Cena: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Ten przemysłowy mini PC, zasilany procesorem Intel Atom E3940 DDR3L , zapewnia wysoką prędkość i stabilną wydajność. Ten komputer jest mały i wydajny, dobrze zaprojektowany, nadaje się do użytku w różnych środowiskach. Jego potężne funkcje i doskonała wydajność mogą zaspokoić Twoje różne potrzeby obliczeniowe. Mini komputer posiada wbudowaną pamięć DDR3L, która może szybko odczytywać i przetwarzać dane, znacznie poprawiając wydajność pracy.
Jednocześnie jego energooszczędna konstrukcja, dzięki czemu długotrwała praca nie generuje zbyt wiele ciepła, zapewnia stabilne działanie sprzętu.
Ponadto ten komputer wykorzystuje procesor Intel Atom E3940, który ma dużą moc obliczeniową i wydajne zarządzanie energią, i może łatwo radzić sobie z różnymi złożonymi zadaniami obliczeniowymi. Ogólnie rzecz biorąc, jest to doskonałe urządzenie o wysokiej wydajności, stabilnej pracy i niskim zużyciu energii, które może zapewnić doskonałe wrażenia z użytkowania, niezależnie od tego, czy jest to środowisko domowe, biurowe czy przemysłowe.
| Procesor | Intel Atom E3940 Przetwarzanie 4 rdzenie 4 wątki |
| Pamięć | 1*DDR3L SODIMM, Maks. do 8 GB |
| Ethernet | 2*INTEI-I211/1000 MB LAN, Obsługa Wake-on-LAN i rozruchu PXE |
| Dysk twardy | 1*MSATA HDD / SSD, 1*M2 NGFF 2242 SSD |
| System operacyjny | Windows 10, Windows 11, Linux itp. |
| Slot rozszerzeń | 1*MINIPCIE Solt, Obsługa modułu WIFI i 3G/4G; 1*AT/ATX, Obsługa automatycznego uruchamiania po odebraniu połączenia |
| Port I/O | 4*USB 3.0, 2*USB2.0, 1*DP1.4, 1*VGA, 2*COM / DB9 RS232, 1*Przycisk zasilania, 1*DC12V, 1*AT/ATX |
| Watchdog | Obsługuje Watchdog 1-255 SEK/MIN |
| Zasilanie | DC-12V5A |
| Materiał | Stop aluminium |
| Wymiary | 183*115,5*36 mm, waga: około 1,0 KG |
| Instalacja | Na biurko i do montażu na ścianie |
| Temperatura pracy | -10°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | -30°C do +70°C |
Ten przemysłowy mini PC ma jedną wbudowaną pamięć DDR3L 2G, 1*slot pamięci DDR3L, maksymalnie do 8 GB, wbudowany w obudowę slot dysku twardego mSATA i możliwość rozszerzenia o 1 dysk twardy M.2 NGFF 2242.![]()
Wyposażony w jeden port VGA (1920*1080@60Hz) i jeden port DP (4096 x 2304@60Hz), ten mini PC obsługuje dwuekranowy wyświetlacz zapewniający obraz w ultra-wysokiej rozdzielczości.![]()
Ten przemysłowy mini komputer jest wykonany z w pełni zamkniętej metalowej obudowy ze stopu aluminium, która szybko odprowadza ciepło, jest pyłoszczelna i odporna na zużycie. System chłodzenia bez wentylatora, brak zakłóceń hałasu, cicha i stabilna praca.![]()
Ten przemysłowy mini komputer jest wykonany z metalowej obudowy ze stopu aluminium i wysokiej jakości komponentów, które są odporne na wysokie i niskie temperatury, wilgoć i korozję. Posiada również dużą stabilność i obsługuje stabilną pracę 7*24 godziny na dobę, przez cały dzień.![]()
Jest to doskonałe urządzenie o wysokiej wydajności, stabilnej pracy i niskim zużyciu energii, które może zapewnić doskonałe wrażenia z użytkowania, niezależnie od tego, czy jest to środowisko domowe, biurowe czy przemysłowe.![]()
![]()
![]()