|
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X86 i5-3210M 1U 8LAN |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | $156.00 ~ $247.00 / Piece/Pieces |
| Czas dostawy: | 15 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Procesor Intel Celeron i Core DDR3 8G RAM 1U 8LAN Router Firewall Serwer z wentylatorem
Ten serwer 1U może być skonfigurowany z procesorami z serii Intel Celeron i Core, co zapewnia płynne działanie, niezależnie od tego, czy przeglądasz internet, strumieniujesz multimedia, czy uruchamiasz aplikacje biurowe.i jest zaprojektowany, aby sprostać różnym potrzebom szerokiej gamy urządzeń.
Zasilany przez procesor Intel Celeron 1037U/Core i5-3210M, serwer jest małym, ale wydajnym rozwiązaniem obliczeniowym, które obsługuje pamięć DDR3, zapewniając doskonałą szybkość i wydajność zarówno w wielozadaniowości, jak i w zadaniach wymagających dużych obciążeń. Pamięć DDR3 dodatkowo poprawia wydajność, umożliwiając szybkie i efektywne przetwarzanie danych.
Może monitorować i blokować nieprawidłowe zachowania sieci w czasie rzeczywistym; może optymalizować sieć, aby zapewnić płynną transmisję sieciową; filtruje również przychodzący i wychodzący ruch sieciowy zgodnie z predefiniowanymi regułami, aby zabezpieczyć sieć i tym samym chronić ją przed potencjalnymi zagrożeniami, takimi jak wirusy, złośliwe oprogramowanie i nieautoryzowany dostęp. Ponadto ten serwer firewalloferuje kompleksowy zestaw funkcji, w tym wiele portów USB, wyjścia HDMI, 8Gigabitowych portów LAN i obsługuje dyski MSATA SSD i SATAdla szybkich połączeń internetowych, co znacznie poprawia wydajność pracy i obniża koszty zarządzania siecią.
![]()
| Procesor |
Procesor Intel SandyBridge/IvyBridge-U Celeron 1037U; |
| Karta graficzna |
Intel Core i5-3210M: Intel HD Graphics 4000; |
| Pamięć | 1*SO-DIMM DDR3, maksymalnie do 8 GB Napięcie robocze: 1,5 V 1333/1600 MHz |
| Dysk twardy | 2*SAT2.0 HDD/SSD; 2*SATA3.0 HDD/SSD; 1*MSATA SSD |
| Ethernet | 8*Intel 82574L Gigabit LAN (na płycie) |
| Interfejs I/O | 1*RJ45 COM; 2*USB3.0; 2*LED; 8*RJ45 GLAN; 1*DC; 1*VGA; 1*przycisk zasilania |
| Obsługa oprogramowania |
System operacyjny: Windows 7, Windows 10, Linux ubantu 16.04, CentOS 7.0; |
| Tryb chłodzenia | W zestawie chłodzenie procesora i wentylator |
| Zasilanie | AC 110V 250V |
| Materiał | SGCC |
| Wymiary | 432×283×46 mm; Waga: około 3,15 kg |
| Odpowiednia temperatura |
Temperatura przechowywania: -20°C do +70°C; |
![]()
Ten serwer może być wyposażony w procesory Intel Core dwurdzeniowe czterowątkowe i procesory Intel Celeron itp., a także 8 Gigabitowych portów Ethernet, co znacznie poprawia wydajność operacyjną, która może zaspokoić różne potrzeby różnych obszarów zastosowań.
![]()
Wyposażony w 1x pamięć RAM DDR3, 1x dysk MSATA SSD, 4x dyski twarde SATA i 8x Gigabit Ethernet, ten serwer oferuje doskonałą wydajność i stabilność.
![]()
Ten serwer posiada wbudowany wentylator o niskim poziomie hałasu, zapewniający niski poziom hałasu i szybkie rozpraszanie ciepła, co gwarantuje stabilną pracę maszyny przez długi czas 7x24 godziny.
![]()
Jego ultra-wysoka wydajność, stabilna i wydajna prędkość działania oraz konfiguracja klasy premium pozwalają na szerokie zastosowanie w routerach, automatyce przemysłowej, inteligentnych maszynach do rozpoznawania twarzy, kamerach do monitoringu ruchu drogowego i innych dziedzinach, poprawiając jakość życia.
![]()
|
| Nazwa marki: | Helor PC |
| Numer modelu: | X86 i5-3210M 1U 8LAN |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena: | $156.00 ~ $247.00 / Piece/Pieces |
| Szczegóły opakowania: | Pudełko kartonowe |
| Warunki płatności: | T/T |
Procesor Intel Celeron i Core DDR3 8G RAM 1U 8LAN Router Firewall Serwer z wentylatorem
Ten serwer 1U może być skonfigurowany z procesorami z serii Intel Celeron i Core, co zapewnia płynne działanie, niezależnie od tego, czy przeglądasz internet, strumieniujesz multimedia, czy uruchamiasz aplikacje biurowe.i jest zaprojektowany, aby sprostać różnym potrzebom szerokiej gamy urządzeń.
Zasilany przez procesor Intel Celeron 1037U/Core i5-3210M, serwer jest małym, ale wydajnym rozwiązaniem obliczeniowym, które obsługuje pamięć DDR3, zapewniając doskonałą szybkość i wydajność zarówno w wielozadaniowości, jak i w zadaniach wymagających dużych obciążeń. Pamięć DDR3 dodatkowo poprawia wydajność, umożliwiając szybkie i efektywne przetwarzanie danych.
Może monitorować i blokować nieprawidłowe zachowania sieci w czasie rzeczywistym; może optymalizować sieć, aby zapewnić płynną transmisję sieciową; filtruje również przychodzący i wychodzący ruch sieciowy zgodnie z predefiniowanymi regułami, aby zabezpieczyć sieć i tym samym chronić ją przed potencjalnymi zagrożeniami, takimi jak wirusy, złośliwe oprogramowanie i nieautoryzowany dostęp. Ponadto ten serwer firewalloferuje kompleksowy zestaw funkcji, w tym wiele portów USB, wyjścia HDMI, 8Gigabitowych portów LAN i obsługuje dyski MSATA SSD i SATAdla szybkich połączeń internetowych, co znacznie poprawia wydajność pracy i obniża koszty zarządzania siecią.
![]()
| Procesor |
Procesor Intel SandyBridge/IvyBridge-U Celeron 1037U; |
| Karta graficzna |
Intel Core i5-3210M: Intel HD Graphics 4000; |
| Pamięć | 1*SO-DIMM DDR3, maksymalnie do 8 GB Napięcie robocze: 1,5 V 1333/1600 MHz |
| Dysk twardy | 2*SAT2.0 HDD/SSD; 2*SATA3.0 HDD/SSD; 1*MSATA SSD |
| Ethernet | 8*Intel 82574L Gigabit LAN (na płycie) |
| Interfejs I/O | 1*RJ45 COM; 2*USB3.0; 2*LED; 8*RJ45 GLAN; 1*DC; 1*VGA; 1*przycisk zasilania |
| Obsługa oprogramowania |
System operacyjny: Windows 7, Windows 10, Linux ubantu 16.04, CentOS 7.0; |
| Tryb chłodzenia | W zestawie chłodzenie procesora i wentylator |
| Zasilanie | AC 110V 250V |
| Materiał | SGCC |
| Wymiary | 432×283×46 mm; Waga: około 3,15 kg |
| Odpowiednia temperatura |
Temperatura przechowywania: -20°C do +70°C; |
![]()
Ten serwer może być wyposażony w procesory Intel Core dwurdzeniowe czterowątkowe i procesory Intel Celeron itp., a także 8 Gigabitowych portów Ethernet, co znacznie poprawia wydajność operacyjną, która może zaspokoić różne potrzeby różnych obszarów zastosowań.
![]()
Wyposażony w 1x pamięć RAM DDR3, 1x dysk MSATA SSD, 4x dyski twarde SATA i 8x Gigabit Ethernet, ten serwer oferuje doskonałą wydajność i stabilność.
![]()
Ten serwer posiada wbudowany wentylator o niskim poziomie hałasu, zapewniający niski poziom hałasu i szybkie rozpraszanie ciepła, co gwarantuje stabilną pracę maszyny przez długi czas 7x24 godziny.
![]()
Jego ultra-wysoka wydajność, stabilna i wydajna prędkość działania oraz konfiguracja klasy premium pozwalają na szerokie zastosowanie w routerach, automatyce przemysłowej, inteligentnych maszynach do rozpoznawania twarzy, kamerach do monitoringu ruchu drogowego i innych dziedzinach, poprawiając jakość życia.
![]()