Bez wentylatorowy przemysłowy mini PC zasilany jest procesorem Pentium J2900 z 4 rdzeniami i 4 wątkami oraz procesorem Celeron N2840 z 2 rdzeniami i 2 wątkami, oferując wyjątkową moc obliczeniową do wymagających zadań przemysłowych.
Posiada 2 porty Gigabit Ethernet Realtek 8111H dla szybkich i stabilnych połączeń sieciowych oraz obsługuje funkcję Wake-on-LAN dla wygodnego zdalnego zarządzania.
Dzięki portom HDMI i VGA umożliwia jednoczesne lub asynchroniczne wyświetlanie na dwóch ekranach.
Wyposażony w 1 gniazdo RAM DDR3L SO-DIMM 204-pinowe (do 8 GB) dla płynnego multitaskingu oraz 1 dysk SSD mSATA i 1 dysk HDD/SSD SATA 2,5 cala dla elastycznego przechowywania danych.
Mini komputer posiada wysoką odporność środowiskową (antykorozyjna, antywibracyjna, przeciwzakłóceniowa), wykorzystuje bez wentylatorowy system odprowadzania ciepła z metalową obudową w całości wykonaną ze stopu aluminium dla doskonałego rozpraszania ciepła i braku hałasu wentylatora, nadaje się do środowisk o podwyższonych wymaganiach czystości.
Może również pracować stabilnie 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę i jest przeznaczony do zastosowań w halach produkcyjnych i specjalnych środowiskach, z portem Gigabit Ethernet, portem szeregowym RS232/485, interfejsem USB i możliwością rozbudowy interfejsu o wysokiej rozdzielczości dla szerokiego zakresu zastosowań.
| CPU |
Procesor Intel Celeron N2840 2 rdzenie 2 wątki, częstotliwość taktowania 2,58 GHz, pamięć podręczna L2 1 MB, TDP 7,5 W; Procesor Intel Pentium J2900 4 rdzenie 4 wątki, częstotliwość taktowania 2,66 GHz, pamięć podręczna L2 2 MB, TDP 10 W |
| GPU | Intel® HD Graphics dla procesorów Intel Atom® z serii Z3700 |
| Pamięć | 1*204-pinowe gniazdo RAM DDR3L SO-DIMM, do 8 GB |
| Dysk twardy | 1*SSD MSATA, 1*HDD/SSD SATA 2,5 cala |
| Ethernet | 2*Gigabit Ethernet Realtek 8111H, obsługa Wake-on-LAN |
| Slot rozszerzeń | 1*slot mini-PCIE, obsługa rozszerzeń modułów WIFI/4G |
| Interfejsy I/O | 1*USB3.0, 5*USB2.0, 4*COM (COM1-2: RS232/485, wybór za pomocą zworków; COM3-4: RS232), 2*LAN, 1*wejście/wyjście audio, 1*VGA, 1*HDMI, 1*DC 12V, 1*przycisk zasilania |
| System operacyjny | Windows 7, Windows 10, Linux itp. |
| BIOS | AMI BIOS |
| Zasilanie | 1*zasilacz ATX DC 12V/4Pin |
| Materiał | Stop aluminium |
| Rozmiar | 136MM * 126MM * 46MM |
| Waga | Około 0,65 KG |
| Instalacja | Obsługa montażu na biurku / na ścianie |
Bez wentylatorowy przemysłowy mini PC zasilany jest procesorem Pentium J2900 z 4 rdzeniami i 4 wątkami oraz procesorem Celeron N2840 z 2 rdzeniami i 2 wątkami, oferując wyjątkową moc obliczeniową do wymagających zadań przemysłowych.
Posiada 2 porty Gigabit Ethernet Realtek 8111H dla szybkich i stabilnych połączeń sieciowych oraz obsługuje funkcję Wake-on-LAN dla wygodnego zdalnego zarządzania.
Dzięki portom HDMI i VGA umożliwia jednoczesne lub asynchroniczne wyświetlanie na dwóch ekranach.
Wyposażony w 1 gniazdo RAM DDR3L SO-DIMM 204-pinowe (do 8 GB) dla płynnego multitaskingu oraz 1 dysk SSD mSATA i 1 dysk HDD/SSD SATA 2,5 cala dla elastycznego przechowywania danych.
Mini komputer posiada wysoką odporność środowiskową (antykorozyjna, antywibracyjna, przeciwzakłóceniowa), wykorzystuje bez wentylatorowy system odprowadzania ciepła z metalową obudową w całości wykonaną ze stopu aluminium dla doskonałego rozpraszania ciepła i braku hałasu wentylatora, nadaje się do środowisk o podwyższonych wymaganiach czystości.
Może również pracować stabilnie 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę i jest przeznaczony do zastosowań w halach produkcyjnych i specjalnych środowiskach, z portem Gigabit Ethernet, portem szeregowym RS232/485, interfejsem USB i możliwością rozbudowy interfejsu o wysokiej rozdzielczości dla szerokiego zakresu zastosowań.
| CPU |
Procesor Intel Celeron N2840 2 rdzenie 2 wątki, częstotliwość taktowania 2,58 GHz, pamięć podręczna L2 1 MB, TDP 7,5 W; Procesor Intel Pentium J2900 4 rdzenie 4 wątki, częstotliwość taktowania 2,66 GHz, pamięć podręczna L2 2 MB, TDP 10 W |
| GPU | Intel® HD Graphics dla procesorów Intel Atom® z serii Z3700 |
| Pamięć | 1*204-pinowe gniazdo RAM DDR3L SO-DIMM, do 8 GB |
| Dysk twardy | 1*SSD MSATA, 1*HDD/SSD SATA 2,5 cala |
| Ethernet | 2*Gigabit Ethernet Realtek 8111H, obsługa Wake-on-LAN |
| Slot rozszerzeń | 1*slot mini-PCIE, obsługa rozszerzeń modułów WIFI/4G |
| Interfejsy I/O | 1*USB3.0, 5*USB2.0, 4*COM (COM1-2: RS232/485, wybór za pomocą zworków; COM3-4: RS232), 2*LAN, 1*wejście/wyjście audio, 1*VGA, 1*HDMI, 1*DC 12V, 1*przycisk zasilania |
| System operacyjny | Windows 7, Windows 10, Linux itp. |
| BIOS | AMI BIOS |
| Zasilanie | 1*zasilacz ATX DC 12V/4Pin |
| Materiał | Stop aluminium |
| Rozmiar | 136MM * 126MM * 46MM |
| Waga | Około 0,65 KG |
| Instalacja | Obsługa montażu na biurku / na ścianie |